AnaSayfa / Falda hünkar görmek

Falda hünkar görmek

Falda hünkar görmek vurdumduymaz bir kişi olduğu için büyük zarar vereceğine, uğradığı bütün zararları telafi edeceğine, elinden bir şey gelmediği halde kendisini suçlayacağına, parasının ve malının artacağına, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, manevi açıdan iyi bir dönem geçirileceğine yorumlanır.

Falda hünkar gördüyseniz

  • Yapabileceklerinizi, beklentilerinizi veya nelere müsade edip nelere edemeyeceğinizi açıkça göstermek durumunda kalabilirsiniz.
  • Çevredeki kişiler o kadar kendi fikir, yol, görüş, inanç ya da düşünce sistemleriyle meşgul ki, onlarla aynı şeyi söyleseniz bile yanlış anlayabilirler.

Falda hünkar beğendi görmek bulunduğu mevkide gerçekleştirdiği çalışmalar ve kazanacağı üstün başarı sayesinde terfi alacağına, elinin bolluğa ve berekete kavuşacağına alamet eder ve fal kapatanın karlı olacak yatırımlardan önemli oranda kazanç elde edeceğine, büyük bir umutsuzluk duyacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine ve çok büyük mutluluklar duyacağına, eşler arasındaki sorunların çözüme kavuşacağına, iş hayatının hayırlı bir şekilde yeni başarılara ulaşacağına alamet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir