AnaSayfa / iguana fal anlamları / Falda iguana görmek

Falda iguana görmek

Falda iguana görmek hayırlı bir kısmetle evlenip güzel bir yuvaya sahip olunacağına ve işlerin yoluna gireceğine, etrafındaki insanlardan gereken desteği göremeyeceğine ve çok istediği halde hayal ettiği şeyleri gerçekleştirmek için bir türlü fırsat yakalayamayacağına, hayallerini gerçekleştirmek için beklediği önemli ve büyük fırsatlar yakalayacağına, zor durumlara düşüleceğine, keyfinin ve ağız tadının da sürekli olacağına, yapacağı yatırımlarda her zaman doğru adımlar atacağına alamet eder.

Falda iguana gördüyseniz

  • Belli konuların bıktırana kadar üzerine gitmek gözünüze oluruna bırakmaktan daha iyi görünebilir.
  • Harekete geçerek yüklerin veya baskıların sizi yıldıramayacağını herkese gösterebilirsiniz.

Falda mavi iguana görülmesi yaptığı çalışmalar ile beklediği başarıları alamayacağına, önünün kapanacağına bu nedenle de yokluğa ve geçim derdine düşeceğine, çalışılan işte büyük bir zam alınacağına, dileklerin sorunsuzca yerine geleceği işaret ettiğine inanılır.

Falda evde iguana görüldüğünde ağzının tadının bozulacağına, azimli ve hırslı çalışmasının karşılığı olacağına, evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, çok büyük bir boşluğa düşüp borç içinde kalacağına rivayet etmektedir.

Falda kırmızı iguana görülmesi iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine, gösterilecek sabır ve azimle kazanılan paranın bazı sorunlar yüzünden kısa süre içinde harcanacağına, bir sebeple aile hayatında çok büyük tartışmalar yaşayacağına tabir olunur.

Falda renkli iguana görülmesi cömert ve iyi niyetli kişilerle karşılaşacağına, saygınlığına da saygınlık katacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine delalet etmektedir.

Falda iguananın ısırdığını görülmesi yaşanan tatsız bir olaydan ötürü umutsuzluk yaşanacağına, kalkınacağına ve zenginlik elde edeceğine, arzu ettiği şeylere ulaşmaktan duyduğu büyük huzur ile yardıma muhtaç ve kimsesiz insanlara yardım edeceğine, verilen kararların uygulanmamasından ötürü maddi ve manevi açıdan büyük bir boşluğa düşüleceğine inanılır.

Falda pembe iguana görülmesi sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına, daha müreffeh zamanlar geçirileceğine, sağlık sorunları ile uğraşılacağına, hayırlı bazı gelişmeler yaşanacağına inanılır.

Falda siyah iguana görülmesi kişinin uzun yıllar hiçbir sağlık problemi yaşamayacağına, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına, rahatsızlık veren bir durumdan kurtulup kendisini çok iyi yerlere getirecek bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına alamet etmektedir.

Falda beyaz iguana görülmesi çok uzun zamandan beri yaşanan endişeli bekleyişin sona ereceğine, mal veya dünyalığına gelecek zarara, başarıları ve kişiliği ile adından söz ettireceğine rivayet etmektedir.

Falda kahverengi iguana görüldüğünde işlerin her geçen gün daha iyi bir hal alacağına, ancak daha uzun bir süre boyunca kıt kanaat geçineceğine, girdiği bütün işlerde zarara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Falda sarı iguana görülmesi sınırlarının ve yapabileceklerini hesap ederek atılım yapacağına, yakınlarıyla arasında her zaman sevgi dolu bir bağ olacağına, yakın bir zaman içinde çok başarılı işlere imza atacağına, beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, sağlık sorunları dolu bir dönem geçirileceğine, bilgi sahibi olunan konuda kariyer yapılacağına yorulmaktadır.

Falda ölü iguana görülmesi Allah’ın lütuflarına ereceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve iyi bir şekilde kullanacağına, gönlünce harcama yapmasına rivayet eder.

Falda büyük iguana görüldüyse bol kazanç elde edeceğine, kötü bir habere veya tehlikeye, çok karlı yatırımlar yapacağına, sorunlu olaylarla karşılaşacağına, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Falda yavru iguana görmek çok büyük mutluluklar tadacağına, zor günlerinden en çok sevgilisinden destek göreceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından bir nebze olsun uzaklaşacağına, hayırlı ve güzel olaylar yaşayacağına yorumlanır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir yorum

  1. kahve falımda yerde sürünen iguana gördüm.kuyruğu uzun dilini uzatmış şekilde.iguananın önünde dilek ağacı gibi birşeyler asılmış ağaç var.fincanımın dibinde fil kafası birde filin hortumu çıkmış,küçücük birşekilde.etek giymiş kadın var.önünde makas çıkmış kocaman.kafası yukarı bakan söylenen kilolu kel adam gördüm.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir