AnaSayfa / sac fal anlamları / Falda güzel saç görmek

Falda güzel saç görmek

Falda güzel saç görmek hak yolundan bilerek ve isteyerek ayrılacağına, zararlı kişilerden uzak durulacağına, kişinin istediği şeylerin biraz zorluklarla olacağına, tecrübe sahibi bir kişiden istenen yardım sayesinde işlerin daha da büyüyeceğine, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, sevilen bir kişi ile yapılan bir ortaklığın kısa zamanda bozulacağına alamet eder.

Falda güzel saç gördüyseniz

  • Paranızı doğru alanlarda kullanmalısınız.
  • En ufak detayı dahi ihmal etmemeniz gerekiyor.

Falda güzel saçlı olduğunu görüldüğünde ferahlığa çıkılacağına ve hastalıktan kurtuluşa erileceğine, kıtlığa ve yokluğa düşeceğine, işlerinin çok büyük bir şekilde sıkıntıya gireceğine rivayet etmektedir.

Falda kısa güzel saç görülmesi epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına, göğsü önde yani mağrur kimse olacağına, işlerinde istediği kar marjına ulaşacağına, kardeşlerden biri ile bir yolculuğa çıkılacağına, aile saadetinin de artacağına inanılır.

Falda siyah güzel saç görüldüyse iş hayatında yaşanan bazı kayıplar yüzünden sahip olunan mevkinin kaybedileceğine, kazançlı işlere yatırım yapacağına bu sayede kolaylıklarla karşılaşacağına ve kurtuluşa ererek rahat edeceğine, bolluk ve bereket dolu bir dönem yaşanacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, ayağa gelen fırsatların kaçırılacağına alamet ettiği söylenir.

Falda güzel saçlı kadın görüldüğünde kendisi ile gururlanacağı işler yapacağına, ancak karşılaşacağı bir durumda tecrübesizliğinden dolayı yanlış bir adım atacağına, manevi olarak ferahlayacağınıza inanılır.

Falda parlak güzel saç görülmesi aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine, hayattan hiç zevk alamaz olacağına, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, uzun vadede yarar sağlayacak bir işe gireceğine yorumlanmaktadır.

Falda güzel saçlı erkek görüldüğünde mesleğinde istediği başarıyı elde etme imkânı bulacağına, kıran ve sıkıntı çekmesine neden olan herşeyin ortadan kalkacağına, yakınlık duyulan bir kişiden ihanet görüleceğine rivayet etmektedir.

Falda uzun güzel saç görüldüğünde manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, üzgün ve hasta olacağına, endişe duyduğu konularda çok zarar göreceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir