AnaSayfa / Falda kanun görmek

Falda kanun görmek

Falda kanun görmek sevimsiz bir kişi ile iş yapmak zorunda kalınacağına, işlerinin tutacağına ve zenginliğinin alıp yürüyeceğine, yaşanan bazı sorunlara çözüm bulmak amacıyla uzunca bir yolculuğa çıkacağına, yaşanan bir rahatsızlıktan ötürü zor zamanlar geçirileceğine, aile içinde huzurunun ve neşesinin kalmayacağına, maddi açıdan çok rahat ve hayırlı yerlere gelineceğine delalet etmektedir.

Falda kanun gördüyseniz

  • Yaşamınızda olumlu değişiklikler yapabilir, hayatınızı güzelleştirebilirsiniz.
  • Her şeyin azıyla yetinmek olayların rayına oturmasına yardım edebilir.

Falda kanun kitabı görüldüyse eline geçen bazı işlerde zarar edeceğine, hatalı bir adım yüzünden iş yerinde ihtar alınacağına, sıkıntılar son bulacağına inanılır.

Falda kanun çalan birini görmek aile hayatında çok güzel haberler alacağına, mutluluk ve saadete, uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, evlat sahibi olacağına, işlerinin de iyileşme ve düzelme göstereceğine yorulur.

Falda kanun maddesi görüldüğünde gün geçtikçe iş hayatında daha iyi olunacağına, büyük mutluluklar yaşanacak ve güzel haberler alınacak bir döneme girileceğine, herhangi bir sıkıntı yaşanıyorsa eğer yakın bir arkadaşın desteği ile çözüme kavuşturulacağına, verilen sözlerin yerine getirileceğine, üzerinden büyük bir yükün kalkmış olacağına ve kira masrafını bundan sonra birikim için kullanacağına, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine rivayet etmektedir.

Falda kanun kaçağı görmek zahmet veren bir işin üstesinden kolayca gelineceğine, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, her işte kendisi kadar ailesinin de onayını alma ihtiyacı içinde olan fal kapatanın izlediği yolun doğru olduğuna ve kar dolu işler sonrasında büyük taşınmazlar alacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kanun adamı görülmesi kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü hissettiği olaylardan kurtulacağına, sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına, sorunlarının kısa bir zaman içinde çözüleceğine, hayatının olumlu yönde ilerleyeceğine işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir