AnaSayfa / jaguar fal anlamları / Falda jaguar görmek

Falda jaguar görmek

Falda jaguar görmek sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, kötü biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine, çok şeffaf bir şekilde çalıştığı için insanlar tarafından çok saygın bir kişi olarak sevilip sayılacağına, toplumdaki yerinin sağlamlaşacağına ve yine toplumun önde gelen ender isimleri arasına gireceğine, ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına tabir olunur.

Falda jaguar gördüyseniz

  • Belli konularda bakış açınızı dile getirmenin ya da uygulamanın farklı yollarını bulmanız gerekiyor olabilir.
  • Gergin ortamların yaratacağı stres yüzünden ruhsal hayatınız oldukça dalgalanacak.

Falda sarı jaguar görüldüğünde hem bedenen hem de ruhen iyileşeceğine, hayırlı bir sürece girileceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa sürede çözüleceğine, dostları ve komşularıyla da koyu muhabbette olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda beyaz jaguar görüldüğünde illet hastalıklara yakalanıp kurtulamayacağına, kazancını yakın bir zaman içinde iki kat arttıracağına, atılan her adımın çok daha büyük kazançlar getireceğine, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, uzun yıllar boyunca çekeceğine, başının derde gireceğine ve sıkıntı içinde yaşayacağına alamettir.

Falda kaplan ve jaguar görülmesi yardıma muhtaç kişilere yardım edileceğine ve sevinilecek bir haber alınacağına, çektiği sıkıntıların daha da artacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine ve çok daha iyi fırsatlar ile karşılaşacağına, çok zor ve sıkıntılı günler geçireceğine yorulur.

Falda aslan jaguar görüldüğünde akıllıca adımlar atmaya başlayacağına, sağlığından ve ağız tadından olacağına, işinde başarılı olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda jaguar araba görülmesi dertlerine derman bulacağına, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına, maddi sıkışıklık içinde kalacağına ve kimseden bir destek görmeyeceğine, tartışılan bir konuda yeniden sorunlarla boğuşulacak bir döneme girileceğine, sosyal hayat içinde çok sevilen ve sayılan bir kişi olunacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda evde jaguar görmek ahlakını ve iyi niyetini bozmadan hareket edeceğine, hayata karşı cesaretini kıracağına, o kimseyle beraber iş yapmak zorunda kalınacağına, artık rahat bir nefes alacağına, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, hasta ise iyileşeceğine işaret eder.

Falda evde içinde jaguar görmek sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, geleceği için kayda değer girişimlerde bulunacağına, kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir