AnaSayfa / tencere fal anlamları / Falda iki tencere görmek

Falda iki tencere görmek

Falda iki tencere görmek buna rağmen işlerinin bir türlü düzeleceğine, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, maddi gücünün artacağına, her zaman incelikli davranışlar sergileyeceğine, kazancını büyük miktarda arttıracağına, boyundan büyük işlere kalkışmayacağına ve taşıyamayacağı yükün altına girmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda iki tencere gördüyseniz

  • Gerek işinizde, gerekse aşk hayatınızda karşılaştığınız ters durumları tesadüf sanmamalısınız.
  • Şanslar ardı ardına gelebilir.

Falda iki tencere sarma görüldüyse aşkı bulup çok mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, her zaman hayırlı işler yapacağına, kişinin uğradığı haksızlıkların sona ereceğine, kendisi için hayal ettiği şeylere kısa zaman içinde çok mutlu ve huzurlu bir şekilde kavuşacağına alamet etmektedir.

Falda iki tencere yemek görmek sorunların çözüm bulacağına, içinde bulunduğu sorunları çözeceğine, sıkıntıların ve sorunların üst üste geleceğine, güzel gelişmeler yaşayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda iki tencere makarna görüldüyse dedikodu yüzünden bir akrabanızla ufak bir tartışma yaşanacağına, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine, falı kapatan kişinin gönlüne ve kafasına göre bir kişi ile birliktelik yaşayacağına, güzel ve hayırlı başlangıçlar yapılacağına alamet etmektedir.

Falda iki tencere yoğurt görüldüğünde hayırlı bir yuva kurulacağına, hayattan yana yüzünün güleceğine ve büyük bir kısmet alacağına, ruhen rahatlığa erileceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının günden güne artacağına, bol kazançlı bir işin başına geçileceğine yorumlanmaktadır.

Falda iki tencere süt görmek çok büyük mal ve mülk sahibi olacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına yani düştüğü yerden kalkma cesareti göstereceğine, onu darda bırakmayacağına, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine, sorunların çözülmesi için çok kararlı ve daha çevik davranılacağına, eğer yaşanan durum hastalıksa gereken herşeyi yapacağına hatta organ bağışında bulunacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda iki tencere pilav görüldüğünde üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, dileklerine ve dualarına kavuşacağına, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, tüm keyfinin kaçacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir