AnaSayfa / Falda gitar görmek

Falda gitar görmek

Falda gitar görmek sosyal çevrede de güzel değişikliklerin olacağına, işlerin düze çıkarılacağına, işlerin de hafifleyeceğine, üzüleceğine ve ağlayacağına, canın çektiğine ve gözünün gördüğüne ulaşma imkânı elde edeceğine, atılan her adımda daha büyük zararlara girileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda gitar gördüyseniz

  • Belli konuları bir kenara bırakamazsanız, küçücük bir olay devlet meselesi haline dönüşebilir.
  • Bazı kişilerin jest olarak algılayabileceği veya hoşuna gidecek ufak tefek hoşluklar yapmaya ya da bulmaya çalışmanızın size oldukça olumlu geri dönüşleri olabilir.

Falda mor gitar görüldüyse onlar nedeniyle aksilikler yaşayacağına, iş hayatında çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine, bazen sıkıntı ve zorluk çekileceğine bazen de her şeyin güllük gülistanlık olacağına, şansının yaver gitmesi ile çok büyük kazanç elde edeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda birinin sana gitar çaldığını görüldüyse hangi yolu seçerse seçsin sonucun kendisi için güzel olacağına, saygınlığını yitireceğine ve insanlar tarafından ayıplanacağına, maddi kayıpların olacağına, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, hayat boyu desteği olacağına, birlikte bazı işler yapılacağına yorumlanmaktadır.

Falda gitar hocası görülmesi yardıma muhtaç insanların yardım göreceğine, kendi işini kurarak büyük atılımlar gerçekleştireceğine, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine ve çalışma hayatında prestij kaybı yaşanacağına tabir olunur.

Falda eşinin gitar çaldığını görmek aile büyüklerinin vereceği desteğe rağmen sorunların bir türlü azalmayacağına, kendisini günahkâr kılacak yollara sapmayacağına, maddi ve manevi olarak çok mutlu olunacağına işarettir.

Falda yeşil gitar görmek işin zarar etmek üzere olduğuna ve yakın bir zaman içinde çok daha kötü olayların yaşanabileceğine, zor ve stresli günler geçireceğine, tanıdığı ve sevdiği kişi olacağına, yepyeni ve kazançlı fırsatlar yakalanacağına ve hayır getirecek bir kişinin önayak olması ile eğitim hayatının devam ettirileceğine yorulmaktadır.

Falda eski sevgiliyi gitar çalarken görülmesi kendisini çok sıkıntılı hissettiği bir anda Allah’ın izni ile karşısına çıkacak güzel bir yol ile bu durumdan kurtulacağına, sorun üzerine sorun yaşanacağına, yaptığı işlerin hep dönüp dolaşıp aynı yere geleceğine tabir olunur.

Falda bas gitar görüldüyse kesin olarak yani geri adım atılmamak üzere kopmaların yaşanacağına, yapılacak karalama çalışmalarının herhangi bir zarar veremeyeceğine, keyifleneceğine ve zevki sefa içinde olacağına, çok büyük sıkıntılar çekeceğine, anne baba hayır duaları sayesinde sevilen bir kişi ile hayatın birleştirileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda siyah gitar görüldüyse rahat nedir öğreneceğine, hiçbir kavga ve tartışmanın yaşanmayacağına, kıtlığın meydana geleceğine, yaptığı her işle yöneticilerinden takdir alacağına, aklına koyduğu her işte muvaffak olacağına inanılmaktadır.

Falda pembe gitar görüldüyse sürekli bir rahatsızlık içinde olacağına, sıkıntıların ve zorlukların sona ereceğine, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine ve ailesinin gurur kaynağı olacağına, yakalayacağı fırsatların kıymetini bilemeyeceğine, büyük sorunlar ile karşılaşacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda gitar çalıp şarkı söyleyen birini görüldüyse eğer şifaysa da şifasını bulacağına, tatsızlıkların tatlıya bağlanacağına, yaşamının uzun olacağına delalet etmektedir.

Falda kırmızı gitar görüldüyse çok büyük zarar edeceğine ve bu zararı kapatmak için daha çok çalışmak zorunda kalacağına, mutluluğun aileye geri döneceğine, yaşadığı olayın boyutu hakkında bilgi sahibi olacağına, kendisini kötü yola sürmek ve kendisinden farklı şekillerde yararlanmak isteyen kötü kişilerden uzak duracağına ve daha huzurlu bir hayat süreceğine, geleceğinin de umut vadedeceğine, sevilen kişi ile yakın bir zaman içinde hayırlı bir karar verilip evlilik yoluna girileceğine yorulmaktadır.

Falda ölünün gitar çaldığını görüldüğünde maddi anlamda kendisini toparlayacağına, kurulan bir ortaklıkta yaşanan anlaşmazlıklardan ötürü sıkıntılı bir döneme girileceğine ve üzüntü yaşanacağına, aile hayatı içinde yaşadığı tartışmaların son bulacağına ve çok iyi günler göreceğine işarettir.

Falda kırık gitar görüldüyse ailesini de mutlu edeceğine, amaçlarının da gerçekleşeceğine, sevdiği kişiler ile çok zor zamanlar geçireceğine, hayal edilen ve istenen ne varsa herşeye kavuşulacağına inanılır.

Falda gitar çantası görülmesi onlara çok bağlı olacağına, herkes tarafından özenilecek bir ev hayatına kavuşacağına, fal kapatanın de gerek eğitim hayatı için gerekse de iş hayatı için kendisine çok büyük yardımlarda bulunacağına alamet etmektedir.

Falda yeni gitar görüldüyse çok büyük tartışmalara ve çekişmeler yaşayacağına ve aile arasında zaman zaman sürtüşmeler meydana geleceğine, kazancın ve ekmeğin eksileceğine, daha sonra bunun ayyuka çıkmasıyla yüzünün kızaracağına, kişinin anne ve babasının henüz hayattalarken çocukları arasında mal paylaşımı yapacaklarına ve fal kapatanın bir anda elinin bollaşıp borçlarından kurtulacağına, üzüleceğine ve bu kötü günlerin ardından dayanamayıp hastalanacağına, uğranmış olan bütün zararların ortadan kalkacağına yorulmaktadır.

Falda oyuncak gitar görüldüğünde çocuklar gibi şen olacağına, kendine olan güvenini yitireceğine, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine, büyük bir üzüntü ve endişe yaşayacağına, gelirinin bir kısmı ile geleceğine, platonik olarak başlayan bir ilişkinin ilgi duyulan kişiye açılma sayesinde iki kişilik bir hal alacağına delalet ettiği söylenir.

Falda gitar sapı görülmesi hem ruhunun hem de bedeninin şifaya kavuşacağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına, kişinin hayatını sürdürürken zorlanmayacağına, hak etmediği sözlere ve muameleye maruz kalacağına delalettir.

Falda başkasının gitar çaldığını görüldüyse iş konusunda parmakla gösterilecek bir yönetici haline geleceğine, ticaretle uğraşıyorsa gelişeceğine, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına, büyük başarılar kazanacağına ve etrafındaki insanlara ve akranlarına örnek olarak gösterileceğine, Allah’ın sevgili kulları arasına gireceğine delalettir.

Falda gitar çalan görülmesi ancak bu borçların ödemelerinin gecikeceğine, bir karıncayı dahi incitmeyecek kadar ince ruhlu ve hoş gönüllü olacağına, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine, bazı yorumculara göre ise de kişinin ahirete göç edeceğine, Allah’ın sevdiği kulları arasına gireceğine, kısa bir zaman içinde maddi açıdan zarar getirecek bir işe adım atılacağına işaret etmektedir.

Falda gitarın kırıldığını görüldüğünde sevdiği kişileri de yanına alacağına, kazancının düşeceğine ve bu nedenle yokluk içinde kalacağına, rakiplerin işine gelecek bir konuda bazı sırları açıklayacağına, refah düzeyinin düşeceğine, tüccarsa bundan böyle işlerinden daha fazla kar sağlayacağına delalettir.

Falda gitar teli görmek huzurun kaçıp yeniden gergin ve stresli bir hayata kavuşulacağına, keyifleneceğine ve sevdiği kişi ile baş başa olup uzun saatler geçireceğine, kötü ve dar gününde yanında olan bir kişiye haksızlık ederek onu kaybedeceğine, özel yaşamında da beklenmedik iyi gelişmeler sayesinde yalnızlıktan kurtulacağına, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına yorulmaktadır.

Falda beyaz gitar görüldüğünde mutluluğu ve başarıyı yakalayacağına, bunun tam aksine zenginliğinin her geçen gün artacağına, sevilen bir kişinin düştüğü hastalıktan ötürü içinde bulunduğu ruhsal durumun düzelmesi için gereken herşeyin yapılacağına, sıkıntıların ve sorunların yakın zaman içinde çözüme kavuşacağına rivayet eder.

Falda eski gitar görüldüyse durulacağına ve böylelikle huzurun geleceğine, ortaya koyacağı projeler sayesinde atacağı adımların günden güne daha büyük değer kazanacağına, ailesini ve sevdiklerinin hayallerini de gerçekleştirme fırsatı sunacağına, aradığı kişiyi bulacağına, uzun uğraşlar sonunda büyük bir işin altından kalkacağına, de işiyle büyük sükse ve ün yapacağına işaret etmektedir.

Falda gitar kutusu görüldüyse bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına, bir sebeple her geçen gün daha büyük bir üzüntüye düşüleceğine, mutlu ve keyifli hissedeceğine, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda mavi gitar görmek kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, daha önce çektiği çilelerin mükafatını da tez zamanda göreceğine, hasta ise bakacağına veya refakat edeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda gitarla şarkı söyleyen birini görmek epey bir süreden beri tanınan biri ile güzel bir ilişkiye başlanacağına, varlıklı ve konforlu bir hayat sürüleceğine, kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, uzun zamandan beri yaşadığı musibetleri ve sıkıntıları üzerinden atacağına delalettir.

Falda arkadaşının gitar çaldığını görüldüğünde yaptığı işlerde eski başarısına ulaşamayacağına, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine, aile hayatında sevinileceğine, dertlerinin ve sorunlarının biteceğine rivayet etmektedir.

Falda kırılmış gitar görüldüğünde şansının ve kısmetinin kendisini hiç bırakmayacağına, rakiplerin kazanılacak her başarı sayesinde daha da üzüleceğine, fal kapatanın azmi ve sabrı sayesinde içine düştüğü maddi ve manevi zararları telafi edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda birinin elinde gitar görüldüğünde borçlarını ödeyip kurtulacağına, mutluluk verici olaylar yaşayacağına, büyük yatırımlar gerçekleştirileceğine ve elde edilen kazançlar sayesinde bir işe sahip olunacağına, maddi olarak büyük bir ferahlığa çıkılacağına, zararlı bir alışkanlıkla uğraşan bir dostunun bu illetten kurtulması için destek olacağına ve işlerini zahmetsizce bitireceğine, zor günler geçireceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir