AnaSayfa / Falda gezi görmek

Falda gezi görmek

Falda gezi görmek sıkıntılarından ve üzüntülerinden yakın zamanda kurtulacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına, uzun bir süre önce tanışılmış olan hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, sevgi ve barış ortamına kavuşacağına, yeni bir semte taşınılacağına, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine işaret ettiği söylenir.

Falda gezi gördüyseniz

  • Birisi ardınızdan işler çeviriyor.
  • Dış etkenlerden fazlaca etkilenmeniz yüzünden yüzünden ruhsal sağlığınız tehlikeye girebilir.

Falda gezi gemisi görmek kişinin hayatının bayram yeri gibi neşeli ve keyif içinde geçeceğine, tatsız durumlardan sıyrılamayacağına, rakiplerine karşı üstünlük elde edeceğine böylece daha iyi noktalara gelmek için önündeki tüm engelleri de kaldırmayı başarmış olacağına, evinin bolluk ve berekete kavuşacağına inanılmaktadır.

Falda turistik gezi görmek sıkıntıya düşüreceğin ve kendisine tabir yerindeyse adeta kâbus gibi günler yaşatacağına, gerçekleştirilen projelerin hayırlı kazançlar getireceğine, işlerinin istediği gibi yürüyeceğine yorumlanır.

Falda gezi teknesi görüldüğünde çok huzurlu ve mutlu bir ömür yaşanacağına ve büyük arkadaşlıklar elde edileceğine, eline geçen fırsatların çok iyi kazançlar sağlayacağına, dolayısıyla da imkanlarının artacağına, uzmanlığı dışındaki bu iş sayesinde kişinin çok zengin bir hayat süreceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda tekne gezisi görülmesi eline geçen fırsatları bu sayede çok hayırlı işler için kullanacağına, ömrü boyunca rahat bir hayat süreceğine, büyük bir zenginlik kazanılacağına, sıkıntılarından ve sorunların kurtulacağına, gerekli ve gereksiz olarak bu dönüp dolaşıp bu işe kendisini kaptıracağına alamet ettiği söylenir.

Falda gezi otobüsü görüldüyse bolluğun ve bereketin düşeceğine, mutsuz ve hasta olacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına delalettir.

Falda okul gezisi görüldüyse atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, yapılan hataların hızlı bir şekilde telafi edileceğine, kısmetlerinin de bahtının da açık olacağına, verilen emeğin boşa gideceğine, aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına, gelişiminin hız kazanacağına işaret eder.

Falda gezi parkı görüldüğünde hayatı boyunca maddi zarara uğramayacağına ve iflas etmeyeceğine, iyi bir mümin hayatı yaşayarak herkese örnek biri olacağına, işlerinin gelişme göstereceğine, aile hayatında mutlu bir yuva kurmak için çok hayırlı adımlar atacağına, verdiği hatalı bir karardan ötürü çok kötü günler geçireceğine, ailede var olan sıkıntıların bir ayrılığa neden olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda gezi balonu görüldüğünde harcadığının çok daha fazlasını geri kazanacağına, sevdiği bir kişi ile girdiği büyük bir çalışma içinde çok hayırlı kişiler tanıyacağına ve bu kişiler ile büyük işler gerçekleştireceğine, sorunların tamamen ortadan kalkacağına delalettir.

Falda yat gezisi görüldüğünde herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, çektiği sıkıntıların sonunda iyi günler göreceğine, ardından yeni bir işe gireceğine, anne babası ile ilgili kötü ve üzücü haberler alacağına ve uzun zamandan beri beklediği şeylerin gerçekleşmeyeceğine inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir