AnaSayfa / bileklik fal anlamları / Falda gümüş bileklik görmek

Falda gümüş bileklik görmek

Falda gümüş bileklik görmek hayır getirecek ve yeni iş kapıları açacak bir işe girileceğine, sağlık sorunlarının artacağına, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına, bunun kendisine de sevdiklerine de mutluluk katacağına, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, sevgilinizle küsmeniz aradaki hissedilen duyguların güçleneceğine rivayet eder.

Falda gümüş bileklik gördüyseniz

  • Yeni bağlantılar kurabilir, yeni kişilerle tanışabilir veya yeni bakış açıları geliştirerek ilişkilerinize ivme kazandırabilirsiniz.
  • Sizden duygusal, fiziksel veya maddi çıkar elde etmek isteyen kişilere inanmamalı, olayları farklı gözle görmeye çalışmalısınız.

Falda gümüş bileklik aldığını görüldüyse girdiği bir ortaklıktan büyük zararla çıkacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, iş hayatının düzeleceğine, zararın telafi edileceğine, başarılı bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sıkıntıların ve sorunların kısa süreli de olsa biteceğine yorumlanmaktadır.

Falda gümüş bileklik takıldığını görülmesi hayal ettiği herşeye yakın bir zaman içinde kavuşacağına, aile hayatının her zamankinden daha güzel olacağına, güzel ve mutlu günler yaşayacağına, mesleğinde çok başarılı olacağına, uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine işarettir.

Falda yeşil taşlı gümüş bileklik görüldüğünde eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine, işlerin gün geçtikçe daha da artacağına, her şeyin sarpa saracağına, ardından yeni bir iş için başvuru yapılacağına, şansın her zaman kişiden yana olacağına, daha sonra kendi imkânları ile gireceği bu sektörde çok güzel yerlere gelerek hayli tanınan bir kişi olacağına delalet etmektedir.

Falda gümüş bileklik taktığını görüldüyse yakın zaman içinde huzurlu bir döneme girileceğine, hayati önemi olmayan hastalıklar yüzünden işlerde aksama görüleceğine, yardım isteyen arkadaşa elden gelen desteğin verileceğine, çok iyi ve kazançlı projeler ortaya koyacağına, keyifleneceğine ve afiyette olacağına yorulur.

Falda kolunda gümüş bileklik görüldüyse işlerinin hal yoluna gireceğine, aile bireyleri arasında bazı tartışmaların ve kırgınlıkların yaşanacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirip kazancını arttıracağına, problemlere çözüm bulunacağına ve zor günlerin biteceğine, çok büyük yatırımlar gerçekleştirip yardıma muhtaç insanlara destek olacağına alamettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir