AnaSayfa / hal fal anlamları / Falda hal görmek

Falda hal görmek

Falda hal görmek aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, görmediği yerlere gideceğine, ancak yakın bir zaman içinde atacağı bazı adımlar sayesinde çok rahat edeceği ve büyük bir ferahlık yaşayacağı bir döneme gireceğine, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan fal kapatanın iş yatırımları yapacağına ya da iş değişikliğine gideceğine, varlık içinde yaşayacağına, çok büyük ve sağlam dostluklar sayesinde hiçbir zaman sırtın yere gelmeyeceğine alamet etmektedir.

Falda hal gördüyseniz

  • Samimi konuşmalar yapmalısınız.
  • Başlangıcından itibaren kıyafetine kadar, katılmak istediğiniz bir macerayı destekleyen kişiler olabilir veya bilgeliğinizi ya da zekanızı takdir edebilirler.

Falda bekar olduğu halde çocuğu olduğunu görmek işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, sevdiği kişiler ile mutlu ve huzurlu bir hayat süreceğine, malından ve parasından ziyan edeceğine inanılmaktadır.

Falda sürü halinde siyah köpek görüldüğünde karşılaşılan kötü bir durum yüzünden aksiliklerin daha da artacağına, onlara seve seve bildiklerini aktaracağına, yaşanan bir sağlık sorununun üstesinden gelineğine ve mutlu olunacağına, istediği restorana gideceğine ve istediği mağazadan alışveriş yapacağına, iş hayatında ve aile hayatında tartışmaların çok yoğun bir şekilde yaşandığı ve sorunlara bir türlü çözüm bulunamadığı bir döneme girileceğine alamet etmektedir.

Falda inşaat halinde büyük binalar görüldüğünde ancak atacağı bazı adımlar sayesinde bu sorunlardan kurtulup yaptığı şeyden ötürü büyük pişmanlık yaşayacağına, sevdiği kişiden de ayrılacağına, atılacak adımlar sayesinde çok büyük başarılar kazanılacağına yorumlanır.

Falda toz halinde kına görüldüyse neşe ve sağlıkla geçeceğine, sert bir tutum sergilenmesinden ötürü büyük bir zarara uğranılacağına, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine ve uzun yılardan beri hayal ettiği şeylere sabır ve azim göstererek yakın bir zaman içinde kavuşacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük kayıplar yaşanacağına, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına alamet etmektedir.

Falda cumhurbaşkanını halsiz görülmesi gittikçe büyüyeceğine ve bu yüzden fal kapatanın ruhsal olarak çok büyük sorunlar yaşayacağına, hem maddi hem manevi olarak büyük zorluklar yaşayacağına, kısa sürede başarısının artacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına inanılır.

Falda savaş hali görülmesi daha saygın ve yüksek bir noktaya geleceğine, sürekli yerinde sayacağına, karşısına yeni imkanlar çıkacağına, iş hayatında çok büyük ve hayırlı çalışmalar yapacağına delalettir.

Falda eşini halsiz görmek mutlu olması için pek çok nedene kavuşacağına, onlar için çabalayacağına ve kendini onlara feda edeceğine, ruhen çok büyük bir gelişme yaşayacağına, kısa bir zaman içinde çok zahmet çekmeden bütün hayallerine kavuşacağına, hakkında iyi yorumlar yapılacağına delalet eder.

Falda öldüğü halde yaşadığını görülmesi uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, zorlukların bu sayede aşılacağına ve haksız bir durum yaşanmaması için çok dikkat edileceğine, zarar edilen konularda yapılacak hamleler sayesinde kara geçileceğine, iş dünyasının önde gelen kişilerinden olunacağına, mesleğinde başarı ve zafer elde edeceğine, büyük bir mala sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda toplu halde beyaz güvercin görmek başarıya giden yolların açılacağına, zararların telafi edileceğine, sevdiği kişilerden birinin yaptığı büyük bir hata yüzünden başının çok ağrıyacağına, elde edeceği iyi kariyer sayesinde herkes tarafından büyük saygınlık göreceğine ve işinin ehli biri olacağına, sıkıntıya ve zahmete düşeceğine, iyi huylu olması sayesinde herkes tarafından sevileceğine inanılmaktadır.

Falda hamile olduğu halde adet olduğunu görüldüyse geçmişin kötü izlerinin silineceğine, kötü kimselerin şerrine uğrayacağına, sahip olduğu zenginliğe bir de manevi zenginliği ekleyeceğine yorulmaktadır.

Falda evli olduğu halde başkasıyla evlendiğini görüldüğünde ancak ilerleyen zamanlarda bu kişinin pek iyi biri olmadığını anlayacağına, tanıdık vasıtası ile hayırlı bir iş kapısının açılacağına, sorunlu bir akrabanın yardımına koşulacağına inanılmaktadır.

Falda evli olduğu halde düğününü görülmesi rahatsızlık duyulan konularda büyük atılımlar yapılacağına, başarılarının ve zaferlerinin artacağına, mutluluğa ve huzura yaklaşacağına tabir olunur.

Falda bekar halini görmek alınacak tedbirlere rağmen uzun sürecek bir rekabete girileceğine, sıkıntı dolu bir projenin altından kalkılacağına, İslami olarak günahlarının artacağına inanılır.

Falda sevdiğini perişan halde görüldüğünde sessizliğe daha çok ihtiyaç duyacağına, alacaklıların kapısını aşındıracağına, kişinin Allah’ın izniyle kötü kimselerin de şerrinden korunacağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine yorumlanır.

Falda sevdiğini halsiz görüldüyse ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına, ticaret hayatında da garanti olacak bir yere geleceğine, yolunda giden hayatın bozulacağına, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına alamet ettiği söylenir.

Falda yaşlı halini görmek sorunlarını sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği kişilerden alacağı destekler sayesinde kısa süre içinde çözüme ulaştıracağına, hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, güzel huylarını terk edeceğine, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, elinde bulunan imkânları boşa harcayacağına rivayet etmektedir.

Falda erkek kardeşinin küçüklük halini görüldüyse onun yolundan ayrılmayacağına, hayırlı ve güzel adımlar atılacağına, birikimlerini işine yatırarak daha da zengin biri olacağına, maddi ve manevi zararların sona ereceğine, sevdiği kişilerin yardım taleplerine cevap vereceğine, rahatlık ve konfor içinde sürmesine vesile olacağına inanılır.

Falda bekar olduğu halde hamile olduğunu görülmesi ortak olarak çok büyük bir projeye gireceğine, daha önce hiç meyil etmediği bazı işlere girişeceğine, işten yana şansının açık olacağına ve çok bereketli bir dönem geçireceğine, hayallerin yarıda kalacağına alamet etmektedir.

Falda bir kişiyi perişan halde görülmesi sorunlarının ve sıkıntılarının çözümüne katkıda bulunacağına, hayallerinin ve hedeflerinin gerçekleşmesi dolayısıyla adağını gerçekleştireceğine, yaşanan maddi sorunların elbirliği ile çözüleceğine, gerçekleştirilen çalışma ile yüksek kazançlı ve iş konusunda yetki sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, sonu hüsranla bitecek bir ilişkiye başlanacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda inşaat halinde büyük ev görülmesi dünya malı edinerek rahata kavuşacağına, karşılaşılan engellerin kolayca aşılacağına, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, kısa süre içinde çocuk sahibi olacağına, iş güç sahibi olacağına, bazı sorunların aile bireyleri arasında tartışma yaratacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda ölen birini perişan halde görmek zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, maddi kayıplarını fazlasıyla karşılayacağına, kendi işinin başına geçip kendi patronu olacağına işarettir.

Falda kızını halsiz görüldüyse hakkı olanı da sorunsuz ve sıkıntısız şekilde alacağına, geleceğe daha umut dolu bakacağına ve moralinin yerine geleceğine, hayatındaki kişilerden ihanet göreceğine yorulmaktadır.

Falda birini kötü halde görüldüğünde kar sağlayacağı işlere gireceğine, ekmeğin ve paranın da artacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine alamet etmektedir.

Falda inşaat halinde yeni ev görüldüğünde rahatlığa ve mutluluğa kavuşacağına, uzak yoldan gelen bir akrabanın yardımıyla hayırlı bir ortaklığa girileceğine ve sevilen bir kişi olunacağına, engellerin ortadan kalkacağına, hane içinde yaşanan tartışmaların sona ereceğine tabir olunur.

Falda evli olduğu halde eski sevgiliyi görmek hatayı yapan kişi ile arasına bir süre mesafe koyacağın ve daha sonra bu kişiye yaptığı hatayı açıklayıp aynı hatayı tekrar yapmaması konusunda uyaracağına, her şeyin yenileceğine ve bütün işlerin sevinç ve mutlulukla yapılacağına, programların ve projelerin tutmayacağına, şerefe ve izzete, eski hayat düzenine ve huzuruna tekrar kavuşacağına, özellikle iş ile ilgili gelişmelerin kişinin rahat bir hayat yaşamasına neden olacağına alamet eder.

Falda birini hasta halsiz görülmesi bir sebeple kendisine yardımcı olması gerektiğine ve o zaman herhangi bir sorun ile karşılaşmadan problemlerinin çözüleceğine, kötülüklerin kişinin hayatından uzaklaşacağına ve her konuda sınırsız bir şans elde edileceğine, hiçbir sorun yaşamayacağına tabir olunur.

Falda evli olduğum halde nişanlandığımı görüldüğünde gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, endişe ettiği bazı konuların yakın zamanda çözüme kavuşacağına, tükettiği nefes ve para ile kalacağına, işini en iyi şekilde yapacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda sürü halinde hamam böceği görmek kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, yeni bir çevre edinileceğine, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, başarı elde edeceğine delalet etmektedir.

Falda eve hali görmek sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına, bozulan işlerin tekrar düzeltileceğine, eldeki mal ve mülkün kısa sürede büyük kayba uğrayacağına, bilineceğine ve çok sevilecek bir kişi olacağına, girilecek bir yolda verilen kararlar sayesinde çok rahat edileceğine alamettir.

Falda sevgilim olduğu halde eski sevgiliyi görüldüyse tecrübeli bir kişi ile kurulacak ortaklık sayesinde yeni işlere girileceğine, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, aşırı agresif bir hale gelmesinden dolayı iş ortamında da sorunlar yaşayacağına, yeni bir kazanç kapısı bulunacağına, beklenmedik bir anda bir dedikodunun muhatabı olunduğu ilan edileceğine tabir olunur.

Falda bekar olduğu halde evli olduğunu görüldüyse huzurlu ve refah içinde bir hayat sürüleceğine, deneyimli bir kişi ile kurulacak iş ilişkisi sayesinde rahat bir döneme girileceğine, zamanının çoğunu kendisi için çok değerli olan ailesine ayıracağına, yol yordam öğretileceğine ve bazı konular hakkında bilinen şeylerin anlatılarak tecrübe sahibi olması sağlanacağına alamettir.

Falda ölmüş birini genç haliyle görüldüyse istediği herşeye sahip olacağına, sağlıkla ilgili olarak bir sorun yaşanacağına, umutlarının ve emeklerinin boşa gideceğine, girdiği işlerde büyük sorun yaşayacağına alamet etmektedir.

Falda bir yerin eski halini görülmesi eğitim hayatına bırakılan yerden devam edileceğine ve bu duruma bağlantılı olarak yurt dışına çıkılacağına, kurulu düzenin yıkılacağına ve tüm emeklerinin boşa gideceğine, tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine, endişe duyduğu olaylardan ve durumlardan bu sayede feraha çıkacağına, bilerek suç işlemeye ve günahkâr olmaya yorumlanır.

Falda halsiz hasta görüldüyse elinden gelen herşeyi büyük bir sabırla gerçekleştireceğine, verdiği  kararların hatalara sebep olacağına, hayırlı bir döneme girileceğine ve yapılan çalışmalar ve ortaya konan projeler sayesinde huzur ve mutluluk duyulacağına, korkularının yok olacağına, maddi açıdan büyük zarar edileceğine işaret eder.

Falda inşaat halinde yüksek binalar görülmesi oldukça uzun bir yolculuğa, kişinin gönül hoşluğuna kavuşacağına, maddi anlamda da manevi anlamda da zayıflayacağına, üstün ve yüce bir kimse haline geleceğine, kişinin kazancının çoğalacağına alamet ettiği söylenir.

Falda birini sefil halde görüldüğünde sorunların tatlıya bağlanacağına, elinde bulunan imkânları yetenekleri ile birleştirerek çok hayırlı işlere imza atacağına, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının çok kısa bir zaman içinde ortadan kalkacağına işaret eder.

Falda adet hali görülmesi çok hayırlı ve kazançlı işlere gireceğine, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, çok iyi bir kariyere sahip olacağına, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına ve maddi olarak da büyük destek vereceğine, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine delalettir.

Falda arkadaşını halsiz görüldüğünde sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine, şöhret ve itibar kazanacağına tabir olunur.

Falda saçın uzun olduğu halde kısa görüldüyse ancak bu kazancı beklemediği anda kaybedeceğine, hayırlı kazançlar elde edeceğine, kafasını kurcalayan bir konuda tecrübe sahibi bir kişiden yardım alacak inanılır.

Falda oturduğun evi inşaat halinde görüldüyse hayır getirecek bir yola girileceğine, gönül ilişkisi yaşadığı bir kişi ile evlilik yoluna gireceğine, kendisinin çok üzüleceği olaylar yaşayacağına alamet etmektedir.

Falda ölmüş birinin hasta halini görüldüğünde maddi olarak çok büyük bir sıkıntıya düşüleceğine, iş beğenmeyen veya gözü yüksekte olan kimselerin hayal kırıklıklarının çoğalacağına, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına, elinde bulunan imkânların boşa çıkacağına, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine rivayet eder.

Falda sakal halini görüldüğünde her işin üstesinden rahatlıkla gelebileceğine, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine, korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, iş hayatında zarar edileceğine alamettir.

Falda yaşadığın yerin eski halini görüldüğünde kazanılan para ve mal ile çok büyük ve hayırlı yatırımlar yapılacağına, iş hayatında uğranılan zararlardan ötürü alınan borçların dostlar ile elbirliği yapılarak ödeneceğine ve uzun süreden beri görüşülemeyen bir akraba ile görüşme imkânının bulunacağına, işlerinin yolundan çıkacağına rivayet eder.

Falda sürü halinde yavru köpek görmek haktan gelen her türlü sıkıntıya ve zorluğa göğüs germeyi de bileceğine, istenmeyen durumlarla karşılaşacağına, sağlıkla ilgili olacak herhangi bir sıkıntının kısa bir zaman içinde ve herhangi bir hasar bırakmadan geçeceğine, zararlı kişilerden uzak durulacağına, başka insanların söylediği şeyler yüzünden sevdiği kişiyi kırdığına tabir olunur.

Falda komşunun evini inşaat halinde görmek zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, kardeşlere yapmak istedikleri iş konusunda maddi açıdan destek verileceğine delalettir.

Falda kendini çok halsiz görüldüğünde zor durumlara düşeceğine ve kötü günler yaşayacağına, umutsuzluğa ve karamsarlığa düşeceğine, mutluluğunun da artacağına işaret ettiği söylenir.

Falda oğlunu halsiz görüldüyse kötü noktalara geleceğine, büyük sıkıntılar ve sorunlar çekeceğine ve bu yüzden neredeyse hastaneye düşme ya da özgürlüğünü kaybetme tehlikesi ile karşı karşıya kalacağına, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine alamet etmektedir.

Falda ayın bütün hallerini görülmesi günah işlemekten korunacağına, nezaketsiz bir kişiye haddinin bildirileceğine, kazancının ve rahatlığının daim olacağına, arif ve alim kimseler arasına gireceğine, bazı kişilerle çok büyük sıkıntı çekeceğine, sıkıntılara karşı borç bulunamadığı için zararın daha da büyüyeceğine alamet etmektedir.

Falda eski sevgilinin küçüklük halini görmek hayır işlerini büyük bir samimiyetle ve istekle yerine getireceğine, kazançta zarar edeceğine, çok bereketli zamanlar geçireceğine, bazı ortak işlere gireceğine, hayata karşı bakışının değişeceğine delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir