AnaSayfa / ışık fal anlamları / Falda ışık görmek

Falda ışık görmek

Falda ışık görmek endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, yarınlarına dair endişelerinin biteceğine ve hayatın artık fal kapatanın yüzüne gülmeye başlayacağına, ardın karşısına bazı sorunlar çıkacağına, uzun yıllar yaşayacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını da atlatması için çok etkili olacağına, art niyetli kimselerin oyununa geleceğine alamet ettiği söylenir.

Falda ışık gördüyseniz

  • Kafası karışık olan veya problemlerini dile getirmekte zorlanan kişileri dikkatle dinlemenizde veya anlamaya çalışmanızda fayda var.
  • Şansınızın her zaman size yardım edeceğinden emin olun.

Falda yıldız ışığı görülmesi içinde olduğu borçlar yüzünden kaybetme sınırına geleceğine, evlerine dünürcü geleceğine, kardeşlerin birlikte zor bir işin altından kalkacağına, aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına işarettir.

Falda ışıklı sokak görüldüyse geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, hain planlar yapan bir kimseyi alt edeceğine, geleceğine düşünerek atacağı adımlarda da istediği sonucu alacağına, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine, kişinin hayatında eksik olanları tespit ederek tamamlayacağına alamet etmektedir.

Falda ışıklı masa görülmesi her zaman aynı sonucu veren bir durumun bu sefer yapılan hesaplama hatalarından dolayı farklı bir sonuç vereceğine ve bunun da iş hayatında çok kötü ve çok üzücü olaylara sebep olacağına, rahatının da yerine geleceğine, büyük işlere girmek pek sıkıntı çekmeyeceğine ve iş hayatı için gereken ne varsa yapacağına, elinde bulunan imkânlara zarar verilmeye çalışılacağına işaret etmektedir.

Falda ışıklı yılan görmek işlerin çok büyük bir çıkmaza gireceğine, sıkıntılarınızın bir müddet daha devam edeceğine, kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına, tecrübe sahibi olacağına, sorunlarını kısa zaman içinde ortadan kaldıracağına, büyük bir kazanç elde edileceğine yorumlanmaktadır.

Falda ışıklı taş görüldüğünde gitmediği yerlere gideceğine, işlerinin hiç beklemediği kadar kazanç getireceğine ve kariyerinde çok büyük sıçrama yapacağına, tartışmaların kavgaya döneceğine, sevinç ve sürura, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda ölüp beyaz ışık görüldüyse işlerin büyük başarılar getireceğine, helal olan ve tükenmeyecek rızka kavuşacağına, onu yorgun ve hasta bir görüntüye getireceğine, yakın bir zamanda ortaya çıkan sağlık sorununun tedavi edileceğine tabir olunur.

Falda birinin ışık tuttuğunu görüldüyse kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına, hayırlı gelişmelerin yaşanacağına, çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, işyerine ve haneye bolluk ve bereket geleceğine, ferah düzeyinin her geçen gün yükseleceğine, sorunlarının çözümünde destek olacağına yorulur.

Falda rengarenk ışıklar görüldüğünde yaşadığı ülkenin tüm insanları tarafından tanınıp sevileceğine, gönül yaralarının iyileşeceği, bir sebeple çok zor ve başını ağrıtacak durumlar yaşayacağına yorumlanır.

Falda birden fazla ışık görüldüğünde iş hayatında sürekli köstek olan kişilerin yenilgiye uğratılacağına, işlerin kısa süre içinde şaha kalkacağına, özledikleri ve ayrı kaldıkları ile kavuşacağına, dileklerine ve hayallerine daha bir süre kavuşamayacağına, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına delalet etmektedir.

Falda ışık yaktığını görülmesi emeklerinin karşılığını almaya nail olacağına, dileklerine en kısa zamanda kavuşacağına, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, uzun zamandır ödeyemediği bir borçtan dolayı üzüleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda yanıp sönen ışık görüldüyse alışveriş merkezlerinde vakit geçireceğine, yaşanan parasal sıkıntıların düzeleceğine, bunlar yetmezmiş gibi bir de sağlık sorunlarının başgöstereceğine, hayır getirecek ve birçok soruna çözüm olacak bir kişi ile ortaklık kurulacağına, aile bireyleri arasındaki bağın gün geçtikçe kuvvetleneceğine işaret etmektedir.

Falda kızıl ışık görmek aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine, az maliyetle ticarete atılacağına, başarılı bazı çalışmaların ardından çok istediği ve uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kavuşacağına yorumlanır.

Falda yeşil ve kırmızı ışık görüldüyse bunun da başarılarının kalıcı olmasına vesile olacağına, çocuklarının ve torunlarının hep çevresinde bulunacağına, yaptıkları ile birçok kişiyi inciteceğine, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, uzun zamandan beri kötü olan ruh halinin düzeleceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda namaz kılarken beyaz ışık görüldüyse hayal ettiği bir şeye ulaşma yolunda araya bir engelin daha gireceğine, zarar getirecek bir işten uzak durulacağına, evinde nimetin ve verimin çoğalacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına rivayet eder.

Falda çok büyük ışık görülmesi kısmetsizliğin ve şanssızlığın geride kalacağına, yaşadığı çalkantılı ve belirsiz dönemin biteceğine, güzel haberlerin ve müjdelerin alınacağı bir döneme girileceğine, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine yorumlanmaktadır.

Falda telefon ışığı görmek eşinin sahip olduğu mal ve mülkler üzerinden yepyeni bir hayata atılacağına, askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine, başarılarının takdir edileceğine, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa zaman içinde kurtulup güzel çalışmalar ortaya koyacağına rivayet eder.

Falda hep ışık görülmesi kazandıklarının tadını çıkaracağına ve yaşamayı da bileceğine, bir sebeple yataklara düşeceğine, başarılarının önünde hiç kimsenin durmayacağına, çok mutlu olacaklarına ve çok güzel bir hayat sürüleceğine alamet ettiği söylenir.

Falda siyah ışık görüldüyse kararsız kalınması ile işlerin açmaza gireceğine ve paranın bir şekilde elden kaçırılacağına, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, sıklıkla çıkılacak yurt dışı gezilerine ve yabancı arkadaşlıklar kurulacağına, geleceğinizde ve ahiret hayatınızda mutlu olacağınıza, kendisiyle gururlanacağı işler yapacağına, sükûnetin ve huzurun hâkim olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda uzakta ışık görüldüyse karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, kişinin plan yapmaktan çekinmeden hareket edeceğine ve kendi menfaatlerini göz önünde bulunduracağına, sağlık sorunları ile uğraşmak zorunda kalınacağına, sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına, giyim kuşamına ve dış görünüşüne daha fazla önem vereceğine, ağız tadının ve mutluluğun hâkim olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda ışıklı kelebek görmek kazanılan bir yarışmadan para kazanılacağına, başına kötü ve tatsız olaylar geleceğine, dost ve akraba yardımıyla hayra dönüştürüleceğine alamet etmektedir.

Falda karanlıkta ışık görülmesi aile hayatının ve uğradığı zararların düzeleceğine, nefsine yenileceğine ve şeytana uyacağına, eline geçen kazancın bir kısmı ile muhtaç insanlara yardım edeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda ışıklı kuyu görüldüğünde kendisi için en uygun kararları vereceğine ve Allah’ın izni ile girdiği işlerde yenilgiye uğramayacağına, farklı hobiler ve alışkanlıklar gelişeceğine, çok kişi ile iş yapmanın hem avantajlarını hem de dezavantajlarını yaşayacağına, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına, huzurlu ve mutlu bir yuva kuracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulup rahata ereceğine yorulur.

Falda karnında ışık görüldüyse ancak karşısına çıkan bazı sevimsiz olaylar yüzünden etrafındaki insanlar ile tartışacağına ve sinirlerinin yıpranmış olmasından dolayı sevdiği kişileri biraz üzebileceğine, askıya almak zorunda kaldığı çalışmaları yakın bir zaman içinde nihayete erdireceğine, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine, huzurunu kaçıran her türlü davranış ve konuşma şekillerinden uzaklaşıp çok daha anlayışlı ve hoşgörülü biri olacağına yorulur.

Falda kırmızı ve yeşil ışık görülmesi sevdiği insanların olacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, huzur ve mutluluk bulacağına, rahatlığa ve güzel bir yaşantının geleceğine, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine delalet etmektedir.

Falda okulda ışık görüldüyse sorun yaratan olayların yakında biteceğine, işlerdeki karın artacağına, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, çok rahat edeceğine alamet etmektedir.

Falda uzun ışık görüldüğünde rızkının ve kazancının bol olacağına, yükseleceğine ve hedeflerini gerçekleştirme şansına sahip olacağına, sorunlarından ve borçlarından kurtulacağına, dertlerinin çözülmesinde yol göstereceğine, kayıplar nedeni ile kişinin özel yaşamında da büyük sorunlarla karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasındaki bağların kuvvetlenmesini sağlayacağına yorumlanır.

Falda kuyuda ışık görülmesi en büyük desteği de dostlarından ve ailesinden göreceğine ve çok hayırlı bir şekilde ve emin adımlarla amacına ulaşacağına, büyük bir parasal sorundan ötürü iflas edileceğine, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, yenileneceğine ve sıhhate kavuşacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine inanılmaktadır.

Falda ışıklı yıldız görüldüğünde üzüntülü geçen günlerin çok yakın zaman içinde sona ereceğine, el üstünde tutulacağına, özür dileyerek bazı insanların gönüllerini almayı başaracağına, çok rahat edeceği bir döneme gireceğine ve son zamanlarda adından sıkça söz ettiren biri olacağına, sonuçtan memnun kalacağına, kısmetlerin ve işlerin açılacağına alamet eder.

Falda küçük ışık görmek rakiplerin kazanılan başarılar ardından üzüleceklerine ve girilen bir yarışın kazanılacağına, çok güzel ve hayırlı işlere gireceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını çok zahmet çekmeden ortadan kaldıracağına, aile bireyleri ile mutlu bir hayata sahip olunacağına delalet etmektedir.

Falda ışıklı orman görülmesi çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına ve bunun için her zaman şükredeceğine, alın teri ve tırnaklarıyla kazandığı parayı sevdikleri ile afiyet içinde yiyeceğine, yeni bir işe girip yeni bir şehre taşınacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda ışıklı merdiven görüldüğünde fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine, anlayışlı bir kısmet çıkacağına, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine delalet etmektedir.

Falda yolun sonunda ışık görüldüğünde kısmetinin tekrar açılacağına ve çok kısa zaman önce yaşadığı mutsuzluğun biteceğine, işinde herkesten bir adım önde olacağına, olayın iş hayatını kötü bir şekilde etkilemesinden ötürü çok büyük maddi zarara uğranacağına ve aile hayatında gün geçtikçe daha sıkıntılı günler geçirileceğine, tüm insanları ilgilendiren bir musibetin baş göstereceğine, olayın dışında kalanların da üzülerek etkileneceğine, yaşadığı yerin güzelleşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda vücudunda ışık görmek anlayışlı ve hoşgörülü bir kişi ile evlenileceğine ve evlat sahibi olunacağına, sorun üstüne sorun yaşanacağına ve maddi açıdan çok kötü bir işe girileceğine, yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına yorulmaktadır.

Falda tuvalette ışık görmek sevdikleri ile beraber daha güzel bir hayat için planlar yapacağına, eline geçen büyük kazançlar ile yeni işlere gireceğine, yaşadığı sıkıntılı durumların son bulacağına, işlerine yeni işler katacağına, geçim sıkıntısından kurtulacağına yorulmaktadır.

Falda görülen yeşil ışık görülmesi iş ve yaşam stresinden kurtulmak için eğlenceli zamanlar geçireceğine, güzel günler için çalışılacağına, yaşanacak bir sağlık sorununun kısa süre içinde çözüme kavuşacağına ve ferah bir döneme girileceğine, ihtiyaçlarının ve eksiklerinin artacağına delalet eder.

Falda mor ışık görüldüğünde aile bireyleri ile hiç gereği yokken tartışılacağına, hayırlı evlat sahibi olacağına, sorun yaratan kişilerin uzaklaştırılacağına, elde bulunan malvarlığının daha da artacağına, kendi kabuğuna çekileceğine delalet eder.

Falda nurani ışık görmek çevrenizde her zaman iyi ve güzel ahlaklı kimselerin bulunacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede sona ereceğine, manevi açıdan da gönül ferahlığı yaşayacağına, aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine işaret eder.

Falda ışık açmak görüldüyse geçimini rahat şekilde sağlayacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına, büyük bir boşluğa düşeceğine, girdiği bütün işlerde kendisini ispatlayacağına, yeni işler yapma imkanı elde edeceğine alamettir.

Falda mutfakta ışık görmek o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine, kendisinden beklenmeyen üstün bir performans göstererek sevdiklerini ve ailesini gururlandıracağına, lüksünün ve sağlığının da baki olacağına, eğitim konusunda bir kişiden destek alınacağına yorumlanır.

Falda ışık saçan birini görüldüyse rızkının tam olarak kesilmeyeceğine ama bu durumun kişiye maddi anlamda büyük darbe vuracağına, üzerine düşüldükçe daha da nazlanacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın bir zaman içerisinde ortadan kalkacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına, çok sorun yaratan olaylar ile karşılaşılacağına, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına inanılmaktadır.

Falda tarlada ışık görüldüyse başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, insanlar arasındaki iyi imajının sarsılacağına, büyük bir ferahlık yaşanacağına, yaşanan bütün sorunların biteceğine inanılır.

Falda suda ışık görmek birçok insanın evine ekmek girmesinin sağlanacağına, insanlara yol göstereceğine, kendisini üzen ve yoran herşeyi hayatından çıkartacağına, ancak yapılacak bir hata yüzünden işlerin tersine döneceğine tabir olunur.

Falda tabutta ışık görüldüyse uzun bir süreden beri devam eden endişelerini sona erdireceğine, karlı işler yapma olanağı elde edeceğine, hayırlı bir kısmetle mutlu bir yuva kurma yolunda adım atılacağına alamet eder.

Falda yatakta ışık görmek her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına, çözmeye çalıştığı problem ya da durum içinde sürekli başa döneceğine, girdiği işlerde zorluk çekeceğine, kötü bir kişinin oyununa gelineceğine, bahtın açık olmasına, girilen işlerde bir türlü düzen sağlanamayacağına alamet etmektedir.

Falda çok ışık görüldüğünde sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, yeni bir eve sahip olunacağına ve uzun zamandan beri karar bekleyen bir konuda son sözün söyleneceğine, işle ilgili olarak yeni bir sayfa açılacağına, kafa olarak daha rahat edileceğine alamet eder.

Falda yoğun ışık görülmesi yakın bir arkadaşla birlikte yeni işlere girileceğine, bir sebeple cimriliği ile çevresinin dikkatini çekeceğine, sevdiği bazı kişilerden yardım göreceği bir işe gireceğine yorulur.

Falda üç ışık görmek kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, alınan hayır dualarıyla aile hayatında güzel şeyler yaşanacağına ve kısmetin açılıp hayırlı bir kişiyle evlenileceğine, çok üzücü olaylar ile karşı karşıya kalacağına, yakın çevre içindeki bir kişi ile bir gönül ilişkisi yaşanacağına, bir sebeple neredeyse yıkılacağına yorumlanmaktadır.

Falda yüksekte ışık görüldüğünde önemli bir şahsiyet olacağına, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına, sağduyulu olması ve mantıklı kararlar alması sayesinde her işin altından kolaylıkla kalkabileceğine rivayet eder.

Falda mezarlıkta ışık görülmesi kendisini çekemeyen insanları hayatından çıkaracağına, aile hayatı içinde bazı güzel gelişmelerin yaşanacağına, hayallerin yaşanan olaylar yüzünden suya düşeceğine, maddi ve manevi olarak çok ferahlayacağı bir çalışma ile girerek çok daha iyi yerlere geleceğine, küçük işlere sermaye harcamayacağına ve kalitenin değerini bileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının ortadan kalkacağına yorulur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir