AnaSayfa / damat fal anlamları / Falda gelin damat görmek

Falda gelin damat görmek

Falda gelin damat görmek başarı ve zafer kazanacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, büyük bir yatırım yaparak kendi işini kuracağına, kişinin hiçbir zaman derin kederler içine düşmeyeceğine, ağız tadının yerinde kalacağına, kısa süreli karlar elde edileceğine tabir olunur.

Falda gelin damat gördüyseniz

  • Hakkınızda gurur verici konuşmalar yapılabilir.
  • Gereken soruları sormanız bazı kişilerin hareketleri ya da katılımları hakkında açıklayıcı bilgilere ulaşmanızı sağlayabilir.

Falda gelin damat fotoğrafı görmek bazı şeylerin ortaya çıkacağına, özellikle de maddi anlamda rahatlayacağına, birlikte çok büyük ve başarılı işlere imza atılacağına ve hayırlı kazançlar elde edilerek başka kişilere örnek olarak gösterileceğine yorulmaktadır.

Falda ölmüş gelin damat görülmesi iş konusunda sıkıntı çekileceğine, kazançlı kapıların açılacağına, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, yaptığı çalışmalar ile çok büyük kazanç elde edeceğine işarettir.

Falda ağlayan gelin damat görüldüğünde hanesinde huzur ve mutluluğun hâkim olacağına, kazancındaki verimliliğin artacağına, maddi açıdan çok büyük sıkıntılara girileceğine, hiç beklemediği kişilerden ihanet göreceğine, bolluk içinde yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda gelin damat arabası görülmesi başarısının düşmesi nedeniyle kazancının da düşeceğine bu durumun da hayatının alt üst olmasına neden olacağına, çok büyük bir saygınlığa ve başarıya kavuşacağına, dünya nimetlerinden çok daha fazlası ile nasipleneceğine rivayet etmektedir.

Falda gelin damat resmi görüldüğünde yeni başlangıçların ve gelişmelerin yaşanacağına, yanında başkalarını da çalıştıracak kadar işlerin iyi gideceğine, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına, kazanılan paranın bereketinin olmayacağına yorumlanmaktadır.

Falda iki tane gelin damat görüldüyse sorunların zor bir durum yaşatacağına, sayesinde çok büyük bir kazanç sağlanacağına, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, tatsız durumlar yaşanacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda tanıdık gelin damat görülmesi çok büyük bir prestije ve kazanca ulaşılacağına, sağlıkla ilgili gelişmelere, sıkıntılı ve içinden çıkılması zor durumlara düşüleceğine, görülen tanıdık erkek aile büyüklerinden biri ise dileklerin Allah katında kabul göreceğine, kendisini bir sorunlar yumağı içinde bulabileceğine ve çok büyük umutlar ile girdiği bir işten büyük zararla çıkacağına yorumlanmaktadır.

Falda gelin damat masası görüldüğünde iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine ve sıkıntı çektiği konularda çok doğru ve başarılı adımlar atacağına, yaptığı çalışmaların rağbet görmeyeceğine, kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, sanatının insanları memnun ve tatmin etmeyeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda evlenen gelin damat görmek işlerinin çok yolunda gideceğine, evindeki huzurunun yerine geleceğine, çok büyük insanlar arasına gireceğine, çok iyi işlere imza atıp çok sevilen bir kişi ve çok iyi bir aile babası olacağına rivayet etmektedir.

Falda gelin damat konvoyu görüldüğünde eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına, kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon yüksekliği sayesinde rahat edileceğine, planlarının işe yarayacağına bu sayede içindeki sıkıntılı durumdan kurtularak düze çıkacağına ve hayatının daha kolay hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda gelin damat düğün görüldüyse aile açısından çok büyük ilerlemeler kaydedileceğine ve sevilen kişi ile girilecek bir yolda mutluluktan havalara uçulacağına, maddi anlamda güçleneceği kadar manevi anlamda da ağız tadına ve keyfe kavuşacağına, hayatına aydınlık ve güzel günlerin geleceğine, dünyanın güzelliklerinin farkına varacağına, çok büyük bir çalışma temposu içine gireceğine, başından uğursuzlukların ve belaların eksik olmayacağına yorulmaktadır.

Falda gelin damat oynarken görüldüğünde ailesine karşı görevlerini aksatmayacağına, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine, çok ağır ve zor işleri daha kolay ve kısa zaman içinde yapacağına delalettir.

Falda koşan gelin damat görüldüğünde yaptığı işte kazandığı paralarla başkalarına da faydalı  olacağına ve hem kendisini hem ailesini yeni bir şehre götürecek bir karar vereceğine, çok güzel ve yüksek kazançlı işlere imza atacağına, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı ve kendisini bu yüzden çok yıprattığı için uzun bir süre boyunca ertelemek zorunda kaldığı şeyleri gerçeğe çevireceğine, tuttuğunu koparacak kadar çalışkan ve hırslı olacağına inanılmaktadır.

Falda gelin damat altın görüldüyse kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, hanesinde eşi ile sürekli tartışacağına ve güzel bir görmeyeceğine, fal kapatanın karşısına art niyetli ve belalı kişilerin çıkacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda kaçan gelin damat görmek sahip olduklarının kıymetini elindeyken bilmeyeceğine, işlerinin kötüye gideceğine, kötü bir sürprizle karşılaşılacağına, yaşadığı kötü olaylardan ötürü uğradığı zararları ortadan kalkacağına, biraz nefes alabilecek bir duruma geleceğine, sorunların gelen kazançla birlikte sona ereceğine delalet etmektedir.

Falda oynayan gelin damat görülmesi onunla birlikte uzun soluklu olacak bir aile hayatının ilk adımlarının atılacağına, sorunların hızlı ve kolay bir şekilde aşılacağına, maddi ve manevi olarak rahat edeceğine yorulmaktadır.

Falda gelin damat biblosu görmek bolluk içinde yaşamanın keyfini süreceğine, gözlerinin mutluluktan parlayacağına ve acılarının da dineceğine, rahatının yerinde olacağına, yeni malların alınacağına delalettir.

Falda gelin damat kalabalık görülmesi ancak yanlış bir karar alırsa çok bir duruma düşeceğine, onlarla her geçen gün daha bir kenetleneceğine, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, pek çok hayal kırıklığı yaşayacağına tabir olunur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir