AnaSayfa / gezegen fal anlamları / Falda gezegen görmek

Falda gezegen görmek

Falda gezegen görmek gönlünden ve kafasından geçenlerin gerçekleşeceğine, hasret kaldığı kişilere kavuşacağına, elinin bolluğa kavuşacağına, Allah’a sığınması ve dua etmesi sayesinde sıkıntılarından kurtulacağına, zaferi ve başarıyı göğüsleyeceğine, biraz olsun hafifleyeceğine ve hayatın belli bir oranda sıradanlaşarak kişiye nefes alacak zaman kazandıracağına delalet eder.

Falda gezegen gördüyseniz

  • Özel bir kişiye yapacağınız ziyaret ilişkinizi güçlendirebilir.
  • Sanat olayları çok fazla ilginizi çekebilir.

Falda gezegen ve yıldız görüldüğünde asılmış olan yüzünün gülmeye başlayacağına, üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, maddi olanakların girilecek iş kolları sayesinde günden güne artacağına, haneye nifak gireceğine delalettir.

Falda gökyüzünde ay ve gezegen görüldüğünde rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına ve kısa süre sonra da onları tamamen geçeceğine, başarılı bir kişi olunacağına ve dertlerin biteceğine, sıkıntılardan ve üzüntülerden kurtuluşa erileceğine, ortaya konan çalışmaların kazanç getirmemesi yüzünden maddi ve manevi olarak çok zorluk çekileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda uzay gezegen görmek bazen hile yapılıp iş görüşmelerinde öne geçileceğine, çok yakınınızdaki birine fenalık edeceğinize, hayatının da düzene gireceğine, canının derdine düşeceğine, kendisine akıl hocalığı yapan bir kişiyi kaybedeceğine yorumlanır.

Falda mor gezegen görmek hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, işinde geniş yetkilerle donatılacağına ve en yüksek makamdaki isim haline geleceğine, tatsızlıkların sona ereceğine işaret etmektedir.

Falda kızıl gezegen görmek bekar kimseler için ise yurt dışında bir iş fırsatı yakalayacağına, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına, kendisine uzak bir akrabasından miras kalacağına, yeniliklerin peşi sıra geleceğine rivayet eder.

Falda dolunay ve gezegen görmek aile bireyleri arasındaki bağın daha sıkı bir hal alacağına, inancından ödün vereceğine, işinin başına geçeceğine, akıllıca adımlar atılması sayesinde çok kötü giden çalışmaların düzene gireceğine, herhangi kötü bir olay olmamasına rağmen kendisini rahatlatamadığı için sürekli stres içinde olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda gezegenlerin yaklaştığını görmek kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, çok büyük üzüntü ve sıkıntı duyacağına, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine, çok zor ve sıkıntılı bir duruma düşebileceğine, verdiği sözleri tutacağına, evlatlarına da şefkatli bir tutum içinde olacağına delalet etmektedir.

Falda gezegen olduğunu görüldüyse yalnız olduğu için bazı konularda geri duracağına, kısa sürede büyük aşama kaydedeceğine, hayatındaki meselelere doğru açıdan bakmasıyla tüm sorunlarına kısa sürede çözüm bulacağına, zor günlerin uzaklaşacağına, ticari yönden atılacak adımların hayırlı olacağına işaret etmektedir.

Falda farklı gezegen görmek işlerin çok ters gitmeye başlayacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, işinin de hep yürüyeceğine, maldan ve sıhhatten yana bolca nasipleneceğine, yakın bir arkadaşın desteğiyle çok istenen bir konuda önemli bir adım atılacağına ve düşmanların ve rakiplerin üzülmesini sağlayacak bazı kararlar verileceğine alamet etmektedir.

Falda parlak gezegen görüldüğünde uğursuzluğun kendisine hiç yaklaşmayacağına ve Allah’ın kendisine her zaman yardım edeceğine, büyük üzüntüler olacağına, mülkiyetinin de artacağına, çok büyük bir mutluluk yaşanacağına alamet eder.

Falda ayın yanında gezegen görülmesi kısa süre içinde işten çıkılacağına, akrabalar ile bağların daha da kuvvetleneceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını kimseden yardım almadan çözüme ulaştıracağına, fırsatların elden kaçırılacağına, rızkının azalacağına ve çok zor günler geçireceğine işaret ettiği söylenir.

Falda iki gezegen görüldüyse yeni iş teklifleri alacağına, hiç beklemediği bir işle ilgili olarak bir teklifin gelmesi üzerine yeni bir adım atacağına ve zor geçen bir dönemin sonuna geleceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, giderek daha da moralsiz ve isteksiz bir hale gelmesinden dolayı iş yaşamında da büyük sorunlar yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda gezegen düştüğünü görmek anne baba duası alınması sayesinde hayatın hiçbir evresinde sorun yaşanmayacağına, azmi ve kendine olan özgüveni sayesinde gerçekleşeceğine, yakaladığı bu şansın garanti olacağına ve hayat boyu süreceğine, beklentilerin boşa çıkmayacağına, çok büyük bir şekilde açılan işler sayesinde yeni eleman alınacağına, bunları çözümlemek için bir hayli alın teri dökeceğine alamettir.

Falda yeni gezegen görmek ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine, kısa süre içinde hiç olmadığı kadar rahat edeceğine, çevresinde yaşanan ve kendisinin o ana kadar farkında olmadığı bir takım şeylerin ayyuka çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda ay ve gezegen görmek epey bir zamandan beri uzakta olan ve çok büyük bir özlem duyulan kişinin yakında döneceğine, dost ya da akrabalarından birisi tarafından ihanete uğrayacağına ve çok uzun ve zor zamanlar geçireceğine, ortaya koyacağı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanacağına, yapılan bazı işlerin sıkıntılı bir duruma gireceğine rivayet eder.

Falda dünyaya benzer gezegen görmek büyük beklentiler ile girilen işler sonunda zarar edileceğine, insan sevindirmekten ve iyilik yapmaktan vazgeçmeyeceğine, işlerinin problemsiz şekilde ilerleyeceğine delalettir.

Falda güneş ve gezegenleri görmek yeni girilecek olan bir işte sanki uzun zamandan beri o işte çalışılıyormuş gibi doğru adımlar atılacağına, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, öleceği zaman kendisini yaşatacak güzellikte işler yapacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulmak için yeni yollara başvuru yapacağına rivayet eder.

Falda üç gezegen görmek her zaman elindekiler için şükrederek yaşayan fal kapatanın her zaman rızkının bol olacağına, sevginin ve huzurun hâkim olacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine delalet eder.

Falda pembe gezegen görülmesi tahmin edilenden daha çok kazanç elde edileceğine, yapılan tartışmaların olumlu sonuç vereceğine, sadece keyif alacağı şekilde yaşayacağına işaret etmektedir.

Falda gezegenleri bir arada görüldüyse maddi açıdan çok zor günlerin geleceğine, kurulan hayallerin gerçeğe çevrileceğine, bereketli işler yapacağına, hayırla yad etmeye, hiç bilmediği ve daha önce görmediği alanlara ve yerlere sürükleyeceğine ve yaşamını neredeyse baştan aşağı değiştirmesine vesile olacağına işarettir.

Falda mavi gezegen görülmesi yanlış seçimler yüzünden maddi kayıpları kadar manevi anlamda da kayıplar yaşayacağına, dertlerin çözüme kavuşacağına, çaresiz durumlara düşeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda dünyaya yaklaşan gezegen görülmesi bazı kişiler ile iş ile ilgili ortaklıklar kurulacağına, mal ve mülk kaybı yaşanacağına, çalışılan firmanın atağa geçeceğine, yalan ve dolanları ile onu kandıracağına delalet eder.

Falda gezegenleri yakından görüldüğünde bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına, girilen işlerde ister istemez büyük zarara uğranacağına, fakirlerin zenginleşeceğine ve huzurlu olunacağına, işlerinin yoluna girmesi ve aile saadetinin yerinde olması sayesinde huzur bulacağına, sonra da içine düştüğü zor durumu olgunca kabul edeceğine delalet etmektedir.

Falda gezegenlerin dünyaya yaklaştığını görmek dileklerine ve dualarına kavuşacağına, eşler arasında bir süredir devam eden tartışmaların tatlıya bağlanacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, ruhsal bir hastalık ile mücadele etmek zorunda kalacağına ve kendisini yalnız hissedeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda gezegenlerin döndüğünü görmek hayırlı kazançlar ve büyük başarılar kazanacağına, rahat bir döneme gireceğine, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, işlediği günahların ve yaptığı hataların farkına varmaya başlayacağına, sorunların çözümü için gerekli kararların zaman kaybetmeden verileceğine yorumlanmaktadır.

Falda yıldız gezegen görülmesi bazı kişiler tarafından karşısına çıkarılan engelleri herhangi bir zarar görmeden kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, işinde başarılı olmak için kılı kırk yaracak şekilde hareket edeceğine, sık sık onların kavgalarını yatıştırmak için orta yolu bulmak isteyeceğine fakat kimseye yaranamayacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının yakın bir zamanda sona ereceğine, aile hayatında çok güzel ve hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, bazı konularda kararsızlık yaşanacağına delalet etmektedir.

Falda gezegenlerin birleştiğini görüldüyse kötülüklerle karşılaşmadan yaşanacağına, işlerindeki karın artacağına, maddi açıdan çok kazanç getirecek bir işe girileceğine, kötü gidişe dur denileceğine, hayırsız bir kişi yüzünden akrabalardan biri ile ters düşüleceğine ve verilen sözlerin tutulmaması yüzünden eldeki işten olunacağına, kişinin öğrenimini uzun tutarak aynı zamanda İslami konularda da bilgi sahibi olacağına yorulmaktadır.

Falda gezegenleri sıralı görmek bir süre insanlardan uzak olmak isteyeceğine, kendini her konuda geliştireceğine, muradına eremeyeceğine ve kişinin tüm planlarının aksi bir şekilde olacağına, başarıdan başarıya koşacağına ve üstüne aldığı her işi layığıyla yerine getireceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda kırmızı gezegen görüldüyse sıkıntıların aile bireylerinden alınacak yardımlar sayesinde ortadan kalkacağına, iş güç konusunda birçok karar verileceğine, etrafındaki insanlara Allah rızası için çok büyük yardımlarda bulunacağına, iyi huylar edineceğine, iş ile ilgili çektiği sıkıntılardan edilen hayır duaları sayesinde kurtulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda gezegen patlaması görüldüyse eşinden ve çocuklarından da her zaman sevgi ve saygı göreceğine, sorunlarını çözdükten sonra bu sorunların ardından sadece uğranılan zararların kalacağına ve etrafındaki insanlara karşı sinir savaşı vereceğine, herkesin takdir ettiği ve saygı duyduğu bir kişi olunacağına, yeni bir projenin başına geçirileceğine, küslük söz konusu ise en kısa zamanda barışılacağına, arzuların yerine geleceğine rivayet etmektedir.

Falda plüton gezegenini görülmesi iş hayatında büyük bir terfi alınacağına, bir arabulucu gibi davranarak ortamı sakinleştireceğine, hayallerin gerçeğe dönüşeceğine, ilişkinizin evliliğe doğru gidececeğine alamet etmektedir.

Falda gökyüzünde gezegen görüldüyse maddi ve manevi olarak çok iyi bir noktaya gelineceğine, her anlamda şifa bulmaya, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve çok geçmeden hayallerine kavuşacağına, maddi açıdan birçok rakibin gerisine düşüleceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda gezegen ay görmek uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, bir süre sonra tüm alın terinin karşılığını en iyi şekilde alacağına, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına, bir sebeple atılan bütün adımların daha temkinli atılması gerektiğine ve bu sayede uğranılan zararın yarı yarıya azalacağına, bunun kişi için olumlu sonuçlanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda gece gezegenleri görüldüyse evinden bereketin hiç eksik olmayacağına, rakipleri ile daha kolay rakip eder olacağına, çok güzel ve iyi insanlar ile çalışıp işlerinde büyük başarılar kazanacağına ve kendisini kısa bir zaman içinde çok iyi yerlere getirecek işler gerçekleştireceğine, kişinin de içine düşeceği bu tatsız durumdan büyük zarar göreceğine, hayat içinde yaşadığı kötü durumlardan uzaklaşacağına yorulmaktadır.

Falda bir sürü gezegen görülmesi Allah’ın inayetini kazanacağına, kendi sorununu çözdükten sonra etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve sorunlarının doğru bir şekilde çözülmesi ve istedikleri şeylere daha rahat bir şekilde hareket ederek kısa zamanda kavuşmaları için destek olacağına, maddi sorunların ve iş yaşantısındaki olumsuzlukların kişiyi çok fazla yıpratacağına, uzun zamandan beri boş olan kalbini yakın bir zaman içinde karşısına çıkacak çok hayırlı bir kısmete vereceğine, sıcakkanlı bir kişi olunacağına, samimiyetin ve ilişkinin daha da kuvvetleneceğine delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir