AnaSayfa / far fal anlamları / Falda göz far görmek

Falda göz far görmek

Falda göz far görmek genç kimselere eğitim vereceğine veya akademisyen olacağına, kötü kişilerle karşılaşarak onların gazabına uğrayacağına, ferahlığa çıkılacağına ve düşmanların yenileceğine, işlerin bir düzene oturtulduktan sonra kalben rahat olunacağına, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, eline geçecek olan kazançla çok iyi yerlere ve daha çok para kazanabileceği işlere ulaşacağına rivayet eder.

Falda göz far gördüyseniz

  • Fiziksel anlamda kendinizi daha iyi hissetmek veya güçlendirmek için yeni yollar arayabilirsiniz.
  • Yatırım ya da harcama yapmadan önce mevcut durumunuzu gözden geçirmenizde fayda var.

Falda mor göz farı görüldüğünde belki hayatında bir daha eline geçmeyecek bir fırsatı değerlendirmeyeceğine, işleri yoluna sokacağına, emek verilen ve ter dökülen çalışmaların istenilen şekilde sonuçlanacağına, hayırlı işlerde yer alacağına alamet etmektedir.

Falda simli göz farı görüldüyse o işi iyi yaptığı konusunda her yerde geçerli olacak bir belge alacağına, hayata karşı zayıf davranmayacağına, emeklerinin karşılığını bulacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, esenlik ve gönül hoşluğu bulacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine ve candan sevilen bir kişi olunacağına delalettir.

Falda siyah göz farı görüldüğünde geçiminin çok daha kolay hale geleceğine ve dünyanın tüm güzelliklerinin ve nimetlerinin tadına varma şansına nail olacağına, şansının ve kaderinin tabiri caizse hep el ele yürüyeceğine, kardeşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına alamettir.

Falda beyaz göz farı görüldüyse hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine ve ferahlığa çıkacağına, göreceği destekten dolayı moral bulacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına, aradığı gerçek huzuru yeni ailesinde bulacağına, güçleneceğine ve dışarıdan düşmanlarına karşı adeta zırhla kuşanmış gibi olacağına alamettir.

Falda pembe göz farı görmek yoksul ve düşkün bir hayat süreceğine, çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşacağına, sevincine ve mutluluğuna kavuşmayı başaracağına, uzun zamandır hiç olmadığı kadar mutlu ve rahat olacağına yorulmaktadır.

Falda rengarenk göz farı görülmesi adına leke sürüp hem kendi hem de ailesinin başını öne eğdireceğine, evlerindeki huzurun artacağına, gelirinin artacağına ve yüzünün güleceğine, çok büyük bir işin başına getirilmeye alamet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir