AnaSayfa / kaplumbağa fal anlamları / Falda kaplumbağa yumurta görmek

Falda kaplumbağa yumurta görmek

Falda kaplumbağa yumurta görmek kısmetinin ve bahtının kapanacağına, yaşamının her anlamda iyileşeceğine, kendisini bu doğrultuda eğiteceğine, kendisini mutlu eden tüm detayları hayatına katacağına, fakat her şeyin boş olduğunu sonradan fark edeceğine ve emeklerine de yazık ettiğini düşünerek üzüleceğine ve kendine kızacağına, haksızlıklar karşısındaki duruşunu hiçbir zaman bozmayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kaplumbağa yumurta gördüyseniz

  • Maddi açıdan büyümenin yanı sıra prestij artışı da söz konusu olabilir ya da gelirlerinizi arttırmak için özel yeteneklerinizi geliştirici eğitim veya ekipman yatırımı içerisine girebilirsiniz ya da kendi işinizi kurabilirsiniz.
  • Hayatınızda olumlu değişiklikler yapabilmek veya hayatınızın bazı alanlarını düzenleyebilmek için doğru yerde bulunuyorsunuz.

Falda deniz kaplumbağası yumurtası görmek bir sebeple bazı konularda çeşitli kararlar alınacağına, bereketin ve karın artacağına, kardeşler arasına kıskanç birisi tarafından nifak tohumu ekileceğine, daha rahat şekilde tüketim yapacağına, alacağı birçok desteğe ve vereceği kararlara rağmen bir türlü kendisini toparlayamayacağına ve gittikçe daha kötü bir duruma düşeceğine, iş sahibi olacağına alamet etmektedir.

Falda su kaplumbağası yumurtası görülmesi elde edilen nasibin artacağına, bereket ve mutluluk elde edeceğine, psikolojik olarak sıkıntılı bir dönem geçireceğine, evden çıkıyorsa da haneden birinin evlenip gideceğine, aile hayatı içinde rahat edeceğine, huzur ve kazanç getireceğine yorumlanır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir