AnaSayfa / kafes fal anlamları / Falda kafes görmek

Falda kafes görmek

Falda kafes görmek zaman içinde daha doğru adımlar atarak iş kurulacağına, yakın bir zaman içinde yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, yeni işlere ve projelere gireceğine, uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına, büyük sıkıntılar ile karşılaşacağına, çok kar getirecek işlere gireceğine ve muhtaç insanlara yardım etme konusunda büyük adımlar atacağına rivayet eder.

Falda kafes gördüyseniz

  • Özet olarak her türlü ilişkinizi altüst edebilecek yapıdasınız.
  • Maddi konuları ciddiye alıyor, risk almaktan kaçıyorsunuz veya kaçmanızda fayda var.

Falda kafeste kaplan görüldüğünde eskisinden daha iyi ve daha başarılı bir hal alacağına, özel hayatının renkleneceğine, kendini doğru yolu bulmaya vereceğine yorumlanır.

Falda baykuşu kafeste görülmesi hayal kırıklığı yaşanacağına, mantıklı ve akıllıca hareketlerde bulunmak suretiyle herkesi kendisine hayran bırakacağına, rahat ve refah içerisinde bir hayat sürüleceğine ve hayırlı ve iyi bir kısmet ile çok güzel ve mutlu bir beraberliğe başlanıp çok ilham verici bir sevgi ve huzur içinde yaşanacağına, insanlar arasında barışın sağlanacağına, neredeyse göz göre göre çok büyük bir sorunlara yelken açılacağına ve para konusunda çok zor ve sonu karanlık yollara girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda kafeste tavuk görüldüğünde sosyal hayatında da bazı değişiklikler yaşanacağına, yatırımlarının kendisine kar getireceğine, borcu olanların sorunlarını da ailelerinin çözeceğine, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine, rakiplerle yapılan mücadelede kazanan taraf olunacağına işarettir.

Falda kafeste yeşil muhabbet kuşu görüldüğünde sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, hayır getirecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, maddi ve manevi olarak kendisini yıpratacak olaylar ile karşılaşacağına, öğrendiklerini hayata geçirmek için de çaba göstereceğine, dileklerinin ve dualarının da kabul olacağına, her türlü başarıyı elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda kırmızı kafes görüldüğünde onu kendisinden daha çok seveceğine ve ona yaşlılığında adeta bir bebeğe bakar gibi bakacağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde atlatacağına, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan fal kapatanın tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda süslü kafes görülmesi sıkıntılı bir dönemi atlattığı için çok mutlu olacağına, kişinin saf kalbinden geçirdiği tüm dileklerin gerçek olacağına, olur mu olmaz mı diye düşünmeden fevri davranacağına, uzun bir hayat yaşayacağına işaret eder.

Falda kafeste aslan görmek ruhuna ilaç gibi gelecek ve onu iyileştirecek kadar hayırlı gelişmeler yaşayacağına, daha rahat şekilde tüketim yapacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, istenmeyen bir işte çalışmak zorunda kalınacağına, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine aynı zamanda manevi huzur duymasına da vesile olacağına, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine inanılır.

Falda küçük kafes görmek mutlu ve huzurlu olmak için çaba göstereceğine, sıkıntıların sevilen bir kişiden destek sayesinde çözüm bulacağına, problemlerinin ve borçlarının da çoğalacağına inanılmaktadır.

Falda kafeste arı görmek kendisine başarı ve mutluluk getireceğine, falı kapatan kişiye çok büyük bir şöhret getireceğine, kendini insanlara yardım etmeye adayacağına delalettir.

Falda pembe kafes görmek hanede bulunan kişileri çok üzecek bir karar verileceğine, büyük başarılar kazandığı ortaklıklardan birinde hiç istemediği halde bir kırılma yaşayacağına ve sıkıntılı bir döneme gireceğine, yaptığı yatırım sayesinde daha fazla kazanç elde edeceğine, fal sahibi erkekse şansının açılacağına, renklendirecek ve eğlenceli hale getirecek işler yapacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine yorumlanır.

Falda kafeste sarı muhabbet kuşu görülmesi ilerlemiş yaşta olanlar için de kötü bir olayın yaşanacağına, onlarla gönül birliği edeceğine, işle ilgili büyük bir gelişme yaşanacağına rivayet eder.

Falda kafeste birden fazla muhabbet kuşu görmek sağlığına ve huzuruna kavuşacağına, sevilen bazı kişilerle bir ortaklık kurulacağına, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine yorulur.

Falda kafeste fare görüldüyse kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, huzurlu bir aile hayatına sahip olunacağına, saygın biri haline geleceğine yorumlanır.

Falda oğlunu kafeste görülmesi sıkıntıların kısa bir zaman içinde sona ereceğine, çok büyük üzüntüler ile karşılaşacağına, sevilen kişilerle bir seyahate çıkılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kafeste yılan görüldüyse parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, hem ticaret hem de aile hayatında huzurunun baki olacağına, ticarette öne geçeceğine işarettir.

Falda kafeste at görüldüğünde sevindirici haberler alacağı bir döneme gireceğine, sevdiklerini de koruyacağına, aynı zamanda önemli yol ayrımlarına gelindiğine ve seçimler yapılacağına, çok büyük sorunların altından büyük bir başarı kazanarak çıkacağına, insanlara bol gülücük ve olumlu enerji dağıtacağına, zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Falda kafeste içinde renkli kuşlar görüldüyse içine düşülen çıkmazdan kurtuluşa erilemeyeceğine, rahat yaşayacağı imkânlara kavuşacağına ve refah seviyesinin artmasına vesile olacak işlere gireceğine, doğru olanı seçeceğine ve aldığı kararların kendisini ileri taşıyacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kafeste fil görüldüyse ancak sonuçların beklediğinin aksine olumsuz şekilde gelişeceğine, huzurlu ve işlerin açılacağı bir döneme girileceğine, keyfinin ve sağlığının yerine geleceğine, daha iyi imkânlara sahip olacağına, harcanmış olan emeklerin başarı getireceğine rivayet etmektedir.

Falda kafeste kedi görüldüğünde başarılarının devam edeceğine, helal ve bol rızka kavuşacağına, onlara hayrının dokunacağına, kendini eli kolu bağlı hissedeceğine alamet etmektedir.

Falda kafeste timsah görmek Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, geçim derdinin kalmayacağına, tüm zorlukların ve kötülüklerin üstesinden gelme konusunda kendine olan özgüvenini arttıracağına, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına rivayet eder.

Falda kafeste insan görmek sorumsuzlukları yüzünden büyük sıkıntılara girilen bir kişi ile aradaki bağların kopartılacağına, çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, yaşamın tadını çıkaracağı şartlar elde edeceğine, şansına ve kısmetine kendi eliyle mani olacağına, çok yüklü kazançlar elde edileceğine, kazaya ve belaya yakın olacağına işaret eder.

Falda kafeste yavru muhabbet kuşu görüldüğünde kendisini üzenleri hayatında çok büyük bir mutluluk yaşayarak uzaklaştıracağına ve çok sevineceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor durumlara düşüleceğine, iyi ruh halinin bozulacağına, çok pratik bir şekilde hareket edeceğine, sorunların ve tartışmaların sona ereceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda kafeste örümcek görmek berekete ve bolluğa kavuşulacağına, onlarla artık hep bir arada olunacağına, geleceğinin kendisine hayır ve mutluluk getireceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kafesten kaçan muhabbet kuşu görmek sağlık durumunun yakın bir zaman içinde bozulacağına, karşına hayırlı kapıların açılacağına, işlerin yoluna gireceği ve aradaki buzların eriyeceğine yorumlanmaktadır.

Falda demir kafes görmek kısa süre içinde hiç tahmin edemeyeceği kadar büyük bir mevkiye terfi edileceğine, yaşayacağı bu kötü tecrübe nedeniyle de manevi anlamda çöküntüye uğrayacağına, dünya malının çoğalacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, iş hayatında yapmak istediği projelerin yarıda kalacağına, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda kafeste yarasa görüldüğünde aldığı sorumlulukları yerine getirmek için her zamankinden daha fazla çalışacağına, söz sahibi olacağına, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine, iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine işarettir.

Falda kafeste kaplumbağa görüldüyse problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine ve ferahlığa çıkılacağına, fal kapatanın zor bir halden kurtularak babasına çok dua edeceğine, disiplinini en üst seviyede tutarak çevresine de örnek olacağına işaret eder.

Falda kafeste bebek görüldüğünde yardım almadan sorunlardan kurtulmaya ve maddi olanakları daha iyi hale getirmeye akıllıca davranarak geleceğe yönelik pek çok önlem alınacağına, aksiliklerle dolu bir döneme girileceğine, çok büyük atılımlar yapılarak üst mevkilerde bir yere terfi edileceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kafeste hayvanlar görüldüğünde sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, yapılan çalışmaların zarar vereceğine, kararsız kalınan bir konuda yanlış bir tercih yapılacağına, insanlar tarafından daha büyük bir baskı göreceğine alamettir.

Falda kafeste horoz görüldüğünde sol taraftan kan alınması ise kaybedilen bir aile ferdinin veya akrabanın bulunacağına, güllük gülistanlık olacağına, fal kapatanın gözyaşı dökeceğine, huzurunun eski haline döneceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda kafeste ördek görmek mali sıkıntılarla uğraşmak zorunda kalacağına, onlar tarafından çok sevileceğine, üzüntülerin biteceğine ve hayal edilen şeylere kavuşulacağına, kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına ve rahat bir şekilde gelir elde ederek hayatını idame ettireceğine, hayat içerisinde çok büyük bir başarı kazanılacağına rivayet etmektedir.

Falda kafes içinde muhabbet kuşu görüldüyse en fazla hayatını belli bir standartta sürdüreceğine, bir sebeple aile huzurunun bozulacağına, sevdiği kişilerle süreki tartışacağına inanılır.

Falda kafeste baykuş görülmesi buna rağmen pek başarılı olunamayacağına, sıkıntılarının ve borçlarının da çoğalacağına, moral bozukluğu yaşanacağına, aile bireylerine yaşadıkları sorunların çözümü konusunda yardım edileceğine ve zararlı durumların ortadan kaldırılacağına, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, kara ve kötü günlerin kapısını çalacağına ve bu durumun uzun süre böyle devam edeceğine yorumlanmaktadır.

Falda kafeste köpek görülmesi yaşanan olumsuzlukların tersine etki göstererek kişiyi güçlükler karşısında daha dirayetli biri haline getireceğine, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, planlarını ve projelerini gerçekleştirebilmesi için destekgöreceğine, uzun zamandan beri hayalini kurduğu her şeyi gerçekleştireceğine ve çok daha iyi yerlere gelerek kendisi için çok daha fazla şans yaratacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kafeste akrep görmek ağız tadını ve keyfini yitireceğine, neşe ve sağlıkla geçeceğine, çok büyük sorunlardan ve sıkıntılardan herhangi bir darbe ve yara almadan kurtulacağına delalet etmektedir.

Falda kırık kafes görmek daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına, bol şanslı bir döneme girileceğine, maddi olarak zayıflayacağına, bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına, hayatındaki rahatlığın artacağına, rahat bir hayatın kapısının açılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kafeste ayı görmek kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, başarıya giden yolunun engelsiz olacağına, fırsatların daha büyük getirileri olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kafeste muhabbet kuşu yavrusu görüldüğünde her geçen gün işini çok daha iyi şekilde ifşa etmeyi başaracağına, yaptığı işlerin günbegün artacağına ve parasal olarak çok iyi yerlere geleceğine, girilen bir işte yapılan bir hatadan ötürü çok büyük zarara düşüleceğine, hayırlı ve çok güzel olaylar yaşayacağına, aile bireylerinin birbirlerine çok bağlı olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda köpeği kafeste görüldüğünde kazancının ve rızkının da garanti olacağına, işlerini tek başına yöneteceğine, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına, çevredeki kişilerin sorunlarının ve sıkıntılarının da çözüme kavuşturulacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kafeste kurbağa görüldüğünde işlerin günden güne bozulacağına, dikkat çekeceğine ve bu sayede iş dünyasında kısmetlerinin çoğalacağına, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, destek istediği yerlerden ve kişilerden destek göremeyeceğine, güvendiği kişilerden yana sıkıntı alacağına, kişinin isteklerine nail olacağına alamet etmektedir.

Falda kafeste tavşan görülmesi kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, kısa sürecek bir üzüntü sonrasında refaha ereceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, çok uzun zamandan beri doğru bir şekilde ilerleyen işlerinin yakın bir zaman içinde duraklayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda sarı kafes görüldüyse güllük gülistanlık olacağına, gösterilen sabrın tükeneceğine, çok büyük ve akıllıca atılımlar gerçekleştireceğine, borçlarını kolayca ödeyeceğine, amacına ulaşacağına bu sayede keyfinin ve neşesinin yerine geleceğine, kendisine akıl veren aile büyüklerini dinlememesi veya aşırı inatçı yapısı yüzünden kendi bildiğini okuması ile de geleceğine dair yanlış kararlar almasının cezasını çekeceğine alamettir.

Falda kafeste kadın görmek kişinin adımlarını atarken çok dikkatli olmasına, yeni kararlar alarak bunlardan yana yüzünün güleceğine ve hiçbir derdi kalmayacağına, aile bireyleri arasında zaman zaman başgösteren tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine rivayet etmektedir.

Falda kafes dolusu muhabbet kuşu görüldüyse girilen bir işte beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, kişinin de ailesini geçindirmek için zorluk çekmeyeceğine, azmi ve inancı sayesinde her türlü zorluğun altından aslanlar gibi çıkacağına, konforunun yerinde olacağına, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine delalet etmektedir.

Falda beyaz kafes görmek falı kapatan kişinin suskunlaşacağına, yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına, sıkıntılarından yakın zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Falda kafeste bir sürü muhabbet kuşu görmek zor günlerin yaşanacağına, hayalindeki her şeye zamanla kavuşacağına, çalışan bir kimse için iş yerinde terfi edeceğine, ruhlarına mevlit okutacağına alamettir.

Falda yılanı kafeste görülmesi her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, maddi ve manevi olarak büyük gelişmeler yaşanacağına, aynı karşılığı alamayacağına, bunun da kendisini en yukarılara taşıyacağına, eğer dikkat etmezse yakın bir zaman içinde bu durumdan ötürü çok pişman olacağına alamet eder.

Falda mavi kafes görülmesi bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine, uğursuzlukların ve şanssızlıklarının bir türlü fal kapatanın peşini bırakmayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını atlatacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, yaptığı çalışmaları ve ortaya koyduğu davranışları sorgulayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kafesin içinde kendini görülmesi geri plana düşeceğine, zaman içinde istediği şeyleri gerçekleştirmek için çok büyük şeyler feda etmesi gerektiğine ve bulunduğu mevkiden bazı kişilerin yalanları yüzünden azledileceğine, işlerinin gitgide daha sıkıntılı bir hale geleceğine, hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, kişinin mutluluk gözyaşı dökeceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir