AnaSayfa / baş fal anlamları / Falda iki başlı domuz görmek

Falda iki başlı domuz görmek

Falda iki başlı domuz görmek kötü günlerin etkisinden kurtulacağına, hayırlı olaylar ile karşı karşıya kalacağına, mal ve mülk konusunda çok büyük birikim yapacağına ve güzel günler göreceğine, her zaman şükür içinde olacağına, sevdiği kişilerle arasının çok küçük bir sebepten ötürü bozulacağına, hileli bir iş yapıp daha fazlasını elde edeceğim derken elindekini yitireceğine işaret etmektedir.

Falda iki başlı domuz gördüyseniz

  • Düşüncelerinizi ön plana çıkarıp, bambaşka bir şekle dönüştürmeniz, fikirlerinizden faydalanabilecek kişileri çok etkileyebilir.
  • Kısaca söylemek gerekirse, hangi cinsiyetten olursanız olun size karşı fiziksel ya da psikolojik güç kullanılması mümkündür.

Falda çift başlı domuz görüldüğünde sorunların günden güne artacağına, emek sarf etmeden ve yorulmadan kazanç sahibi olacağına, çok daha iyi yerlere geleceğine, kendisine zarar vermek isteyenlerin kendi dertlerine düşeceklerine ve yakın zamanda hayatında çok daha hayırlı bazı olayların yaşanacağına, iş konusunda büyük ve engin tecrübelere sahip bir kişi ile büyük bir ortaklık kurulacağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine yorulur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir