AnaSayfa / hamur fal anlamları / Falda hamurun içinde taş görmek

Falda hamurun içinde taş görmek

Falda arabanın içinde taş görüldüğünde emek ve değer verdiği bir arkadaştan nankörlük ve vefasızlık göreceğine, olaylı günler geçireceğine, sağlıklı ve refah içinde bir hayat süreceğine rivayet etmektedir.

Falda yemeğin içinde taş görüldüğünde aile hayatında ve eğitim hayatında yaşanan sorunlardan ve sıkıntılardan alınacak destekler sayesinde kurtuluşa erileceğine, parasal anlamda rahat edeceğine, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına, sıkıntılarını ve sorunlarını bu şekilde ortadan kaldıracağına alamet ettiği söylenir.

Falda evin içinde taş görüldüyse bolluk ve bereket içinde bir hayata sahip olunacağına ve başarıların ardı arkasının kesilmeyeceğine, hem parasal hem ruhsal olarak zarara uğranacağına, daha büyük kazançlar elde edileceğine, gün geçtikçe daha iyi yerlere geleceğine delalet eder.

Falda avuç içinde taş görmek uzun zamandan beri yaşanan üzücü olayların mutlu sona bağlanacağına ve sağlıklı bir hayat sürüleceğine, işsiz ve aşsız kalmayacağına, eğer bu falı kapatan kimse müşkül bir durumda ise yakın zamanda tüm sıkıntılardan kurtularak feraha ereceğine, kısa bir zaman içinde eğitim hayatına dönüleceğine alamet eder.

Falda su içinde taş görülmesi çok büyük sorunları parça parça kolayca halledeceğine, ancak ortaya çıkacak kötü bir durumdan ötürü işlerin bir anda aksamaya başlayacağına ve hayatın bu durumdan çok olumsuz etkileneceğine, rakiplerini mağlup edeceğine, hakkaniyetli ve düzgün bir insandan çok büyük yardım göreceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine ve rızkının çoğalacağına, birçok kişinin gözünün olduğu bir mevkiye terfi alınacağına işaret ettiği söylenir.

Falda deniz içinde taş görülmesi kısa bir süre içinde çok büyük kazanç elde edeceğine, yaşadığı çok büyük ve üzücü olayların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, çok sevdiği bir kişi tarafından kalbinin kırılacağına, koyu muhabbette kalacağına, hayati tehlike içeren bu kazadan sonra işlerin aksayacağına, hayatına keyif ve yeni bir anlam katmak isteyeceğine rivayet eder.

Falda havuz içinde taş görülmesi hayat içerisinde çok büyük darbeler alabileceğine, endişe duyulan çeşitli durumlara düşüleceğine, ağız tadından ve neşesinden de olacağına, işlerin de hafifleyeceğine, daha sonra hayırlı işlere gireceğine delalet etmektedir.

Falda sütün içinde taş görmek çok mutlu ve sevinçli olacağına, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, anne baba arasında büyük bir tartışma yaşanacağına, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş yaşamında tüm dikkatleri üzerine çekeceğine delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir