AnaSayfa / is fal anlamları / Falda iş görmek

Falda iş görmek

Falda iş görmek çok büyük miktarda para elde edeceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, pek çok açıdan moral bulunacak güzel bir döneme girileceğine, geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, önüne çok hayırlı kazanç ve gelir kapılarının açılacağına, uzun bir süreden beri kötü giden işlerinin yakın bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar getirir hale geleceğine inanılır.

Falda iş gördüyseniz

  • Bazı kişiler hareketleriyle kendi kendilerini sabote edebilirler.
  • Romantik planlar daha istikrarlı bir geleceğin ilk adımları olabilir.

Falda işin bittiğini görüldüyse uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, ticaret hayatın da sağlam bir yeri olacağına, hırsızlık ve yolsuzluk yapmayacağına, işlerinin bu sayede açılacağına böylece borca düşmüş bir ahbaba yardım edeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda ayrıldığı işine geri döndüğünü görüldüğünde yeterince deneyimi olmayan bir iş konusunda yardım istediği bir kişinin verdiği sözü tutmayacağına, iyi niyetlerinin karşılığını göremeyeceğine, fal kapatanın az bir sürede ferahlığa kavuşacağına, bir sebeple büyük bir sağlık sorununun başgöstereceğine ve sevilen kişilerle yolların ayrılacağına, daha önce kendisi için değerini yitirmiş olan bir şeyin eski önemine kavuşması ile çok başarılı olacağına yorumlanmaktadır.

Falda kuzenin işe girdiğini görülmesi ne yapacağını bir türlü kestiremeyeceğine, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına, verilen emeklerin hayal edilen başarıyı getirmeyeceğine işaret etmektedir.

Falda iş bulduğunu görüldüğünde sorunların gittikçe artacağına, evlilik kararı verilip aynı çatı altına girileceğine, yaşamının daha kolay hale geleceğine, aile büyüklerinden biri sayesinde can sıkan bir durumdan kurtuluşa erileceğine, anne babanın bu sayede mutlu olacağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına yorumlanır.

Falda bir işi olumsuz görüldüyse yaptığı işin de sıkıntılı olması sebebiyle istenmeyen durumlara düşeceğine, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına, insanlara olan güvenini kaybedeceğine, eğer herhangi bir şekilde içinde bulunduğu durumdan kurtulamazsa maddi ve manevi olarak çok büyük zararlar göreceğine, sağlıklı ve mutlu bir kişi olarak refah içinde yaşayacağına rivayet etmektedir.

Falda kaybettiği işine geri döndüğünü görülmesi yolundan geri çevirmeyeceğine ve kendisine geri adım attıramayacağına, fal kapatanın şimdiye kadar hiç üzülmediği kadar üzüleceğine, işinde verimsiz olacağına, yapılan hataların tekrarlanacağına, kardeşlerin el ele vererek bir iş kuracaklarına ve rakiplerin alt edileceğine rivayet eder.

Falda bir işe atandığını görüldüğünde heyecanlarının ve umutlarının hiçbir zaman yarım kalmayacağına, bolluk ve berekete kavuşarak zenginleşeceğine, maddi sorumluluklarının artacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma düşeceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına rivayet etmektedir.

Falda bir kişinin işten çıkarıldığını görüldüğünde böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, bir sebeple sıkıntı çekeceğine, sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine yorulur.

Falda eski sevgilinin işten atıldığını görülmesi sorunlarından kısa bir zaman içerisinde kurtulacağına, oturmuş karakteri ve anlayışa sahip olmasıyla aile hayatını kolaylaştıracağına, evinin kapısının her zaman sevdiği kişilere açık olduğuna ancak bazı kötü niyetli kişilerin bu durumu istismar edeceğine, ancak verilen çabaara rağmen bir türlü ilerleme kaydedilemeyeceğine, kötü yollardan ekmek sahibi olmayacağına, sorunların sürekli artacağına inanılmaktadır.

Falda eski sevgilinin işe girdiğini görüldüyse sağlık sorunlarının şifa bulacağına ve rahata erileceğine, yapılan çalışmaların zarar vereceğine, onlar sayesinde hayırlı fırsatlar elde edeceğine, gönlünce bir hayat süreceğine inanılmaktadır.

Falda işten atılmayı görmek uzun bir zamandan beri çektiği sıkıntıların yakında biteceğine, yaptığı hiçbir şeyden zevk alamayacağına, manevi olarak hasar alınacağına, kazanacağı paralar sayesinde aile hayatında yaşanan tartışmaların sona ereceğine, gönül hoşluğu ve hafifliği içinde bir hayat geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Falda işinin bozulduğunu görülmesi emrinde insan çalıştıracağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, sahip olduklarını başkalarına hava atmak için kullanacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda işte yükseldiğini görmek hasret çeken sevgililerin kısa zamanda kavuşacaklarına ya da sevilen kişiyle sürpriz bir karşılaşma olacağına, yaşadığı zorlukların ve çektiği sıkıntıların bitmesine neden olacak işler yapacağına ve kurtuluşa ereceğine, günahkâr olan kişileri doğru yola çevirmek için mücadele edeceğine, kişinin huzurunu bozmaya çalışanların kendi tuzaklarına düşeceğine, keyfin ve huzurun yerine geleceğine, hiç yapmak istemediği bir şey yapacağına ve bu durumdan pişman olmasına rağmen işleri yoluna sokmak istediği için devam edeceğine rivayet eder.

Falda iş değiştirdiğini görülmesi gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda yeğeninin işe girdiğini görüldüyse parasal olarak çok büyük destek vereceğine, kısmetlerinin hiç eksilmeyeceğine, haksızlığa uğrayan kişilere yardımcı olunacağına, canın çektiği herşeye kolaylıkla ulaşacağına ve de gözünün gördüklerine de sahip olabileceğine rivayet eder.

Falda yoğun iş temposu görülmesi mutluluğa ve neşeye, neşesinin ve huzurunun yerine geleceğine, parasına da para katarak zenginlik elde edeceğine, aynı zamanda yaptığı işlerde çok yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, eşi tarafından yüceltileceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda güzel bir işte çalıştığını görüldüğünde iş dünyasında çok büyük bir prestij yakalayacağına, daha sonra bu durumların kırgınlığa kadar gideceğine, hayatındaki her şeyi kaybedeceğine ve sevdiklerinden uzak kalacağına, başkalarının kaderinde de etki yapabilecek önemli bir konumda olacağına işarettir.

Falda örgü işleri görmek bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine, çeşitli problemler ile uğraşmak zorunda kalacağına, her istediği şeyin gerçekleşeceğine, böylesine güzel gelişmelerle karşılaşacağına bu sayede yaşamının daha önce hiç olmadığı kadar güzelleşeceğine, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda iş rakibini görmek sıkıntılarını ve sorunları bu sayede halledeceğine, çok büyük ve başarılı işler ortaya konulacağına, her şeyi dilediği gibi alabilme imkânına sahip olacağına, büyük mal ve mülk sahibi olunacağına, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, cesaretini yeninden toplayacağına rivayet eder.

Falda bir tanıdığın işe girdiğini görüldüyse kendisine destek olan kişilerin de sıkıntıya düşeceğine, aile büyüklerinin araya girmesine rağmen yine de herhangi bir barış yaşanmayacağına, eline geçen kazançla yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, üzüntülerin son bulacağına alamet eder.

Falda eski iş yerine döndüğünü görmek uykusuz ve halsiz düşeceğine, eğitim konusunda bulunan eksiklerin giderileceğine, maddi ve manevi olarak büyük bir zarara uğranacağına, falı kapatan kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda atıldığı işine geri döndüğünü görmek birden fazla uğraşı olduğu için konsantrasyon sorunları yaşayacağına, kısa süre içinde karşılaşacağı sorunları kolay bir şekilde aşacağına, yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, gerçekleştiren çalışmaların yeterli verimi sağlayacağına, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, çok başarılı atılımlar yapılacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda iş ve para görüldüyse tabiri caizse bir yudum şifanın peşinden gideceğine, çok daha güzel ve hayırlı işlere gireceğine, kişinin yeryüzünde ne isteği varsa hepsinin teker teker gerçekleşeceğine delalettir.

Falda işinin battığını görülmesi projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına, falı kapatan kişinin artık kaderinin yüzüne güleceğine, sağlığının da uzun yıllar bozulmayacağına, sorunlarının ve dertlerinin çözümü için bazı fırsatlar yaratacağına, çok güzel olaylar yaşayarak çok büyük ve çok güzel bir dönemin başlayacağına alamettir.

Falda iş bulup çalıştığını görüldüğünde iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, hane içine deyim yerindeyse ay doğacağına, bol para kazanacağına inanılmaktadır.

Falda iş merdiveni görüldüğünde dost ve akrabaların şaşırtılacağına, sıkıntıların ve sorunların sona ereceğine, iş hayatında saygı göreceğine, büyük üzüntüler yaşayacağına tabir olunur.

Falda işini kaybettiğini görüldüğünde aileden ayrı kalınacağına, kafasındaki kuşkuların ve güvensizliğin artacağına, maddi ve manevi olarak kendisini çok geliştireceğine, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına, işlerin bir müddet durma noktasına geleceğine işaret eder.

Falda ikinci bir işte çalıştığını görülmesi kişinin depresif bir ruh haline bürüneceğine, sorunların ve sıkıntıların son bulacağına, yaptığı her işte hayranlık uyandıracağına, sağlık konusunda da bazı endişelere kapılacağına, zorlu çalışmaların yakın zaman içinde biteceğine, hayalini kurduğu ve uzun zamandan beri çaba sarf ettiği bir konuda çok büyük adımlar atacağına alamet ettiği söylenir.

Falda bir yerde işe başladığını görüldüğünde atılan adımların pek yarar getirmeyeceğine, daha önce hiç yapmadığı şeyler yapmaya başlayacağına, sorumlulukların bir türlü yerine getirilemeyeceğine, buna bağlı olarak aile hayatı ile ilgili çok güzel bir karar verileceğine, yaptığı hareketlerin aşırılığını fark etmemesi sonucunda ise çevresi ve sevdikleri tarafından yalnız bırakılacağına, elinin şimdiye kadar hiç görmediği kadar para göreceğine yorulmaktadır.

Falda bir kişinin işe girdiğini görüldüğünde Allah’ın izni ile büyük bir ilim sahibi olacağına, kötü şeyler ile karşılaşsa bile daha sonra seyahat sırasında çeşitli kararlar vermiş olarak geri döneceğine, işlerinde kendisini yoran ve sıkan şeylerin ortadan kalkacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde kullanacağına, kişinin bu duruma hazırlıksız yakalanacağına sadece maneviyatının çökmesiyle kalmayacağına aynı zamanda maddi anlamda da zarar edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda işe girmek görüldüğünde kötü giden bir birlikteliğin düzeleceğine, sahip olduklarının eksileceğine, ferah düzeyinin yükseleceğine, zeka ile istenilen mevkiye erişileceğine, işlerinin çok iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kaybetme ve başarısız olma korkusuna yakalanacağına alamettir.

Falda komşunun işe girdiğini görüldüyse bolluğun sürekli olacağına, gelecek için karlı yatırım yapabileceği kadar sermayesinin olacağına, yapılan işte çok iyi ve bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan destek olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda eski sevgilinin iş bulduğunu görüldüğünde emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine, mantık ve sezgileriyle hareket etmesi halinde her işini kolaylıkla halledeceğine, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda eski iş yerine geri döndüğünü görülmesi büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına ve iş ile ilgili olarak hayal ettiği herşeyin suya düşeceğine, dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, dualarının kabul olacağına, ipliklerini pazara çıkaracağına alamet ettiğine inanılır.

Falda işini büyüttüğünü görüldüğünde bilgisi ve kültürlü oluşu sayesinde herkes tarafından itibar göreceğine, kavgaların ve huzursuzlukların son bulacağına, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine delalettir.

Falda çok iş görüldüğünde adının hiç yok yere lekeleneceğine, kimsenin arkasından gıybet etmeyeceğine ve hiç kimseye iftira atmayacağına, zamandan da kar edeceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, kişinin kendisini çok mutlu ve huzurlu hissedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda eski iş yerinin değiştiğini görülmesi çok huzurlu ve mutlu bir ömür süreceğine, ancak daha önce kazandığı deneyimleri çok büyük bir başarı ile kullanacağına, bir sebeple eşi ile arasının açılacağına, elinde avucunda ne varsa büyük kısmını bu yüzden kaybedeceğine, hayallerine ve isteklerine kavuşacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda iş çıkışı görüldüğünde bir sebeple bu makamı kaybetmemek için çok büyük çaba gösterileceğine, alınteri dökülerek yapılan işten çok büyük bir maddi birikim yapılacağına, içine girdiği bir toplulukta kendisini üzmeye çalışan bir kişi ile ağız dalaşına gireceğine, yardımcı tuttuğu bir işte çok rahat edeceğine işaret etmektedir.

Falda yeni bir işe çağrıldığını görüldüğünde çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, işlerini çok kazançlı bir şekilde gerçekleştireceğine, şanssızlığının ortadan kalkacağına, kaçırılan fırsatların tekrar elde edileceğine, hayırlı bir kişi ile ortaklık kurulacağına işaret ettiği söylenir.

Falda bir işi başardığını görmek çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına, işinin en iyisi olacağına, aile hayatına kötü bir leke sürülmeyeceğine, elin yapılacak işlerle gitgide bollaşacağına, kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına inanılır.

Falda sevdiğin birinin işten ayrıldığını görüldüyse işlerden hayır gelmeyeceğine, borçlarından ve hastalıklarından kurtulacağına, rahatsızlık veren bir durumun edilen dualar ve alınan hayır duaları sayesinde çok mutlu bir sonuca ereceğine, dilediği gibi yaşayacağına, insanlar tarafından sevileceğine alamet eder.

Falda iş kurduğunu görüldüğünde kazancının çoğalacağına ve rızkının genişleyeceğine, içinin rahat edeceğine, karamsar olacağına ve huzursuz günler geçireceğine, hayatının daha bir kolay ve güzel olacağına delalet ettiği söylenir.

Falda çok iyi bir işte çalıştığını görüldüyse çok uzaktaki bir kişiden yaptığı iş ile ilgili olarak çok sevindirici ve çok büyük başarılar kazandıracak haberler alacağına ve bu haberler sayesinde çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok güzel yerlere geleceğine, ayrı olduklarıyla bir araya geleceğine, çok rahat bir şekilde insanlara iş yaptırabileceğine, son zamanlarda insanlar ile arasının açılacağına inanılır.

Falda işe girip çalıştığını görüldüyse belalı insanlara denk geleceğine, hayatında hayırlı ve güzel gelişmelerin meydana geleceğine, dertlerinin şifasını bulacağına, anne babaya müjde verileceğine, işlerinde berekete kavuşacağına, aile hayatında hiçbir maddi kısıtlamaya gitmek zorunda kalmadan yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda birinin gizli iş yaptığını görülmesi ilerleyen zamanların gelir açısından kişiyi her zamankinden daha fazla tatmin edeceğine, kısa vadede olmasa bile uzun vadede büyük maddi kazanç sağlayacağına, çekilen yükün hafifleyeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda işine geri döndüğünü görülmesi iyiliklere ve hayırlara götürecek doğru kapılara ulaşacağına, zorlukların ortadan kalkacağına, çok hayırlı olayların ve gelişmelerin ortaya çıkacağına alamettir.

Falda eski iş yerinde olduğunu görülmesi şansının ve kısmetinin kapanacağına, bir sebeple iş dünyasında prestij kaybı yaşanacağına, yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, onları yaşadıkları süre boyunca mutlu ve huzurlu kılabilmek için varını yoğunu ortaya koyacağına yorumlanmaktadır.

Falda sürekli iş görüldüğünde dünyanın nimetlerinden de daha fazla faydalanabileceğine, almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, sıkıntı veren durumların ve sorunların bu sayede ortadan kalkacağına, anı yaşamak yerine gelecekle ilgili sağlam planlar yapacağına yorulmaktadır.

Falda işe geç kalmak görmek sorunların ardı ardına geleceğine, daha huzurlu ve mutlu bir evlilik sahibi olunacağına, çok hayırlı adımların atılacağına, çok hayırlı ve büyük kazançlar ve başarılar elde edeceğine rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir