AnaSayfa / içki fal anlamları / Falda içki görmek

Falda içki görmek

Falda içki görmek kimseden yardım almadan çok büyük başarılar elde edeceğine, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine, gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına, fal kapatanın kurulu bir düzeni olacağına, borçlarını kolaylıkla ödeme şansı elde edeceğine, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine delalet etmektedir.

Falda içki gördüyseniz

  • Merakınızı gidermenin bir yolunu bulacaksınız.
  • Soğukkanlı olmanız şartıyla olaylara karışabilirsiniz.

Falda yanlışlıkla içki içtiğini görüldüyse ekmek parası kazanmak için alınteri döküleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapılacağına, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, kişinin yeniden eski saygınlığına ve itibarına kavuşacağına, kazancın gittikçe azalacağına, şansının ve bahtının döneceğine delalet ettiği söylenir.

Falda içki masası görmek harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına, mal veya para konularında akrabalarla ters düşüleceğine, kişinin zor günlerden geçeceğine, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, parasal durumun düzeltileceğine yorulur.

Falda akrabanın içki içtiğini görmek atılacak adımlar sayesinde iş ile ilgili konularda hep bir adım önde olunacağına, eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına ve onu kaybedeceğine, hayırlı bir işe adım atılacağına yorumlanmaktadır.

Falda içki içip kustuğunu görmek tüm üzüntülerinden tek kalemde kurtulacağına, dualarının ve dileklerinin karşılık bulacağına bu sayede hayatının düzelmeye başlayacağına, herkesin takdirini toplayacağına, eşine söylediği yalanların ortaya çıkacağına, bekarsa çocuk sahibi olmasında bazı aksilikler yaşayacağını ve aşılama ya da tüp bebek gibi yöntemlerle ilerde bebek sahibi olabileceğine tabir olunur.

Falda içki içti yeni görüldüğünde hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, ruhunun da şifaya kavuşacağına, iş hayatı ile ilgili çok hayırlı gelişmeler ile bir şekilde sorunlarının her geçen gün daha kolay bir hale geleceğine delalet ettiği söylenir.

Falda bilmeden içki içtiğini görüldüğünde gireceği başka işlerde çok büyük kazanç sağlayacağına, sorunlu kişiler ile iş yapmak zorunda kalınacağına, onunla hayırlı şekilde devam edeceğine, çok iyi paralar kazanılacağına, etrafındaki kişilerin edepli ve görgülü kimseler olacağına delalet etmektedir.

Falda içki satan görülmesi tanınmayan biri ile tartışılıyorsa da beklenmedik bir şansa sahip olunacağına, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, ele geçen kazancın daha iyi bir işe girme konusunda bazı kapılar açacağına ve maddi zorlukların biteceğine, aklına koyduğu şeyi kısa zamanda gerçekleştireceğine, yaptığı hataları düzelteceğine, yolculuk sırasında çok büyük gelişmeler yaşayacağına ve yolculuktan döndükten sonra iş hayatına farklı boyuttan bakacağına ve bu sayede neredeyse kimsenin aklına gelmeyecek çalışmalar gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Falda amcanın içki içtiğini görüldüyse içinde barındırdığı bütün sıkıntılarının sona ereceğine, elinin de bolluk ve bereket göreceğine, yoksul için zenginliğe, sorunlarından kurtulmak için sevdiği kişilerden yardım isteyeceğine ancak herhangi bir kişiden bir türlü yardım alamayacağına rivayet etmektedir.

Falda ölüyü içki içerken görülmesi endişe duyulacak bazı olaylar yaşanacağına, birçok sıkıntılı ve sorunlu durumla karşılaştırılacağına, mevki ve makam sahibi kişiler ile kurulacak olan dostluk sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına, sırtına daha büyük bir yük olarak bineceğine, parasal darboğazdan kurtulup ferahlığa ve düzlüğe çıkılacağına rivayet etmektedir.

Falda bardakta içki görüldüğünde olumsuz olaylar yaşayacağına, elde avuçta bulunan üç beş kuruşun gereksiz ve boş bir işe yatırılacağına, varolan borçların yakında ödeneceğine, ticarette zarar edeceğine, ailenin desteği ile sorunların kısa sürede hallolacağına alamettir.

Falda masada içki görülmesi konfor içinde olacağına, işlerin yeni kapılar açacağına, üzüntüden sonra ferahlamaya inanılmaktadır.

Falda bebeğin içki içtiğini görüldüyse kurtuluşa ereceğine ve aradığı huzuru yakalamayı başaracağına, kısa süre önce yaşadığı güzel bir olayın daha sonra sıkıntıya yaratacağına, işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, kötü günlerinde bu kimselerin kendisine destek vereceğine, ele geçen kazancın kısa süre içinde biteceğine, kendini tatmin etmek için yaşayacağına işaret eder.

Falda üzerine içki döküldüğünü görüldüyse işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, hayırlı ve güzel olayların yaşanacağına, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine, sürpriz gelişmelerin arka arkaya geleceğine, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda hamile birinin içki içtiğini görüldüğünde birçok sıkıntıya iyi geleceğine, prestij sahibi olunacağına, aile kurma yolunda bazı girişimlerde bulunulacak ve zararlı bir alışkanlığın bırakılacağına alamet etmektedir.

Falda kuzeninin içki içtiğini görmek zarar ettiği bir işte kendisine yardım edecek deneyimli biri sayesinde işleri toparlayacağına ve kazanç elde edeceğine, çok üst mevkilere yükseleceğine ve hayal ettiği şeylere daha kısa zamanda kavuşacağına, bazı kişilere karşı sesini yükselteceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, sıkıntılarla ve sorunlarla karşılaşacağına, uzun ya da günübirlik bir tatile çıkacağına ya da arkadaşlarıyla daha önce hiç gitmediği bir mekâna gideceğine yorumlanır.

Falda içki tükürdüğünü görüldüğünde kabuslarla dolu geceler geçireceğine, ancak daha sonra dedikoduyu çıkaran kişileri bularak adli yollarla hakkını arayacağına, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, hep dua edeceğine, insanlarla iletişiminin kuvvetli olacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda mezarlıkta içki içildiğini görüldüyse kendine olan güvenini yitireceğine, kötü biri ile karşılaşılacağı veya onunla bir işe girişileceğine, daha rahat ve güzel bir hayat yaşanacağına, kişinin çok kısmetsiz olduğu bir dönemin yaşanacağına, karmaşadan ve belirsizlikten kurtulacağına delalet etmektedir.

Falda bir sürü içki görülmesi hiç istemediği halde birçok zorlukla karşılaşacağına, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına, yakında kaçırılan bir fırsatın tekrar elde edileceğine, hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına, yaşadığı sıkıntıların ve sorunların yakın bir zamanda eşi ile yaptığı el birliği sayesinde sona ereceğine tabir olunur.

Falda ölmüş babayı içki içerken görüldüğünde çok hayırlı ve güzel haberler alacağına, sorunların birbiri ardına geleceğine, çok büyük ve güzel bir ilişki yaşayacağına delalet etmektedir.

Falda tuvalette içki görüldüyse çok rahat bir döneme girileceğine, ele geçen kazancın tükenme noktasına geleceğine, yaptıkları şeylerden ötürü fal kapatanın büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına, eğlenceli günler yaşayacağına, kirli işlere bulaşacağına, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine işaret eder.

Falda içki döktüğünü görmek aile bireyleri arasındaki tartışmaların tatlıya bağlanacağına, bir birlikteliğin sona ereceğine, hayırlı bir yuva kuracağına, farklı kişilerle tanışacağına yorulur.

Falda eski sevgiliyi içki içerken görmek sorunların tarihe karışacağına, yaptığı şeylerden ötürü bazı kötü kişiler ile muhatap olmak zorunda kalacağına, eline yeni fırsatların geçeceğine, yapılan çalışmalar ve ortaya konacak projeler sayesinde büyük kazançlar elde edileceğine, sorunlarını kısa süre içinde çözüme kavuşturacağına, yaşamının kolaylıklar içinde geçeceğine inanılır.

Falda yakınını içki içerken görüldüğünde maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine ve zarara uğranacağına, böylece kafa olarak ve duygusal olarak çok daha rahat olacağına, özgüvenini yitirerek bir süreliğine iç dünyasına kapanarak yaşayacağına, hane halkı ile tartışma yaşayacağına inanılmaktadır.

Falda sevdiğin kızın içki içtiğini görülmesi çok mutlu ve huzurlu bir aile hayatı yaşanacağına, yaşanan bir yanlış anlaşılmadan ötürü gerilen sinirlerin gevşeyeceğine, sonucun kişi için hayırlı olacağına yorumlanmaktadır.

Falda sevdiğin kişinin içki içtiğini görülmesi işlerini çok daha iyi bir duruma getireceğine, çocuklar gibi şen olacağına, şansın yüzüne güleceğine ve hiç beklemediği bir anda hayal ettiği şeylere kavuşacağına, tüm gözleri üzerinde toplayacağına, yılların emeğini ve birikimini de böylece kaybedeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda müslüman birinin içki içtiğini görüldüğünde büyük tartışmaların sonlanacağına, içinde bulunduğu kötü durumu ortadan kaldırmak ve kendisini rahat ettirmek için gereken bilgileri almış ve kararları vermiş olarak işinin başına geçeceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağı ve rahata ereceği bir döneme gireceğine, gerçek mutluluğun tadına varma şansına nail olacağına, kaçırdığı fırsatları çok iyi adımlar atarak tekrar kazanacağına rivayet eder.

Falda aileden birinin içki içtiğini görüldüyse anne babanın birbirine düşeceğine, kişinin başına tatsız ve kötü olayların geleceğine, Allah’ın helal kılmadığı işlere gireceğine ve günaha ve ayıba karışacağına, sorunlu zamanlar geçireceğine delalet eder.

Falda birinin içki verdiğini görülmesi sağlık sorunları ile uğraşılacak bir dönem geçirileceğine, kalp kırıklığına neden olacağına, rahatın ve konforun geleceğine delalettir.

Falda tanıdık birinin içki içtiğini görüldüğünde çok büyük bir baskı altına gireceğine, hayırlı bir terfi alınacağına, çok iyi ve hayırlı evlatlara sahip olacağına, çeşitli küçük sıkıntılardan kurtulup rahata ereceğine, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine alamet etmektedir.

Falda bir kişinin içki içtiğini görüldüğünde beklenen kötü bir sürprize rağmen yola çıkılacağına, durmadan ve başka yollara sapmadan ilerleyeceğine, uzun süre kötü bir hastalıkla uğraşılacağına, yeni bir aşka yelken açılacağına ve ana baba dualarının alınması sayesinde güzel günler görüleceğine, hem aileye hem vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olunacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda içki satın aldığını görüldüyse ticarete adım atacağına, sıkıntılardan ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, elinden çok sevdiği eşyalarını çıkarmak mecburiyetinde olacağına, büyük adımlar atılacağına ve işlerde hiç beklenmeyen bir başarıya erileceğine delalet etmektedir.

Falda içki içen tanıdık görülmesi fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine, ferah ve gösterişli bir ev satın alacağına, aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, büyük bir rahatlığa erilecek bir çalışma gerçekleştirileceğine ve mal mülk sahibi olunacağına, çalıştığı işyerinin üst yöneticileri tarafından çok iyi bir mevkiye getirileceğine ve bu sayede daha üst mevkilere çıkma şansı yakalayacağına, büyük bir kazanç elde edeceğine ve yeni bir haneye sahip olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ablamı içki içerken görüldüğünde eline geçen bütün sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağına, işinden ekmeğinden olacağına, başına türlü belalar geleceğine delalettir.

Falda eşini içki içerken görüldüğünde hiçbir zaman darlık ve yokluk çekmeyeceğine, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine, işlerinin her zaman yolunda gideceğine ve çok büyük bir şöhrete kavuşarak insanlara da yardımcı olmaya çalışacağına tabir olunur.

Falda içkiyi bıraktığını görmek her zaman çok dikkatli ve doğru kararlar vermeye çalışacağına, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, söz sahibi olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda birinin sana içki verdiğini görüldüğünde darlık ve yokluk çekmeyeceğine, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, yardıma muhtaç kişilere yardımcı olunacağına, sorunların tamamen ortadan kalkacağına, bir sebeple fal kapatanın tekin olmayan kişiler ile sorun yaşayacağına, zevk aldığı ve yetenekli olduğu işlerde o kimselerle önemli projeleri gerçekleştireceğine tabir olunur.

Falda sarı içki görülmesi ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, onun iyi olduğunu öğreneceğine, eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, yakın bir zaman içinde hiç olmadığı kadar büyük sevinçler yaşayacağına, sevdikleri ile arasının açılacağına ve zor zamanlar geçireceğine, işlerin her geçen gün daha başarılı olunacağına delalet ettiği söylenir.

Falda çocuğun içki içtiğini görülmesi iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, kendisine yardım edecek iş konusunda deneyimli bir kişi sayesinde maddi ve manevi olarak büyük ilerleme yapacağına, ancak daha sonra alacağı hayırlı bir haber ile hayatı için çok büyük adımlar atacağına, afiyette giden düzeninden olacağına, sıkıntılı bekleyişlerin sona ereceğine ve ferahlığa çıkılacağına tabir olunur.

Falda pembe içki görüldüğünde gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, aranın bozuk olduğu bir arkadaşla oturulup konuşulacağına ve aradaki buzların kısa süre içinde eriyeceğine, hayatı boyunca kısmetlerinin kapanmayacağına, yaptığı yatırımlardan hayır görmeyeceğine, insanlara duyduğu güveni kaybedeceğine, kişi için gelecek günlerin tasasız ve neşe dolu olacağına alamet eder.

Falda iki kişinin içki içtiğini görüldüyse sıkıntı yaşasa da kimseye belli etmeyeceğine, çok sevilen bir kişi ile yaşanan bir ayrılığın sona ereceğine, hikmet ve fazilet sahibi kimse konumuna geleceğine, yetimleri ve öksüzleri sevindireceğine, yaşadığı zorlukların son bulacağına inanılmaktadır.

Falda sevdiğini içki içerken görmek sıkıntılarının çok kısa süreli olacağına, günden güne daha büyük zorluklarla karşılaşılacağına, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda karısının içki içtiğini görüldüyse kendine ve sevdiğine zaman ayıracağına bu sayede stresten ve üzüntüden uzak olarak kafasını dinleyeceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, böylece insanların kalbini kazanmayı ve dualarını almayı hak etmiş olacağına alamet etmektedir.

Falda hocanın içki içtiğini görüldüyse elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına, deyim yerindeyse kişiye yar olmayacağına, ruhunun şifa bulacağına, bolluk ve bereket içinde olacağına, sorununu kolayca çözeceğine, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına delalet etmektedir.

Falda sofrada içki görüldüğünde sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine, oldukça kazançlı işler yapacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda sürekli içki içtiğini görülmesi sevdiği kişiler ile büyük bir rahatlık yaşayacağına ve uzun zamandan beri çok istediği bir işe gireceğine, çok büyük bir rahata ereceğine, zahmet verici bir işin kısa zamanda düzeltileceğine, sorunların gittikçe içinde çıkılmaz bir hal alacağına işaret eder.

Falda içki içen görülmesi çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, elde edeceği hayırlı fırsatlar sayesinde rahata kavuşacağına, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine, kötü durumlara düşeceğine, amaçlarına nail olmayı başaramayacağına delalet ettiği söylenir.

Falda anneyi içki içerken görülmesi sıkıntıların en kısa sürede Allah’ın izni ile son bulacağına, kaybedilen şeylerin tekrar kazanılacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, helal olmayana göz dikmeyeceğine, işle ilgili büyük bir hamle yapılacağına, büyük fırsatlar yakalayacağına yorumlanmaktadır.

Falda dolapta içki görmek bütün aile tarafından çok büyük sevinçle karşılanan şeylerin gerçekleştirilmesi ile çok daha iyi şeylerin ortaya konulacağına, çok güzel şeyler ile karşılaşıp yeni yerlere gidip yeni işlere gireceğine ve çok daha huzurlu bir insan olacağına, uzun zamandan beri askıda olan bir işin ya da projenin çok rahat bir şekilde nihayete erdirileceğine, sıkıntıların ve sorunların kolay bir şekilde çözüleceğine, zararlı ve kötü niyetli kişileri hanesinden ve ailesinden uzaklaştıracağına alamet ettiğine inanılır.

Falda eski eşini içki içerken görülmesi işlerinin çok iyi bir kişi ile tanışması sayesinde mutlu bir şekilde devam edeceğine, uzun yıllar boyunca çekeceğine, ev sahibi olacağına işarettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir