AnaSayfa / gül fal anlamları / Falda gül görmek

Falda gül görmek

Falda gül görmek bir sebeple bütün çalışmalarının boşa gideceğine, hayallerine bir türlü kavuşamayacağına, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde kendisine çok iyi bir mevkide iş bulacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile dünyaevine girileceğine, verilen sözlerin kısa zamanda tutulacağına, rahat edeceğine ve huzur duyacağına inanılır.

Falda gül gördüyseniz

  • Tamamen hazır olmadan rekabete veya mücadele gerektiren ortamlara girmeyin.
  • Arzularınıza kavuşabilmeniz için bir süre daha beklemelisiniz.

Falda tarlada gül görüldüyse alınmış olan ve uzun zamandan beri ödenmeyen borçların kısa sürede ödeneceğine, yolunda huzurla devam edeceğine, çaresiz durumlarda kalacağına, hayatın kendisine şans ve kısmet getireceğine işaret eder.

Falda tabakta gül görmek başarılarının her geçen gün artacağına, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına ve kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, sahip olduklarını başkaları ile de paylaşması sonucunda her zaman daha da bereketli bir hayat süreceğine, mesleğine dört elle sarılacağına, güçlükle elde edilecek başarı, bir arkadaşlığınızın iyi bir dostluğa dönüşmesine yorulmaktadır.

Falda kahverengi gül görüldüğünde bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine, büyük hatalar yapacağına, hayatını dilediği hale getirmek için bu yönde hareket edeceğine, kısa süre içinde büyük gelişmeler kaydedileceğine inanılır.

Falda yavruağzı gül görülmesi çok sıkıntılı ve üzüntülü günler geçireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar ile çok büyük bir başarı kazanacağına, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, ilim ve irfan sahibi olunacağına, imkân sahibi olacağına ve iyi noktalara geleceğine yorumlanmaktadır.

Falda toplanmış beyaz gül görüldüğünde eskisinden çok daha motive olmuş şekilde hareket edeceğine, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, çeşitli iş ortaklıkları kurulacağına, ettiği bütün duaların kabul olacağına, aşk hayatının çok hayırlı bir kısmet ile şenleneceğine ve huzur bulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kırmızı ve mor gül görüldüğünde çok güzel günler göreceğine, ilim irfan sahibi olacağına, kendisi için istediği iş imkânlarına çok çaba göstermesine rağmen ulaşamayacağına, dünya ve ahiretinin güzel olmasına, kazandığı paraları ve malları uğradığı zararları ortadan kaldırmak için son kuruşuna kadar harcayacağına, mali sorunlarının çözüleceğine işaret eder.

Falda açan kırmızı gül görmek işlerinin daha da iyi olacağına ve ticaretinin de büyüyeceğine, günahların af olacağına, hayatı boyunca kimseye muhtaç olmayacağına, özellikle geçmişte ödenmeyen veya kapandı sanılan bir borcun bugünlerde kişinin karşısına çok yüklü bir miktarda çıkarak can sıkıntısı yaratacağına rivayet eder.

Falda eski sevgilinin gül aldığını görüldüyse rızkın günden güne genişleyeceğine, kısa zamanda çok iyi işlere imza atacağına, zarar ettiği çalışmalarda kısa sürede kara geçeceğine ve gün geçtikçe daha çok mutlu olacağına, iş hayatında zararlı adımlar atılacağına yorulmaktadır.

Falda dikensiz kırmızı gül görmek zorlukların ve problemlerin atlatılacağına, isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, rahatının her zaman yerinde olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda güllü yüzük görüldüğünde iş hayatında çok iyi çalışmalara imza atılacağına, yeni bir eğitim kurumuna kayıt yaptırılacağına ve rahata erileceğine, sağlık sorunlarıyla uğraşılan bir dönem geçirileceğine, kısmetlerinin çok kısa zamanda tükeneceğine ve bu sebeple fal kapatanın kendisinin atacağı her adımı önceden hesaplayarak atacağına, yeni bir ilişkiye başlanacağına, kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına inanılır.

Falda üç gül görüldüğünde büyük bir yatırımdan çok küçük bir kazanç elde edeceğine, kazancın yetmez olacağına, gerçekleştirilen bir proje sayesinde çok yakında epey kazanç elde edileceğine, arka arkaya hoşluklarla karşılaşacağına, iş hayatı ile ve aile hayatı ile ilgili sıkıntılı günler yaşayacağına alamet etmektedir.

Falda gül kurusu koltuk görüldüyse evdeki hesabın çarşıya uymayacağına, itibarda meydana gelecek değişikliğe, yaşadığı bir rahatsızlığın yakın bir zamanda son bulacağına, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına ve kendisini bazı konularda ehil kimse durumuna getireceğine, âlim kişiler arasına gireceğine delalet etmektedir.

Falda yanan gül görülmesi atılan adımların yakın zaman içinde zarar getireceğine, çok donanımlı ve deneyimli olunmasına rağmen işlerin istenildiği gibi gitmeyeceğine, eline geçen parayı yapacağı bir hata yüzünden girdiği bir işte batıracağına, endişe duyulan ve üzüntü yaratan konuların çözüme kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Falda bir sürü pembe gül görülmesi hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, aile hayatının gün geçtikçe daha güzel bir hal alacağına, zarar verici sorunlardan ötürü uzun bir süre kendisini toparlayamayacağına yorulmaktadır.

Falda solmuş beyaz gül görülmesi başarılarının her geçen gün artacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine, maddi olarak zarar edeceğine, yakınında tuttuğu ve çok güvendiği kişilerden birinden ihanet göreceğine rivayet eder.

Falda gülün solduğunu görüldüyse projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, geç de olsa kendine mutlaka şifa olacağına, başarıya ve hayallere giden yolların kapanacağına, kariyer planı konusunda çok olumlu adımlar atılacağına yorumlanmaktadır.

Falda iki tane kırmızı gül görülmesi kendisini zor durumda bırakmaya çalışan rakiplerinin çeşitli ayak oyunlarına başvuracaklarına ancak kazdıkları kuyuya kendilerinin düşeceğine, epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, yapılan yardımların hayır duası olarak geri döneceğine delalet etmektedir.

Falda gül ve yılan görmek işinin gücünün rast gideceğine ve karşısına kazancının çoğalmasını sağlayacak hayırlı ve güzel kısmetlerin çıkacağına, gönlünce bir yaşam süreceğine, yaşanan maddi problemlerin artacağına ve üzücü durumlara düşüleceğine, afiyette giden düzeninden olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda yeni dikilmiş gül görmek kazancının helal para olacağına, sevilen birinin çok zor bir durumda kalacağına ve fal kapatanın yardım edeceğine, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, yeni işler konusunda büyük adımlar atılacağına, hafif ve iyi hissedeceğine, çok büyük mutluluk duyacağına ve aile hayatında da huzurlu ve sakin bir döneme gireceğine delalettir.

Falda havuzda gül görüldüyse yardım istenen kişilerin yardım eli uzatmayacağına, hayatını zorlaştıran ve artık düğüm haline gelmiş sıkıntıların çözüleceğine, zor durumda kalmış kişilere maddi ve manevi olarak büyük yardımlarda bulunulacağına, kazandıkları ile daha büyük yatırımlar gerçekleştirerek çok büyük bir işe sahip olacağına, kaybettiği umutlarına yeniden kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Falda gül ve yeşillik görmek işlerini çok hayırlı bir şekilde yoluna sokacağına, mesleğinde ve ticaret yaptığı sektörde rakiplerini geride bırakacağına, sıkıntılarından kurtulup yolunu çizeceğine, içinde bulunduğu imtihanı verip veremeyeceğine, kötülüklere gözünü kapatmaya yorulmaktadır.

Falda bir kucak kırmızı gül görmek çok uğraş vereceğine ve en sonunda durumları düzeltip büyük bir kazanca sahip olacağına, sorunların ve problemlerin ortadan kalkacağına, çok büyük kazançlar elde ederek büyük bir zenginliğe kavuşacağına, kısmetlerini çoğalacağına ve rahatının da her geçen gün daha fazla yerine geleceğine inanılır.

Falda güllü yol görüldüyse rahat bir hayata sahip olunacağına, bir sebeple bazı tartışmalar yaşanacağına, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, işini kaybedeceğine ve ekmeğinden olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda suda gül görülmesi problemleri teker teker çözeceğine, problemlerle baş etmekte zorlanacağına, sağlıkla ilgili olarak önemli bir sorunla karşı karşıya kalınacağına, işlerinden ve özel hayatından yana umduklarını bulamayacağına inanılır.

Falda gül satan görmek ayrılıklar olmadan uyum içinde yaşanacağına, kendisini mesleğinde ilerletmek ve daha başarılı olmak için büyük ve önemli fırsatlar elde edeceğine, büyük bir sorun oluşacağına, daha çok kazanç elde edeceğine, kişinin kendisini hayallerine ve hedeflerine taşıyacak kapıları rahatlıkla açacağına ve gözünü diktiği her şeyi elde edeceğine delalettir.

Falda pembe ve mor gül görüldüğünde falı kapatan kişiye hayırlı kısmetler ve büyük başarılar sağlayacağına ve bu sayede hayal edilen yere hızlı bir şekilde gelineceğine, içinin kıpır kıpır olacağına, tam aksine rızkının sürekli olarak genişleyeceğine yorulmaktadır.

Falda gül dağıttığını görülmesi geçmişte yaşadığı bir olaydan ötürü hayatında kötü ve zor bir dönem geçireceğine, sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, atacağı bazı adımlardan ötürü pişmanlık duyabileceğine, maddi rahatlamanın yanı sıra gelirin bir kısmıyla yatırım yapılacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kırmızı güllü gelinlik görülmesi sorunlarından ve sıkıntılarından yakın bir zaman içerisinde kurtulacağına, çok zor durumlara düşeceğine, başına türlü melanetlerin ve musibetlerin geleceğine işaret eder.

Falda gül şekeri görüldüğünde kısa süre içinde kendisine çok uygun ve kazançlı işlere gireceğine, düzenin alt üst olmasına ve fal kapatanın zarar edeceğine, iş hayatında yaşadığı duraklamanın sona ereceğine, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına, zahmete ve derde düşeceğine, bazı konularda önayak olunacağına yorulur.

Falda yaban gülü görüldüğünde yarınlara olan bakış açısının olumlu yönde değişeceğine, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına ve kendisine yardım için canla başla çalışan bu insanlar için kendisinin de aynı özveriyi göstereceğine, kapalı olan kısmetinin açılacağına, makbul olan mallara kavuşacağına, uzunca bir süre büyük sıkıntılar yaşayacağına, geçmişten gelen ama hala kanayan yaraların kapanacağına delalet eder.

Falda güllü tabak görülmesi yanlış anlaşılacağına ve tüm işini gücünü bırakarak kendisini doğru ifade etmek ve aklamak için nefes tüketeceğine, hasretliklerin bir araya geleceğine, hayırlı kısmetler ile karşılaşılacağına ve bol kazançlı ve çok bereketli bir yere terfi edileceğine, yaşadığı sıkıntılı ve sorunlu durumları yakın bir zaman içinde ortadan kaldıracağına, büyük bir iş yoğunluğu yaşanacağına delalet ettiği söylenir.

Falda mavi ve kırmızı gül görüldüyse gösterişli halinin hemen fark edileceğine, yapılan yanlışlıkların telafi edileceğine, karşısına çıkacak engellerin ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, ileride çok zengin biri olacağına, üzüntü duyulan ve endişe edilen olaylardan kurtuluşa erileceğine, sevdiğiniz misafirler ile uzun vakit geçirebileceğinize ve özlediğiniz bir yakınınızın ya da bir arkadaşınızın sizi görmeye geleceğine delalet etmektedir.

Falda gül kolye görüldüyse vefat ya da ölümcül üzücü bir hastalık haberi alınacağına, hayatın güzelliklerinin farkına vararak yaşayacağına, sevdiği kişilerden büyük ihanetler göreceğine, kişinin tüm planlarının bozulmadan devam edeceğine, konfor içinde yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda uçan gül görüldüyse kişinin bundan sonra çok daha farklı bir yaşam süreceğine, özellikle evlilik için gün sayılacağına, işlerinin gün geçtikçe daha büyük sorunlar ile yüzleşeceğine, aradaki buzların eritileceğine, hataları için ettiği tövbelerin de Allah katında yerini bulacağına, hastalığın nereden kaynaklandığını ve nasıl tedavi edileceğini sorgulayıp tedavi olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda beyaz gül resmi görmek yapılan uzun görüşmeler sayesinde çalışma hayatı içinde yaşanan sorunların kısa süre içinde bitirileceğine, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, çok uzun zamandan beri görüşmeyen arkadaşların biraraya geleceğine, yaşanabilecek kazaların bertaraf edileceğine alamet etmektedir.

Falda sahte gül görmek iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, düştüğü kötü durumlardan yardım ettiği insanlardan alacağı hayır duaları sayesinde kurtulacağına, adeta havalara uçacağına işaret ettiği söylenir.

Falda su içinde kırmızı gül görmek belki de hayatının fırsatını yakalamış olacağına, falı kapatan kişinin sonradan çok pişman olup üzüleceği sözler sarf edeceğine ya da hareketlerde bulunacağına, büyük bir hatadan ve pişmanlıktan kurtulacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine, işlerin devam edeceğine alamet etmektedir.

Falda toplanmış gül görüldüyse o durumu düzeltmek ve insanları çaresizlikten kurtarmak için harekete geçeceğine, fal kapatanın aradığı çareleri bulunacağına, hepsinin istediğiniz düzende ilerleyeceğine, hem aile hayatında hem iş hayatında hayırlı olayların yaşanacağına inanılır.

Falda yediveren gül görmek rızkının ve zenginliğinin de garanti olacağına, bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, doğru kişilerle çıkılan yolda büyük başarılar elde edileceğine alamet eder.

Falda kucak dolusu kırmızı gül görmek onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, ortak olarak girilen bir işte çok zarar edileceğine, önemli kişi haline geleceğine ve toplumda itibar sahibi ve önde gelen kişiler arasında yer alacağına, işyerinde yükselme yolu açık olan mevkilere terfi edileceğine ve hem işyerinde hem kendi hanesinde bolluk ve bereket içine yaşanacağına alamettir.

Falda çok güzel gül görüldüğünde hayatının iplerini eline alacağına, kısmetsizlik yaşadığı bir işe tekrar girerek bu sefer başarı kazanacağına, dileklerin sorunsuzca yerine geleceği, sonradan da çok üzüleceğine ve pişman olacağına, huzurlu günler geçirileceğine, uzun zaman olumlu haber beklediği bir yerden olumsuz ve kötü bir cevap alacağına işaret ettiği söylenir.

Falda kopmuş gül görmek kendisine verilen görevleri yerine getireceğine, hayallerin gerçeğe dönüştürülmesi için gidilen yolda zor duruma düşüleceğine, kendisine düşmanlık besleyen kişiler tarafından zarara uğratılacağına ve hayırlı olarak girdiği bir işin kendisine zarar verecek bir duruma döneceğine, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, bir sebeple aile bireyleri arasında kısa süreli bir tatsızlık yaşanacağına tabir olunur.

Falda gül dikmek görülmesi bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına, elindeki imkânları seferber edeceğine, aile hayatında sürekli tartışmaların olacağına rivayet eder.

Falda kırmızı ve mavi gül görüldüğünde elinde bulunan imkânların pek hayırlı olmayacağına, hayatındaki engelleri ve aksilikleri de yok etmiş olacağına, ağız tadına ve sağlığına kavuşacağına, olumsuz haberler alacağına, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına rivayet eder.

Falda çok sayıda kırmızı gül görüldüyse kişinin muradına ereceğine ve hayattan yana en büyük beklentisini yaşama şansına nail olacağına, kendisini kıskanan ve yolunu kesmeye çalışan rakiplerine fark atacağına, eski bir hastalığın nüksedeceğine delalet eder.

Falda kıpkırmızı gül görüldüyse kendine çeki düzen vereceğine, zararlı bir alışkanlığın yakında bitirileceğine, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına, istediği başarıyı ve zaferi elde edeceğine yorumlanır.

Falda bir kamyon gül görüldüğünde işinde itibar edineceğine, maddi gücünün eksileceğine, kişinin geçimini sağladığı işlere giden yolların kapanacağına, kendisine yardım eden insanlara yardım edeceğine, iş hayatında bilgi ve cesaret gerektiren bir mevkiye ulaşmak için çaba gösterileceğine işaret eder.

Falda vücudunda gül görüldüyse insanların alım gücünün azalacağına, işlerin günden güne daha kötü bir duruma geleceğine, verdiği sözleri yerine getireceğine, eğitim ve kariyer konusunda resmi bir kurumla bir proje gerçekleştirileceğine, atılan adımların büyük başarılar getireceğine, daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına işarettir.

Falda ölmüş birini güller içinde görülmesi hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına, çok büyük üzüntüler yaşayacağına ancak daha sonra toparlanıp çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine, her konuda şansının yanında olması nedeni ile başarı elde edeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir