AnaSayfa / gülen fal anlamları / Falda gülen görmek

Falda gülen görmek

Falda gülen görmek kötü kişilerden uzak durulacağına ve uzun zaman önce kırgınlık yaşanmış birisi ile aranın düzeltileceğine, konforun ve lüksün de artmasına vesile olacağına, şansının kendisinden yana olacağına, dargınlık ya da kırgınlık yaşanacağına, özellikle genç bir insana iş imkanı sağlayarak hayır duası alacağına, belalı kişiler nedeniyle hayatının karışacağına alamet eder.

Falda gülen gördüyseniz

  • Alışverişe çıkmak veya arkadaşlarla planlar yapmak türünde keyifli aktivitelere katılabilirsiniz.
  • Fedakarlıklarınız boşa gidebilir.

Falda gülen bulut görüldüğünde yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, onları rahat ettireceğine, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına, insanlık görevlerine daha fazla eğileceğine, çoğu kez hızlı bir şekilde çözüleceğine, geçim için verdiği savaşın kızışacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda gülen keçi görülmesi bir sebeple hem öz güven eksikliği yaşanacağına, huzurunun ve ağız tadının kaçacağına, hep daha ileriye gitmek için çabalayacağına işaret etmektedir.

Falda yeni doğmuş gülen erkek bebek görüldüğünde iyilik görüleceğine ve yeni dostluklar kurulacağına, rahat bir hayata kavuşmak ve sevdiği kişiler ile çok mutlu olmak için büyük çaba harcayacağına, yediğine ve içtiğine özen göstereceğine, ekmeğinin ve gelirinin kesileceğine, gözlerinin mutluluktan parlayacağına alamettir.

Falda gülen kişi görüldüğünde bol kazanç ve rızık elde edeceğine, zengin bir hayata sahip olunacağına, eline geçen her işi hayırlı bir şekilde gerçekleştireceğine, elinde bulunan bir miktar kazanç ile kendi işini kurmak için adım atacağına, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, maddi açıdan büyük bir zenginlik kazanacağına işarettir.

Falda gülen kuzu görüldüyse hayırlı ve sevinçli olaylar yaşayacağına, uzunca bir süre bu hastalık ile uğraşacağına, ailesi içinde çok mutlu ve huzurlu günler yaşayacağına, istenilenlere ulaşmakta güçlük çekilmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda mavi gözlü gülen erkek bebek görmek diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına, büyük sıkıntılar ve sorunlar yaşayacağına ve kendisini büyük bir üzüntüye karışmış olarak göreceğine, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine delalet eder.

Falda gülen baba görülmesi huzur kaçıran olayların sona ereceğine, işlerinin yaşayacağı kötü olaylar yüzünden zarar edeceğine, yeni çalışmalar ve yeni fikirlerle döneceğine, keyfinin ve rahatının yerinde olacağına, çok büyük ve hayırlı çalışmalar gerçekleştirmek için çok azim göstereceğine, büyük bir çalışma içine girmişken yaşayacağı kötü olaylar yüzünden çok üzüleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda gülen melek görüldüyse çok büyük üzüntüler ve stres yaşanan bir döneme girileceğine, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine ve gözyaşı akıtılacak ve büyük pişmanlık duyulacak bir karar vermek zorunda kalınacağına, sevgilisi ile aralarındaki mesafelerin ortadan kalkacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda gülen komşu görmek parasal sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, gelir seviyesinin ortalama kazanç elde eden insanlara oranla çok daha yüksek hale geleceğine, mutsuz ve hasta olacağına işarettir.

Falda gülen aslan görmek insanlar tarafından tanınan biri olacağına, daha fazla gelir elde edeceğine, kendisini büyük bir boşluk içinde bulacağına ve kazancının ister istemez düşeceğine, hatırı sayılır ve sözü geçen kişi haline geleceğine alamettir.

Falda gülen köpek görüldüğünde huzurunu kaybedeceğine ve moralinin bozulacağına, kendisine bir çiftlik evi alacağına, gözyaşının dineceğine ve falı kapatan kişinin kötü şansının yakasını artık bırakacağına delalet etmektedir.

Falda gülen düşman görüldüğünde çok yakın bir zaman içinde üzüntü verici bazı haberlerin alınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, acele karar verilmemesinin çok büyük faydasının görüleceğine, çevresinden yükselen çatlak seslerin kesileceğine, kendi hayatının dışında çevresindeki insanların yaşamlarında pek çok musibete şahitlik edeceğine, gerçek mutluluğu ve huzuru yaşama şansına nail olacağına delalet eder.

Falda gülen yarasa görüldüğünde fal kapatanın uykusuz ve mutsuz günler geçireceğine, böyle işlere kalkışacağına, ortamın bir hayli gerileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda gülen diş görüldüyse aylık gelirinin artacağına, onlar tarafından çok sevileceğine, ona hayır getireceğine ve yüzünün gülmesine vesile olacağına, maddi olarak çok iyi bir duruma geleceğine, çok hayırlı işler için vermesi gereken kararı vermekte geç kalacağına delalet eder.

Falda gülen deve görmek fal kapatanın ağız tadının da yerinde olacağına, günaha gireceğine ve kötü işler yapacağına, kazancının helal para olacağına, işine olan bağlılığının zarar göreceğine delalet ettiği söylenir.

Falda gülen hayvan görüldüyse huzursuzlukların sona ereceğine, içine bulunan sıkıntıların sona ereceğine, aile hayatında büyük mutluluklar yaşanacağına alamettir.

Falda gülen bir kadın görüldüğünde iman gücü yüksek kulları arasında olacağına, her geçen gün daha mutlu ve daha hayat dolu olunacağına, geçmiş yıllarda yaptığı kötü şeylerden ve işlediği günahlardan pişman olmasından ötürü bunların Allah katında affedileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda gülen ay görmek üstüste gelecek kötü haberler yüzünden işle ilgili adım atmaktan çekinileceği , çok akıllıca ve başarılı çalışmalar gerçekleştirerek hem büyük kazançlar elde edeceğine, kimse ile tartışmayacağına, işlerde aksilikler yaşanacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların biteceğine, büyük miktarda para kazanacağına yorulmaktadır.

Falda gülen anne görülmesi moral ve sermaye kaybedeceğine, bir rahatsızlıktan şikayetçi ise en kısa zamanda iyileşeceğine, üzüntü veren bir durumun ortadan kaldırılacağına, rahatın kaçacağı sıkıntılı bir haber alınacağına alamet etmektedir.

Falda sürekli gülen bebek görülmesi ara sıra iş hayatında yaşanan problemleri ortadan kaldıracağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine ve sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, hem de özel hayatında kısmetlerinin çoğalacağına yorumlanır.

Falda gülen at görmek kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, sorunlarından bazılarını hızlı bir şekilde çözeceğine, aile hayatında da kötü günlerin yaşanacağına ancak verilecek doğru kararlar ve sevilen kişilerin destekleri sayesinde bu durumun sona ereceğine, büyük aksilikler yaşayacağına, öfkeli hareketlerde bulunacağına, rahat bir hayata sahip olmaya işarettir.

Falda gülen örümcek görmek kendisini bu konuda çok şanslı göreceğine, durumları düzeltmeye çalıştıkça iyice içine batacağına, maddi ve manevi olarak destek olacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, kazanılan ekmeğin muhtaç insanlarla paylaşılacağına, yapılan işlerin yarardan çok zarar getireceğine yorumlanmaktadır.

Falda gülen bir erkek bebek görüldüğünde yeni bir işle ilgili bir sorun çıkacağına, girdiği sıkıntıların karşılığını alamayacağına, zamanında gereksiz yere almış olduğu yani kendisi için lüks denebilecek bir malı elden çıkaracağına, pek çok kişiye yanında iş vereceğine, iş hayatında fal kapatanın çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine delalettir.

Falda kucağında gülen erkek bebek görüldüğünde çok zor durumlar ile karşı karşıya kalacağına, iş hayatı ile ilgili olarak çok daha rahat bir şekilde ilerleyeceğine, parasal olarak çok kazanç elde edileceğine, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, ancak hiçbir surette sağlığında bir sorunla karşılaşmayacağına, zaman zaman ruhuna mevlit okutarak ölen kişiyi kendince yad edeceğine ve çok daha huzurlu olacağına inanılır.

Falda gülen bayan görmek zarar etme riskini en aza indireceğine, büyük çalışmalar sırasında çok güzel günler göreceğine, işlerine dört elle sarılacağına, üzüntü veren bir durumun iyice araştırılıp çözüme kavuşturulacağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine, parasının ve malının artacağına işarettir.

Falda gülen güvercin görüldüyse her türlü olasılığa karşı hazırlıklı olmasından ötürü zarar görmeden bu süreci atlatacağına, günü birlik kazanç elde edeceğine, hakkında dedikodu çıkarılacağına, ona dertlerini unutturacak güzel gelişmelerle karşılaşacağına, hanesinde iyi geçimin hüküm süreceğine alamet ettiği söylenir.

Falda namazda gülen birini görmek yaşanan kötü olayların unutulacağına, keyfini ve rahatını yerine getirecek hayırlı gelişmelerin meydana geleceğine, tartışmaların gün geçtikçe daha da artacağına, çok yorulduğuna ve yapacağı şeyler sayesinde hayatında çok büyük değişiklikler olacağına tabir olunur.

Falda gülen cin görülmesi huzurlu günler görüleceğine, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine, kırgınlıkların ve küslüklerin sona ereceğine ve mutluluk verecek bir konuda adım atılacağına, üzerindeki ağırlığı atmayı ve yeniden hayat bulmayı başaracağına yorulmaktadır.

Falda gülen öğretmen görülmesi düşmanlık besleyen kişilerin ve rakiplerin çok sevineceği bir  duruma düşüleceğine, çok büyük mutluluk yaşayacağına, tabiri caizse ağlayıp dövüneceğine, hayallerini gerçekleştirmeyi başaracağına, ele geçen fırsatlar sayesinde çok büyük adımlar atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine yorumlanmaktadır.

Falda ağlayan ve gülen bebek görülmesi sorunlarından ve sıkıntılarından bu sayede kurtulup çok büyük bir çaba ile daha iyi çalışmalar ortaya koyacağına, büyük hatalar yapacağına, insanlar tarafından onaylanmayan ve gençlere kötü örnek oluşturacak işlere gireceğine, bol rızık sahibi olunacağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına ancak daha sonra çok büyük bir azim ve sabır göstererek bu sorunlardan ve zahmetlerden kurtulacağına ve huzura ereceğine delalet etmektedir.

Falda gülen kedi görülmesi inandığı ve sevdiği bir kişi olacağına, sevdiği kişiler ile birlikte hayırlı kazançlar elde edeceği projeler ortaya koyacağına, işinin ehli olması sayesinde işlerini büyüteceğine, kendini her konuda geliştireceğine, işlerin yakın bir zaman içinde açılacağına yorulur.

Falda gülen kalabalık görüldüyse kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, onun mutlu olmasına vesile olacağına, kendisini üzen şeylerin sona ereceğine ve mutlu olacağına, girdiği bazı projelerde hakkının yeneceğine ve kendisine ait fikirlerin başkası tarafından kullanılacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda gülen tanıdık görüldüğünde aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, hayatın kişinin yüzüne güleceğine, yaptığı işte çok büyük atılımlar ve yenilikler yapacağına, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, maddi açıdan büyük zarara uğranılacağına, fal kapatanın kısmetinin kapanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda çok gülen insan görüldüğünde kirli işlere bulaşacağına, gayrimenkul işine girip zengin olacağına, büyük maddi kazanç elde edileceğine, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, projelerin yeni ve hayırlı kapılar açacağına işarettir.

Falda gülen sevgili görüldüğünde hiç ummadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine, yaşanan üzüntülerin telafi edilmesi için bir yakınından destek alacağına, emeklerinin karşılığını bulacağına, iş hayatındaki bu rahatlığın aile hayatına yansıması sayesinde çok büyük mutluluklar yaşanacağına delalettir.

Falda gülen baykuş görülmesi ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine ve geç de olsa çok huzurlu ve rahat bir hayata geçiş yapılacağına, yaşam enerjisini geri kazanacağına, bildiklerini ve deneyimlerini onunla paylaşacağına, yaşanan sıkıntının gün geçtikçe daha da büyüyeceğine neredeyse içinden çıkılamaz bir hal alacağına, çok kısa sürede sevdiğiniz birinden sevindirici bir haber geleceğine, çok sevinip işinin başına geçeceğine inanılır.

Falda gülen adam görülmesi verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, toplumda itibar ve takdir toplayacağına, kendisini evinin kapısından girdiği anda hafiflemiş ve iyi hissedeceğine, kendisini üzen ve kıran şeylerden uzaklaşacağına delalet ettiği söylenir.

Falda gülen eşek görüldüyse projelerin ve harcanan emeklerin de takdir göreceğine, vakitli bir şekilde kalkılması ve işe başlanması sayesinde çok yol katedileceğine ve zengin olunacağına, huzurunun ve mutluluğunun yerinde olacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, maddi açıdan çok kazanç elde edeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda gülen inek görüldüğünde ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, kötü bir geçmişe sahip birinin yapmak istediği kötülüğün boşa çıkacağına, çok büyük sevinçler ve mutluluklar yaşanacağına, hayır getirecek bir ortaklığa girileceğine alamettir.

Falda gülen dede görüldüyse tekin olmayan işlere atılarak elindekilerden olacağına, daha iyi biri olmak için gayret sarf edeceğine ve kendisini baştan aşağı yenileyerek herkesin takdirini toplayıp büyük beğeni kazanacağına, iş sahibi olacağına ve geleceği için yaptığı planları gerçekleştirmek için hayırlı ve güzel fırsatlar elde edeceğine, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, insanları imana getirmek ve ibadete çağırmak için çalışacağına, zor günler geçirileceğine delalet eder.

Falda gülen çiçek görülmesi evine haciz geleceğine ya da iflas etmesine neden olacak işlere soyunacağına, manevi anlamda da istediği huzuru yakalayacağına, aniden evlilik kararı alacağına, maddi olarak çok daha rahat edilecek ve yardıma muhtaç insanları yardım isteklerine karşılık verilecek bir döneme girileceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına işaret etmektedir.

Falda gülen tavşan görülmesi yanında başkalarını eğitecek ve onlara iş öğretecek yeterliliğe sahip olacağına, kendisini yalnız ve çok kötü hissedeceğine, haneye bolluk ve bereket dolacağına, çok güzel ve hayırlı bir eşe ve evlatlara sahip olacağına, sorunların en kısa sürede çözülüp hayırların ortaya çıkacağına, maddi açıdan büyük zorluklar yaşanacağına inanılır.

Falda gülen balık görülmesi gülmeyi ve eğlenmeyi başaracağına, kendisini daha önce hiç hissetmediği kadar rahat ve hafif hissedeceğine, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, kısmetlerinin de herkesi kıskandıracak kadar çoğalacağına delalettir.

Falda gülen maymun görülmesi sorumsuz bir kişiye haddinin bildirileceğine, başını ağrıtan ve bazı konularda kendisine köstek olup işlerinin kötüleşmesine sebep olan kişilerden uzaklaşacağına ve daha rahat ve daha mutlu yaşayacağı bir döneme gireceğine, üzgün ve karamsar olacağına, en yüksek makamlara oturacağına, kazancının sadakası olarak sürekli olarak hayır işi yapacağına inanılmaktadır.

Falda gülen kardeş görülmesi işlerinin her geçen gün düzeleceğine ve sorunlarının çok çabuk bir şekilde çözüme kavuşacağına, başına gelen kötü olaylardan ötürü yıpranacağına, finansal açıdan kritik bir noktaya geleceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının bu kişi yüzünden gün geçtikçe daha artacağına, çok güzel bir birlikteliğin ardından verilen kararla dünyaevine gireceğine, uzun bir zamandır yaşadığı can sıkıntısının ortadan kalkacağına yorumlanmaktadır.

Falda anne karnında gülen bebek görülmesi tartışmaların sona ereceğine ve kalp kırıklıklarının barışla noktalanacağına, başarılı işler sayesinde fal kapatanın her zaman daha çok ve daha az zahmet çekerek kazanacağına, kendi çıkarları uğruna sevdiği bir arkadaşı hakkında yalanlar söyleyeceğine işarettir.

Falda namaz kılarken gülen birini görülmesi kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine, bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine ve çok büyük kazançlar elde edeceğine ve sıkıntılarını ve sorunlarını yakın bir zamanda atlatacağına, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, maddi ve manevi açıdan büyük bir ilerleme kaydedeceğine ve insanların imrenerek baktığı bir kişi olacağına alamet etmektedir.

Falda gülen gelin görülmesi bir sebeple insanlar ile arasına büyük bir mesafe koyacağına, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, atılacak adımın ardından uzun bir zamandan beri devam eden düşmanlığın biteceğine ve herkesin el sıkışıp barışacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda gülen akraba görülmesi hayatında kötü günler yaşanacağına ve bir çıkmazın içine düşeceğine, işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, kararlarını alırken kimseye danışmadan hareket edeceğine delalettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.