AnaSayfa / kaban fal anlamları / Falda kaban görmek

Falda kaban görmek

Falda kaban görmek depresif ruh halindeyseniz kurtulacağınıza, planlarının ve projelerinin çok beğenileceğine, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, yardım için kurulan bir kuruma destek olunacağına, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına yorumlanmaktadır.

Falda kaban gördüyseniz

  • Aniden karşılanan beklentileriniz, yaptığınız yatırımların ya da isteklerinizin karşılığını almanız veya cevap bulan sorularınız kafanızı karıştırabilir veya her şeye yetişmekte zorlanabilirsiniz.
  • Kendinizde yapacağınız değişiklikler iş arkadaşlarınızın veya meslektaşlarınızın saygısını kazanmanıza yardım edebilir.

Falda krem kaban görüldüğünde ardından sevinçli bir haber alınacağına, makbul olan yollardan ayrılmayacağına, hayatına daha iyi çeki düzen vereceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda arkadaşının kaban giydiğini görüldüyse çok büyük atılımlar ve çalışmalar gerçekleştireceğine, ailesini ve kendisini korumak için her zamankinden daha dikkatli olacağına, çocuk sahibi olacağına, iş hayatında bir türlü istenen atılımın yapılamayacağına, endişe veren durumların düzeleceğine alamet etmektedir.

Falda elinde kaban görülmesi zor zamanların çok eskide kalacağına, gerçekleştirmek istediğiniz arzularınızla ilgili gerekli potansiyelin olduğuna, hatta şiddete başvurması yüzünden mahkemelik olacağına, maddi zarar edeceğine, hayırlı bir kısmet ile karşılaşılacağına delalet eder.

Falda erkek kabanı görüldüğünde aile hayatında günden güne daha çok sıkıntı çekeceğine, kişinin şifaya kavuşacağına, kariyer planının altüst olacağına, yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, erkekler için pek çok kadını etkileyen çapkın biri olarak anılacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kürk kaban görmek geçim derdi çekmeyeceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına, kimi zaman işsiz ve dolayısıyla parasız kalınacağına, mal mülk kazanacağına, hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, büyük uğraşlar verilerek ve alın teri dökülerek ortaya konulan çalışmaların büyük kazanç getireceğine tabir olunur.

Falda çiçekli kaban görmek emeklerinin heba olacağına, çevresindeki insanlar tarafından çok sevilen ve sayılan bir kişi olacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve fal kapatanın güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine, haram maldan ve helal olmayan kazançtan geri duracağına delalet eder.

Falda yün kaban görüldüyse huzurunun eski haline döneceğine, bebek sahibi olunacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, karşısına çıkan kötülüklerden herhangi bir zarar görmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda siyah kaban görüldüğünde hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine, sorunlarından ve sıkıntılarından uzun uğraşlar sonunda kurtulacağına, güzel bir geleceğin yaklaşmasına delalet ettiği söylenir.

Falda bir sürü kaban görülmesi kişinin herkesle arasında dürüst bir ilişki olacağına, yakın bir zamanda okul hayatının tekrar başlayacağına, doğru iş ortaklığı yapacağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen bir kişi ile tartışılacağına, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine alamet eder.

Falda eski kaban görüldüğünde eline geçen kazancın çok hayırlı bir şekilde artacağına, iş hayatında üst bir mevkiye terfi edileceğine, ağır olmayan şartlarda çalışarak örneğin; yönetici koltuğunda oturarak para kazanacağına, hayırlı haberler getireceğine ve en kısa zamanda davullu zurnalı düğün alayı kurulacağına, sevdiği bir kişiden ihanet göreceğine rivayet eder.

Falda manto kaban görmek eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına, bir sebeple insanlarla arasına büyük bir mesafe koyacağına, özlem ve hasret çekeceği günlerin çok uzun süreceğine, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına ve aza kanaat etmeyen fal kapatanın elindekileri de kaybederek muhtaç bir duruma düşeceğine, aksine hayatının daha da karmaşık bir hale geleceğine işaret eder.

Falda mor kaban görüldüyse evindeki ve işindeki verimin azalacağına, sıkıntılarından kurtulması sayesinde rahat bir nefes alacağına ve kendini çok iyi hissedeceğine, çok sevineceği ve hayatını farklı bir yöne götürecek bazı olaylar yaşanacağına delalet etmektedir.

Falda turuncu kaban görmek çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, beklenen gelişmelerin olumlu şekilde sonlanacağına, güçsüz ve nefessiz kalacağına, karlı işlere gireceğine, fal kapatanın pek çok zorlukla ve musibetle mücadele etmek zorunda kalacağına, daha büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda bordo kaban görmek geçiminin de çok daha kolay hale geleceğine, yapacağı diğer işlerin de çok ses getiren çalışmalar olması sayesinde büyük bir özgüvene kavuşup kendi işini kuracağına, aynı değişikliğin iş yaşamı dışındaki hayatında da olacağına, fal kapatanın mutlu olmasına vesile olacak güzel olaylar yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine, yapılacak atılımlar sayesinde eldeki işten düşünülen miktardan daha büyük kazanç elde edileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda kirli kaban görülmesi işlerin eskisinden çok daha iyi olacağına, günah işlemeyi terk edeceğine, çok huzurlu bir aile ortamında yaşayacağına, hayırlı bir iş için bazı arkadaşlardan destek alınacağına, işlerde tatsız bir sürecin başlayacağına delalettir.

Falda kaban aldığını görüldüğünde zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine, sevilen ve manevi değeri büyük olan bir eşyanın çalınacağına, bol kazanç getireceğine, bunları tekrar etmemek için kendine söz vereceğine ve bununla yetinmeyerek ruhunu arındırmak için hak yolunda kutsal sayılacak adımlar atacağına rivayet eder.

Falda kaban mont görülmesi zor bir dönem geçirileceğine, çok büyük bir ferahlama ve rahatlık yaşayacağına, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, çok daha kazanç getiren ve daha büyük başarılar kazandıran işler yapacağına, keyif ve neşe içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Falda mont kaban görüldüyse emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, miras konularında sıkıntılar çıkacağına, mutlu ilişkiler kuracağına, hayatının olumsuz yönde değişeceğine ve kişinin geçmişteki günlerini arayacağına işaret etmektedir.

Falda beyaz kaban görüldüyse iyi niyetli görünen kişilerin ilişkinize müdahale etmeye çalışarak aranızı açmaya çalışacağına, hakça ve eşit bir şekilde bölüştüreceği mirası sayesinde geri kalan ömrünü huzur içinde tamamlayacağına, gelecekle ilgili isabetli kararlar vereceğine, işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine ve aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına yorulur.

Falda yırtık kaban görmek eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına, sorunlarının bu sebeple daha da artacağına, fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, her geçen gün geçim derdinin çoğalacağına rivayet eder.

Falda sarı kaban görmek çok büyük ferahlık yaşayacağına ve kısa zaman içinde çok mutlu günler geçireceğine, borcunun çok olacağına, işlerinde yaşanan sorunların biteceğine, örnek insan olacağına, ardından birçok konuda yardımcı olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda lacivert kaban görülmesi sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, işlerin her geçen gün daha da büyüyeceğine ve aile bireylerinin de bu başarılardan yararlanacağına, kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda kaban giymiş birini görüldüğünde kısa zamanda zararlarını telafi edeceğine ve başarıdan başarıya koşacağına, fal kapatanın değişik iş kollarına yöneleceğine, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine bu nedenle bir süre sokağa çıkamayıp eve bağlanacağına, ferah ve rahatlık içinde yaşayacağına, gücünün ve şansının yaver gideceğine, bazı konularda işleri için doğru kararlar vereceğine yorulmaktadır.

Falda gri kaban görüldüğünde dost görünen tehlikeli ve zararlı bir düşmanla dost olup onunla vakit geçirmeye, atılacak adımlar sayesinde işlerin kısa süre içinde daha da büyüyeceğine, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, huzur kaçıran olayların sona ereceğine yorulur.

Falda deri kaban görülmesi takdir toplayacak işler yapacağına, rızkın da ömür boyu süreceğine, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, Mutluluk verici gelişmelerin yaşanacağına işaret eder.

Falda kışlık kaban görmek iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine ve büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı kazançlara ulaşacağına, başarılarının takdir edileceğine, birçok firmadan iş teklifi geleceğine, elindeki imkanları en iyi şekilde değerlendirmesi sayesinde çok iyi yerlere geleceğine, bekar ise karşısına çıkacak bir kısmete kalbini kaptıracağına alamet ettiği söylenir.

Falda palto kaban görülmesi ardından yapılacak hamleler ve atılacak adımlar sayesinde iş hayatında hiç olmadığı kadar büyük başarılara ulaşılacağına, yardım isteyen bir kişiye elden geldiği kadar yardım edileceğine ve güzel haberler alınacağına, çok dikkat çekeceğine, en doğru şekilde öğreneceğine, her işten alnının akıyla çıkmaya, sağlık sorunları ile dolu ve zor günler yaşayacağına yorulmaktadır.

Falda uzun kaban görüldüyse küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, ele geçen bazı fırsatların yanlış bir şekilde kullanılarak heba edileceğine, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına, çok iyi çalışmalar gerçekleştirerek insanları şaşırtacağına, zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına, hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına yorumlanmaktadır.

Falda birinin pembe kaban giydiğini görüldüyse maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sorunların aile büyüklerinin yardımıyla çözüme kavuşacağına, eğitim hayatında başarı kazanmaya ve ferahlığa çıkmaya, çalışmaların yakın bir zaman içinde çok hayırlı sonuçlar vereceğine, riyakar insanlarla karşılaşacağınıza alamet ettiğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.