AnaSayfa / Falda gözaltı görmek

Falda gözaltı görmek

Falda gözaltı görmek gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına, kişinin yaptığı ticaretin artık beğenilmez olacağına bu nedenle işlerinin duracağına, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, haksızlığa ve kötülüğe pabuç bırakmadan yaşayacağına, güzel bir hayat geçireceğine, rahat ve kazançlı bir işin başına geçeceğine delalettir.

Falda gözaltı gördüyseniz

  • Bazı kişileri aşağı görüyorsunuz.
  • Duygularınızı veya niyetlerinizi paylaşmak isteyebilirsiniz.

Falda gözaltına alınan birini görülmesi sorunlarından bu sayede kurtulacağına, halinin iyi olduğuna, canını ve malını kaybetme pahasına da olsa bazı girişimlerde bulunacağına inanılır.

Falda arkadaşının gözaltına alındığını görüldüyse yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, iş için önemli olabilecek bir ortaklık kurularak yeni işlere sermaye olarak kullanılacağına, yardıma muhtaç olan kişilere yardım etmek için çaba göstereceğine ve zorlukları yenmeleri için destek olacağına, sorunların ve dertlerin en kısa süre içinde son bulacağına işarettir.

Falda akrabanın gözaltına alındığını görüldüğünde kendisini üzen birçok kişi ile arasındaki ipleri koparacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, bir koyulan işten yüz kazanılacağına, işinin yoluna gireceğine, insanlar tarafından çok sevilen ve herkesin tanıdığı bir marka olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kardeşinin gözaltına alındığını görmek onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, endişelerinin son bulacağına, ortaklık yaptığı birisinden ihanet göreceğine, kazancının da artacağına, gönül işlerinden yana hayır bulacağına, zararlı alışkanlıkların sona erdirileceğine işarettir.

Falda eşinin gözaltına alındığını görüldüyse uzun zamandan beri iş hayatında çok büyük kazançlar elde edeceğine, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine, yapacağı bazı çalışmalar ile daha iyi işler için çeşitli hazırlığa başlayacağına, kesilemeyecek ve bitmeyecek gelir elde edeceğine, kalıcı ve kutsal duygular yaşayacağına, katı düşüncelerinden ve tavırlarından vazgeçeceğine alamet etmektedir.

Falda babamın gözaltına alındığını görülmesi sorumluluklarını aksatmaya başlayarak dikkatleri üzerine çekeceğine, girilen işlerden büyük zarar edileceğine, eşlerin muhabbetinin artacağına, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına, sevdiği kişiler ile sıkıntılarını aşacağına, büyük başarılar kazanılacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir