AnaSayfa / imza fal anlamları / Falda imza görmek

Falda imza görmek

Falda imza görmek o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına, zenginlik sahibi olunacağına, her zaman yepyeni fırsatlar ile karşılaşılacağına, sırtının yere gelmeyeceğine, sorunların köklü şekilde ortadan kalkacağına, daha büyük başarılar kazandıracağına alamet etmektedir.

Falda imza gördüyseniz

  • Özel yaşamınızı maddi, manevi etkileyebilecek kişilerle söz münakaşası yaşamamanızda fayda var.
  • Sevdiğiniz kişilerden destek alacak probleminizden en kısa sürede kurtulmayı başaracaksınız.

Falda kocasının imza attığını görüldüyse geçmişteki tatsız konuların da unutulacağına, doğruluktan ve hak yolundan da ayrılmayacağına, kısa süre içinde iyi kalpli ve güzel huylu bir kişi ile evlilik yolunda adım atılacağına, bolluğun ve bereketin artacağına, aldığı borçların katbekat artacağına delalet etmektedir.

Falda annemin imza attığını görüldüğünde çevresindeki kimseleri de yanlış hareketlerinden ötürü uyararak onlara da iyiliklerde bulunacağına, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, endişelerin kısa süre içinde sona ereceğine yorumlanır.

Falda birinin kağıda imza attığını görmek düştüğü zor durumların üstesinden kolayca geleceğine, karamsarlığa düşeceğine ve çevresindeki kişilerle yaşayacağı fikir çatışmaları nedeniyle o kimselerle yollarını ayıracağına, kişinin olayların farkına vararak yaptığı hataları göreceğine, parasal veruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine, rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına inanılır.

Falda imza mühür görüldüğünde ekonomik durumunun düzeleceğine, kazanacağı paralar sayesinde çok hayırlı işler yaparak büyük hayır duaları alacağına, değerlerine sahip çıkarak yaşayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda imza atmak görüldüyse endişelerinin ve sıkıntılarının son bulacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine, maddi yükünün artacağına, geçim derdinin sona ereceğine, gönül işlerinde üzüntüler yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda ıslak imza görülmesi her zaman örnek bir Müslüman olarak hareket etmesinden dolayı başına bela gelmeyeceğine, yakın bir arkadaşla bir yola çıkılacağına, maddi konularda kayıplar olacağına ve bu yüzden de daha stresli bir duruma düşüleceğine, akrabalarla küslüklerin sona ereceğine, yolunda giden hayatın bozulacağına, kimseye haksızlık etmeyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda peygamber efendimizin imzasını görüldüyse sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, türlü musibetlere uğrayacağına, yaptığı işe gösterilen ilginin çoğalacağına, çok uzun bir dönem bu rahatsızlıkla boğuşacağına alamet eder.

Falda oğlunun imza attığını görmek elindeki fırsatları çok iyi değerlendireceğine, anne babasından çok hayırlı dualar alacağına, geçim sıkıntısı çekmeyeceğine yorumlanır.

Falda ölmüş birinin imzasını görüldüğünde çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, fal sahibine musallat olan musibetlerin bir birini takip edeceğine, aile bireyleri arasında tartışmalara ve kavgalara sebep olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kızının imza attığını görmek aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, büyük beklentiler içerisine girmesi nedeni ile yaşadığı hüsranın kendisini çok sarsacağına, şifa ve ilaç bulacağına, uzlaşmacı yaklaşımını kaybedeceğine, maddi kaynakların daha etkin bir şekilde kullanılacağına yorumlanmaktadır.

Falda imza günü görüldüyse onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, ortalık durulduktan sonra bir adım atılacağına, onlarla keyifli zamanlar geçireceğine, Ummadığınız yerlerden maddi ve manevi destek görmeye, çok iyi şeylere, yakın zamanda menfaatinize olacak hayırlı olaylara  delalet eder.

Falda eşinin imza attığını görülmesi yaşadığı bir rahatsızlıktan Allah’ın izni ile kısa zamanda kurtulacağına ve zor bir dönem geçirdikten sonra kendisini toparlayarak işlerini daha iyi bir hale getireceğine, kişinin mesleki başarısını artırmak için var olan yeteneklerini ortaya koyabileceği fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve tüm engellerin aşılacağına, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, atılıma geçecek olanaklar yakalayacağına, fal kapatanın hayal kırıklığı yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda imza kalemi görmek kendisini bu doğrultuda eğiteceğine bu sayede de sevdiği bir işle uğraşarak para kazanmanın avantajlarını yaşayacağına, parasal olarak iyi bir yere gelineceğine, büyük bir çalışmanın başına geçileceğine işaret ettiği söylenir.

Falda eski sevgilinin imza attığını görüldüğünde sorunların günden güne daha da artacağına, işleri ile ilgili de büyük sorunlar yaşayacağına, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, bazı sorunlardan ötürü kendisini üzgün hissedeceğine, yavaş yavaş kurtuluşa kavuşacağına rivayet etmektedir.

Falda beyaz kağıda imza attığını görmek kısa zaman içinde başarılı işlere girileceğine ve bazı zamansız tartışmalar yaşanacağına, Allah’ın yardımı ve izni ile çok güzel işlere gireceğine, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, işindeki kısmetin ve şansın eskisi gibi yaver gitmeyeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda büyük imza görmek kazancının artacağına ve yaşamına bolluk geleceğine, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine, kendisini Allah’a yakın hissedeceğine alamet eder.

Falda başbakanın imza attığını görmek uzun uğraşlar sonucunda bazı çalışmalar gerçekleştirip bu çalışmalar ile büyük kademelerdeki kişilerin dikkatlerini çekeceğine ve çok saygın bir konuma sahip olacağına, büyük bir mala sahip olacağına, varlık içinde yokluk çekileceğine, hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine yorulur.

Falda müdürün imza attığını görülmesi yapılmak üzere olan bir anlaşmanın taraflardan birinin itiraz etmesiyle askıya alınacağına, kimsesiz bir çocuğu evlat edinerek büyük bir sevap işleneceğine, çok iyi ve sağlam dostluklar kurup birlikte çeşitli işlere girişeceğine, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, hayırlı ve uğurlu bir haber alınacağına yorumlanmaktadır.

Falda imza defteri görüldüğünde kendisine hayır ve uğur getirecek adımlar atacağına, ailesinin onayını da alarak evlilik yolunda ilk adımı atacağına, bazı kimselere haksızlık edeceğine, yaptığı işlerde yola çıkarken ister istemez iki defa düşüneceğine ve işlerinin çok iyi gittiği dönemlerde bile büyük bir endişe duyacağına yorumlanmaktadır.

Falda bir erkeğin imza attığını görüldüğünde yatırımlarından ve yeni girişimlerinden hayır ve yüz güldürecek gelişmeler elde edeceğine, gönül yaralarının iyileşeceği, sıkıntı ve stres yaratan durumların ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kırmızı imza görülmesi geçim derdinin ömrünün sonuna kadar biteceğine, sıkıntıya düştüğü zamanlarda insanlardan çok yardım göreceğine, kısa vadede elde edilen karın çok daha fazlasının uzun vadede elde edileceğine, evinden huzur ve bereketin eksik olmayacağına, iş ile ilgili olarak atacağı hatalı bir adım yüzünden başının çok ağrıyacağına delalet eder.

Falda patronun imza attığını görüldüğünde hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, gereksiz yere kendisini üzecek ve manevi olarak zarar getirecek bir yola gireceğine, işlerinde en yakın olduğu kişiden zarar göreceğine inanılır.

Falda arkadaşının imza attığını görmek heyecanlı ve hızlı günler geçireceğine, verilecek emek sayesinde iş hayatında büyük bir kazanç elde edileceğine, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına, bunun için gereken tüm imkânları elde edeceğine, büyük bir hastalıkla boğuşup eskisinden çok daha iyi olmuş bir şekilde ayağa kalkacağına ve bütün sorunlarını kısa bir süre içinde hallederek sevdiği kişilere yardım edeceğine, az ama öz insanla görüşme kararı alacağına delalet etmektedir.

Falda atatürkün imzasını görüldüyse eski ahbaplarıyla da muhabbetini ilerleteceğine, huzur içinde yaşayacağına, aralarındaki iletişimin bozulacağına, işlerinde daha büyük çalışmalar yaparak daha büyük başarılara imza atacağına, dertlerin ve kederlerin sona ereceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir