AnaSayfa / çamaşır fal anlamları / Falda ıslak çamaşır görmek

Falda ıslak çamaşır görmek

Falda ıslak çamaşır görmek sorunlarının sürekli artacağına, rakiplerini ve düşmanlarını kendinden uzak tutacağına, yeni çalışmalara ve projelere imza atacağına, canını sıkan şeyleri yeneceğine, daha temkinli ve garantici olacağına bu sayede de başarısızlıktan çok başarı elde edeceğine, paradan ve dünya malından da bolca nasipleneceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda ıslak çamaşır gördüyseniz

  • Hareketlerinizin geçerli sebeplerini açıkladıktan sonra ilerlemeyi sürdürebilirsiniz.
  • Ailenizle daha fazla zaman harcayabilirsiniz.

Falda leğende ıslak çamaşır görülmesi hayatının yolunda gideceğine, herkesi şaşırtacak bir karar verileceğine, dikkat çekecek bir büyüme göstereceğine, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, sevinçli bir hayat süreceğine, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine işaret etmektedir.

Falda beyaz ıslak çamaşır görmek her istediği şeyin gerçekleşeceğine, yaşanan üzüntü ve sıkıntıları çözeceğine ve iş hayatında karşılaşacağı problemleri en kısa ve en hızlı şekilde ortadan kaldıracağına, maddi sıkıntısı olmayacağına tabir olunur.

Falda kirli ıslak çamaşır görmek maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, en küçük sorunda parlayacağına, sinirlerinin yıpranması yüzünden sık sık agresif davranacağına, sorunlarla ve maddi sıkıntılarla dolu bir dönem geçireceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda temiz ıslak çamaşır görülmesi kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, işlerinde başarılı olacağına, alınteri ile çalışılan işte kazanılan paranın bereketinin kaçacağına yorulmaktadır.

Falda renkli ıslak çamaşır görüldüğünde kendisine miras yolu ile kalacak bir arsa veya tarlanın satışından sonra yüksek meblağlar kazanacağına, hayatının da kolaylaşacağına, onlardan ayrı kaldığı zamanlarda çektiği acıların da unutulacağına, ismini aldığı zaferlerle duyuracağına yorumlanır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir