AnaSayfa / ibadet fal anlamları / Falda ibadet görmek

Falda ibadet görmek

Falda ibadet görmek kişinin afiyette olacağına, bir akrabayla olan dargınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına, ana baba duası alınması ile güzel bir işe ortak olunacağına, bundan menfaat elde edeceğine ama yaptığı yanlış nedeni ile artık huzurunun kalmayacağına, kısa zaman içinde çok sevilen birisi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ibadet gördüyseniz

  • Verdiğiniz sözleri yerine getirmeniz mantıken olduğu kadar fiziksel olarak da mümkün olmayabilir.
  • Rekabetten veya mücadele gerektiren işlerden kaçmamanız ya da yeteneklerinizi gösterebileceğiniz yerlere ziyaretler ilerlemenize yardım edebilir.

Falda ibadet yeri görülmesi kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya, aile bireyleri arasında ortaya çıkan sorunları yakın bir zaman içinde çok büyük sıkıntılara girmeden ve elindeki imkânları kullanarak çözeceğine, sahip olunan gücün kaybedileceğine işaret etmektedir.

Falda ibadet edenleri görmek sıkıntılı olduğu durumları kısa bir zaman içinde düzelteceğine, tartışmaların kavgaya döneceğine, çok büyük sorunlar ile başetmek zorunda kalacağına inanılır.

Falda alevi ibadeti görüldüyse mutluluğu ve huzuru yakalama fırsatına ve şansına sahip olacağına, yüzünün eskisi gibi güleceğine ve çok büyük bir sevinç duyacağına, gereksiz ve fazladan harcama yapılaması nedeni ile yokluk çekileceğine rivayet eder.

Falda cem ibadeti görüldüyse evinde hiçbir zaman kıtlık yaşanmayacağına, bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, yaşayacağınız maddi sıkıntıları hemen atlatacağınıza, sorunlu bir döneme girileceğine, sistemli şekilde başarıya koşacağına, hem de kişinin bu süreçte psikolojik olarak zayıflayacağına alamet etmektedir.

Falda camide ibadet edenleri görüldüğünde eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde işlerinin çok daha iyi bir hal alacağına ve daha önce yaptığı işlerden daha çok kazanç elde edeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, kendisini yakın bir akrabasının ihaneti içinde bulacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir