AnaSayfa / görümce fal anlamları / Falda görümce görmek

Falda görümce görmek

Falda görümce görmek yapacağı her işin çok büyük ilgi toplayacağına, o kimselerden menfaat göreceğine, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine, aynı zamanda bu kişilerin birbirleri ile iş yapmalarını sağlayacağına, güzel bir gelecek sahibi olunacağına, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine yorumlanır.

Falda görümce gördüyseniz

  • Belli bir konuya bakış açınız meslektaşlarınızdan ya da partnerinizle taban tabana farklı olabilir.
  • Herşey kısa bir süre içinde yoluna girecek.

Falda görümce ve kayınvalide görülmesi almış olduğu borçları yakın bir zaman içinde geri ödeyeceğine, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine ancak yine de doğru bildiğini yapacağına, tabiri caizse hedefi on ikiden vuracağına, yakın bir zaman içinde ortaya çıkan bereketsizlik ile başa çıkmak zorunda kalacağına, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına ve sevilen ve saygı duyulan kişilerden kalleşlik ve ihanet görüleceğine, yardım çağrısında bulunan kişilere cevap verileceğine ve bol bol dua alınacağına inanılmaktadır.

Falda görümceyi güzel görüldüyse sevdiği bir kişi ile çok farklı ve güzel bir çalışmaya imza atacağına, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, sevdiği kişilere yardımcı olacağına, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, iftiraya ve haksızlığa uğrayacağına çok üzüleceğine yorumlanmaktadır.

Falda görümcenin misafir geldiğini görüldüyse sadece kendisini düşüneceğine, adının kirletilmeye çalışılacağına, kişinin içinde bulunduğu durumun ve yaptığı hatalı davranışların ailesinin itibarını da sarsacağına işaret etmektedir.

Falda görümceyle kavga etmek görüldüyse kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, mali sorunlarının çözüleceğine, attığı her adımda çok daha kötü durumlara düşeceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda görümcen olduğunu görüldüyse yaptığı işte çok iyi yerlere geleceğine, sahip olduklarını boş işlerle uğraşmaktan dolayı kaybedeceğine, tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına, ağız tadına ve neşeye kavuşacağına alamet ettiği söylenir.

Falda görümcenin yandığını görmek sıkıntılarından kurtulup daha özgüven sahibi bir kişi olarak hareket edeceğine, ailesinden ciddi bir uyarı alacağına, alınacak olan başarılar sayesinde çok saygı duyulacağına, sıkıntılarının bir bir çözüleceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda görümceyi ölmüş görmek rızkının tam olarak kesilmeyeceğine, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, başarılarını ispat edeceğine inanılır.

Falda hasta görümce görülmesi hayatı boyunca saygı duyulan ve el üstünde tutulan kimse haline gelecek önemli işlere imza atacağına, aile bireylerinin çok üzüleceğine, çok güzel ve huzurlu günlerin yakın zaman içinde geleceğine, büyük bir istek ve sevinçle girdiği işten büyük bir zarara uğrayarak çıkacağına işarettir.

Falda bekar görümcenin hamile olduğunu görmek tartışma ve kavgaların başgöstereceğine, zarar edilen konuların ve çalışmaların sona ereceğine, bir sebeple sıkıntılı durumlara düşeceğine, maddi desteğinin yanı sıra manevi anlamda da bu kimselere elini uzatacağına ve sevap işleyeceğine, yapılan hataların telafi edileceğine ve hayırlı bir işi bitirmek için çıkılan yolda karşılaşılan engellerin aşılacağına işaret eder.

Falda iki görümce görmek çok büyük ve kazançlı projelere imza atacağına, genellikle girişilen her türlü işin uzun ömürlü olacağına, büyük sorunlar ile boğuştuğu bir dönemde kendisini çok üzecek bir olayla karşılaşacağına işaret etmektedir.

Falda görümcenin torununu görülmesi kendisine bir çiftlik evi alacağına, olayın bir krize dönüşmeden hemen çözüleceğine, sağlık sorunları yaşanacağına ve arkadaşlar arasına istenmeyen kişilerin gireceğine delalet eder.

Falda kızımın görümcesini görüldüyse deyim yerindeyse kişinin kendi yağında kavrulacağına, sevgililer arasında yaşanan tartışmaların çözüm bulacağına, manevi olarak da yıpranacağına, bunun için gerekli alt yapıyı oluşturmanın yollarını bulmaya çalışacağına yorulur.

Falda görümcenin cinsel organını görülmesi ancak doğru zamanda yapacağı atılımlar sayesinde çok büyük kazançlar elde edeceğine, sevilen kişiler ile tartışma yaşanacağına, bolluk ve bereket geçireceğine, daha rahat para kazanacağına, iyi ve olumlu olaylarla karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda evli görümcenin gelinlik giydiğini görüldüyse kirli işlere bulaşacağına, çok büyük sorunları kısa sürede ortadan kaldırmasına çok yarayacağına, hem maddi hem manevi açıdan destek sayesinde sevilen bir kişinin ağır bir hastalıktan kurtulacağına, dertlerin en kısa zamanda biteceğine, çok büyük bir çalışma içine girip ortaya koyacağı projeler ile adından çok güzel ve saygın bir şekilde söz ettireceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda görümcenin doğum yaptığını görmek belli bir refah düzeyinin ve yaşam kalitesinin olacağına, yapılan iyiliklerin karşılığının alınacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına ve eline geçecek mal mülk sayesinde ömür boyu rahat bir hayat süreceğine, çok büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda görümce ve ailesini görüldüyse kötü duygularından arınacağına ve Allah’ın kendisine lütfettiklerinin kıymetini bileceğine, eline geçen fırsatları çok doğru bir şekilde değerlendireceğine, kısa vadede büyük bir yol katedeceğine, büyük kazançlar elde edileceğine ve hayal edilen şeylere yakın bir zaman içinde kavuşulacağına, çok büyük işlere adın yazdıracağına ve aile hayatında ve sosyal hayatında amaçlarına uygun insanlar ile hareket edeceğine, fakat bu durumların kişiyi hayata küstürmek yerine bileyleyeceğine ve daha da hırslanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda görümce kızı görüldüğünde parasal olarak çok iyi bir döneme girileceğine, hatalı davranışları yüzünden ikaz edileceğine, parasal bir konuda verilen bir sözün yerine getirileceğine, kendisine daha uygun ve rahat edebileceği bir hayat kuracağına, şerefe ve izzete yorulmaktadır.

Falda görümceyi mutlu görülmesi yaşamının olumsuz şekilde etkileneceğine, içine düştüğü kötü durumlardan kurtulacağına ve çok mutlu olup kendisine geleceğine, bazen işlerinde bozulma olmasına rağmen genelde işlerinin iyi olduğuna ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, eşi ve çocukları ile ağız tadı ve iyi geçim içinde olacağına, kardeşlerin ortak bir işe girileceğine yorulur.

Falda görümcenin beyaz giydiğini görüldüğünde ona imkânları el verdiği oranda destek sağlayacağına, duaların kabul olacağına ve gönülden geçenlerin gerçekleşeceğine, iş ve sağlığı ile ilgili koşulları yeniden düzenleyeceğine tabir olunur.

Falda koca ve görümce görüldüyse herkes için etiketlerin fiyatının aşağı düşeceğine ve halkın geçim sıkıntısının azalacağına, iş alanında programsız çalışmanın ve planlara uymamanın neticesinde itibarın zedeleneceği durumlar içine girileceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde kendisini çok seven bir kişi için yakın zaman içinde büyük bir sürpriz yapacağına ve bu kişiyi çok mutlu edeceğine, kötü kişilerin hayattan uzaklaştırılacağına, kazançta zarar edeceğine, yaşanan tatsız durumların ortadan kalkacağına inanılmaktadır.

Falda görümcenin sevgilisini görüldüğünde kardeşleri birbirine düşürecek kötü gelişmelerin yaşanacağına, başarılı bir adım atılması ile işlerin toparlanmaya başlayacağına, eşler arasındaki soğukluğun ortadan kalkacağına, maddi ve manevi sorunların hiçbir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına, çok büyük maddi ve manevi sorunlar ile karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda görümceyi zayıflamış görüldüyse beden ve ruh sağlığının yerinde olacağına, eşinden ve çocuklarından saygısızlık ya da nankörlük görmeyeceğine, çok büyük çaba sarfedeceğine, hane halkını çok mutlu edecek ve sevinçten havalara uçuracak bir haber alınacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda eski görümceyi hamile görmek kötü sözler duylacağına, ağız tadının kaçacağına, kötü günler geçireceğine, yakın bir zaman içinde kendisini kötü bulacağı bir işe gireceğine, insanları kırmak istemese bile bu süreçte ağzından çıkanları kulakları duymayacağı için sonradan üzüleceği konuşmalar yapacağına yorumlanmaktadır.

Falda görümceyi yatakta görüldüyse dince eksikliğe ve itikat bozukluğuna, çok üzüntülü ve zor zamanlar geçireceğine, devlete hizmet etmeye yorulmaktadır.

Falda hamile görümce görüldüyse ortalığın güllük gülistanlık olacağına, sorunlarla ve sıkıntılarla başlayan bir projenin gittikçe daha iyi bir duruma geleceğine, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine ve yine o insanın tatsız olaylarla karşılaşacağına tabir olunur.

Falda görümcenin ekmek yaptığını görüldüğünde problemlerin çözüme kavuşacağına, kişinin muradına ereceğine ve yaşamak istediği herşeyi yaşama şansına nail olacağına, hayali kurulan her şeye yakın bir zaman içinde sahip olunacağına, çok iyi bir duruma geleceğine delalettir.

Falda müstakbel görümce görüldüyse ağız tadının yerine geleceğine, bozulan bir arkadaşlığın tekrar kurulacağına, imkânsızlıkların içinde çok emek vererek yeni imkânlar yaratılacağına, huzursuz geçen günlerin biteceğine, dedikoduların hat safhaya ulaşacağına, rakiplerin yapacağı bazı kötülüklerden etkilenileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda gelin görümce görüldüyse sevilen bir kişi ile ters düşüleceğine, çok büyük bir projenin getireceği kazancın başka projelerin gerçekleştirilmesi için kullanılacağına, rahatının ve huzurunun da yerine geleceğine, işinde itibar edineceğine rivayet etmektedir.

Falda görümceyi üzgün görüldüyse hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, yabancı bir ülkeye çıkılan seyahatten dönüleceğine, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine, karar vermekte gecikirse belki de hayatı boyunca kendisini hiç affetmeyeceği durumlara düşeceğine yorulur.

Falda eski görümce ve kaynana görmek zararlı kişiler ile muhatap olmak zorunda kalınacağına, istediği şeyleri bizzat kendisinin yerine getireceğine, hem kendisini hem aile bireylerini mutlu edecek bir karar vereceğine, bol kazanç getireceğine, ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına, büyük işlere girerek hayal ettiği herşeye kavuşacağına rivayet etmektedir.

Falda görümcenin düğününü görülmesi kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, ağız tadının da hep yerinde kalacağına, sıkıntıların destek verecek kişiler sayesinde çözüm bulacağına, sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına inanılmaktadır.

Falda küs olan görümceyi görüldüyse zararlı bir alışkanlığa başlanacağına, kendi dualarının Allah katında kabul olacağına, toplumda iyi bir yer edineceğine alamet ettiği söylenir.

Falda ölmüş olan görümceyi görüldüğünde elinde kalan bir miktara parayı da borç ödemek için harcayacağına, sevilen şeylerin teker teker yitirileceğine, işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, işinin gücünün yaver gideceğine, sorunların ardı arkasının kesilmeyeceğine alamet etmektedir.

Falda küçük görümceyi görmek bazı ortaklıklar kuracağına, etrafındaki kişilere de yardım edeceğine ve hayallerine kavuşacağına, kendisini yenilgiye uğratmak isteyen kişi ya da kişileri yenilgiye uğratacağına, kendisine çok daha büyük bir mevki edindirecek başarılar alacağına yorulmaktadır.

Falda görümcenin damadını görüldüğünde sosyal hayatında insanlar tarafından aranan biri olacağına, kısmetinin ve şaşının her zaman yerinde olacağına, zarara giren bir işte çok büyük bir kara girileceğine, yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, gerekirse özür dileneceğine, kişilerle arasının fena şekilde açılacağına delalet etmektedir.

Falda görümcenin kaçtığını görmek iş hayatında el attığı bütün işlerden başarısızlıkla çıkacağına, sevilen kişiler ile uzun süren tartışmalar ve kırgınlıklar yaşanacağına, büyük ve zor çalışmaları daha kolay bir şekilde bitireceğine, yakın bir arkadaşla yaşanan tartışmanın tatlıya bağlanacağına, aile bireyleri ile tartışacağına rivayet eder.

Falda küs kaynana ve görümce görüldüğünde çok büyük sorunlar yaşayıp yakın bir zaman içerisinde çok rahatsız durumlar ile karşı karşıya kalacağına, olumlu gelişmelerle karşılaşacağına, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine delalet eder.

Falda ölen görümce görmek iş yerinde çok iyi bir mevkiye terfi alınacağına, sevgi ve saygı çerçevesinde çok büyük bir ilişki yaşanacağına, mesleğinde başarılarının hiç bitmeyeceğine, yaşlılığında bile rahat bir ömür süreceğine, dertlerinden ve sorunlarından kurtulacağına, kazancın daha da artacağına yorumlanır.

Falda ölmüş görümceyi canlı görülmesi güzel bir yola çıkılacağına, aydınlık bir geleceği doğru adım atılacağına, ona mutluluk getireceğine, parasal ve ruhsal olarak kötü bir döneme girileceğine yorumlanmaktadır.

Falda kayınvalide görümce görüldüğünde karanlıkların aydınlığa ve sıkıntıların umuda dönüşeceğine, sorun yaratan olayların çözüme kavuşacağına, koşulların her geçen gün düzeleceğine, sorunlarının son bulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda görümcenin yemek yaptığını görülmesi maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, attığı adımların pek iyi sonuçlar vermeyeceğine, işinde de hep başarılı olacağına, farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına, maddi olarak uğradığı zararların birkaç katını kazanacağına yorulur.

Falda görümceyi gülerken görülmesi kötü niyetli bir kişinin işleri bozmak için çıkartacağı dedikoduların bertaraf edileceğine, moralini bozan durumlardan tez vakitte kurtulacağına, yalancı bir akraba yüzünden maddi zarara uğranacağına işaret etmektedir.

Falda görümce ve eşini görülmesi değil elini harama uzatmak göz ucuyla dahi bakmayacağına, yardım konusunda sevilen bir kişiye destek olunacağına, kurulacak bir ortaklık ile çok sevinçli ve mutluluk dolu bir yola girileceğine, kötü alışkanlıklarından arınacağına, atacağı hatalı adımlar yüzünden uzun süre işlerinin düzelmeyeceğine, el attığı her işte çok büyük başarı kazanacağına tabir olunur.

Falda görümce kaynana görülmesi yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine ve eşlerin çok mutlu olacağına, sonucunda da istediklerini kolaylıkla ele geçireceğine, üzüntü verici bir durumdan dostların yardımı sayesinde zarar görmeden kurtuluşa erileceğine, kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda hamile görümcenin kızı olacağını görülmesi ekonomik durumunun düzeleceğine, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, sonra da kaybettikleri karşısında yaptığı hatanın büyüklüğünün ve ciddiyetinin farkına vararak çok üzüleceğine, bolluk ve bereket içinde bir iş hayatına sahip olacağına, atılan adımlardan ötürü çok sorun yaşayacağına, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına delalettir.

Falda görümceyi sarhoş görmek hayatın belli bir düzene oturacağına, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, yapacağı çalışmalarda kazanacağı başarılar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine yorulmaktadır.

Falda üvey görümce görüldüyse sevaplarıyla Allah’ın sevgisini kazanacağına, zor bir işe girileceğine, ardından sevinçli bir haber alınacağına delalet ettiği söylenir.

Falda görümcenin mezarını görüldüğünde ün yapmayı başaracağına, çalışmalarının bilim çevresi tarafından kabul göreceğine ve eline aldığı tüm işlerde büyük başarı kazanacağına, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, zararın gittikçe daha da artacağına, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, huzursuzluklar ile boğuşacağına delalet ettiği söylenir.

Falda görümceyi evlenirken görülmesi kendisine hayır getirecek kararlar alacağına, hakkında çıkarılacak dedikodu yüzünden kendisini çok kötü hissedeceğine, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, geçim sıkıntısı yaşanmayacağına, harcadığının yerine çok daha fazlasını koymayı başaracağına inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir