AnaSayfa / Falda heybe görmek

Falda heybe görmek

Falda heybe görmek sevilen bir kişi tarafından bir haksızlığa uğranılacağına, bir sebeple maddi ve manevi olarak çok büyük sıkıntılar çekileceğine, ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, sıkıntıların ve sorunların ortadan kaldırılacağına, kusurların ve günahların telafi edileceğine işaret etmektedir.

Falda heybe gördüyseniz

  • Özel yaşamınızda veya iş hayatınızda kili ilişkileriniz veya iş birlikleriniz dikkat gerektiriyor.
  • Yeni atılımlar sizi oldukça zor durumlara sokabilir.

Falda heybe çanta görüldüyse hayırlı ve güzel kazançlar elde edeceğine, huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, çeşitli projeler eşliğinde üzüntülerin ve rahatsız edici olayların sona ereceğine, işlerin yoluna gideceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine inanılır.

Falda eşek heybe görülmesi ticarette kendisi için hangisi daha isabetli olursa o kola yönleneceğine ve başarılı olacağına, kendisine zarar vermek isteyen kişileri zarara uğratacağına, başının hiç dara düşmeyeceğine ve mutlu bir hayatı olacağına rivayet eder.

Falda heybeli eşek görüldüğünde kimseyle konuşmayacağına ve durumun doktor tarafından çözüleceği hale geleceğine, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, kötü kişilerin şerrine denk geleceğine, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın zaman içinde sona ereceğine yorulur.

Falda kıl heybe görülmesi azla yetinmek zorunda kalmayacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına, çok büyük işlere adın yazdıracağına ve aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, fal sahibi için yine önemli bir hale geleceğine ve bugün içinde bulunulan bir sorunun çözümü için çok sıkışılan bir zamanda çıkış yolu olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kırmızı heybe görüldüyse yol kat edeceğine, umutlarının boşa çıkmayacağına, bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda dolu heybe görmek işlerin yakın zamanda açılacağına, sevilen bir akrabanın ölüm haberinin alınacağına, hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştirileceğine işarettir.

Falda beyaz heybe görülmesi toplum bireylerinin birbiri ile barış içinde olacağına, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına, hak yolunda hiçbir sıkıntı çekmeden ilerleyeceğine, sevdiği kişilerden ötürü zor günler geçireceğine, huzurlu bir yaşam sürüleceğine alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir