AnaSayfa / tül fal anlamları / Falda ince tül görmek

Falda ince tül görmek

Falda ince tül görmek kişinin kindar bir tutum sergileyeceğine ve uzlaşmaya yaklaşmayacağına, onunla tabiri caizse sıkı bir dostluk kuracağına, sevdiklerinin hep yanında olacağına, sıkılacağına ve üzüleceğine, başarılarının kalıcı olacağına, büyük paralar kazanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda ince tül gördüyseniz

  • Üzerinde mutabakat sağlanmış konuların ya da anlaşmaların üzerinden geçilmesi gerekiyor olabilir.
  • Belli öneriler, teklifler ya da anlaşmalar görüntüde size çok fazla şey ifade etmeyebilir ya da detayları netleşmediği için rahatsız olabilirsiniz.

Falda ince tül çorap görmek iş hayatında çok büyük bir prestij kazanılacağına, büyük anlaşmalar gerçekleştireceğine ve çok zengin olacağına, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, işlerinin bu şekilde devam etmesi sayesinde çok rahat bir ömür geçireceğine, çok iyi giden işlerin duracağına, iş hayatında iniş yaşanacağına inanılmaktadır.

Falda ince tül perde görüldüğünde manevi olarak da çöküntü içine düşeceğine, elindeki imkânları kullanarak girdiği bir işte çok sıkıntı çekeceğine, içinde bulunduğu bu kötü durumdan kısa süre içinde ve canını sıkmadan kurtulacağına, maddi ve manevi açıdan çok büyük zararlara uğranacağına, üzüleceğine ve kayıplar yaşayacağına, fal kapatanın hayatını idame ettirmekte büyük zorluk yaşayacağına yorumlanır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.