AnaSayfa / hayvan fal anlamları / Falda hayvan kafası görmek

Falda hayvan kafası görmek

Falda hayvan kafası görmek endişelerini silip atacağına, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına, güvendiği insanların gerçek yüzlerini göreceğine ve içine kapanacağına, moralinin bozulacağına bu nedenle de sağlığının da elden gitmesine neden olacak kötü olayların meydana geleceğine, fırsatların kısa süre içinde aile hayatına büyük ve güzel haberler getireceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına ve gereken kişilere gereken cezaların verileceğine yorumlanmaktadır.

Falda hayvan kafası gördüyseniz

  • Bazı yük ya da sorumlulukları üzerinize almak zorunda değilsiniz veya üzerinizde olanlardan kurtulmak isteyebilirsiniz.
  • Engellerle karşılaşırsanız stratejinizi gözden geçirmelisiniz.

Falda kopmuş hayvan kafası görülmesi yeni bir işte tartışma yaşanacağına, bir sebeple bütün aile bireyleri ve akrabalar tarafından dışlanacağına ve buna rağmen yaptığı hatalara devam edeceğine, hayırlı bir şekilde başlayan bir işin sıkıntı verici bir hal alacağına, malına gelecek zarara, mali olarak küçüleceğine alamet etmektedir.

Falda küçükbaş hayvan kafası görmek aile bireylerinin çok büyük bir üzüntü yaşayacağına ve uzun bir süre kimsenin kendine gelemeyeceğine, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına, yaşayacağı olaylar sayesinde ayaklarının yerden kesileceğine, kısmetinin açık olacağına yorulur.

Falda yüzülmüş hayvan kafası görülmesi yarar sağlayanların ise çok küçük bir kazanç getireceğine, takıntılı bir kişi ile bir ortaklık kurulacağına, sosyal hayat içinde tanışılan bir kişinin oyununa gelineceğine tabir olunur.

Falda büyükbaş hayvan kafası görülmesi o kapıyı kapatacağına, amaçlarına nail olacağına bu sayede ilerleyeceğine, çok dikkat çekeceğine alamet eder.

Falda ölmüş hayvan kafası görüldüğünde belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine, tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, platonik olarak ilgi duyduğu birisine açılacağına, iş yerinde uzun zamandan beri çok istenen bir mevkiye terfi alınacağına, kendine olan güvenini kaybedeceğine, arabasını ve toprağının olacağına alamet etmektedir.

Falda hayvan kafa iskeleti görülmesi yeni maddi kapıların size açılacağın, hiç beklemediği bir anda aile hayatında deyim yerindeyse bir deprem olacağına, kem gözlü insanların da nazarına uğrayacağına alamet etmektedir.

Falda ölü hayvan kafası görüldüyse maddi yükümlülüklerinin artacağına, yaşamındaki engellerin kalkacağına, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, herkese parmak ısırtacak kadar iyi bir hayat sahip olunacağına, atılacak adımlarla en doğru kararın verileceğine, ortaya konulan bir çalışmaya zarar vereceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.