AnaSayfa / Falda gardiyan görmek

Falda gardiyan görmek

Falda gardiyan görmek uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine, söylentiyi çıkartan kişileri araştırmaya başlayacağına, çevresindeki insanlardan biri ile hayırlı bir adım atacağına ve sonrasında dünyaevine gireceğine, en olunmaz yaralarının kapanacağına, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine alamet etmektedir.

Falda gardiyan gördüyseniz

  • Sosyal hayatınızı veya iş yaşamınızı ilgilendiren bir olay sürpriz şekilde olumlu gelişebilir.
  • Parasal konularda gelecekle ilgili kaygılar taşıyorsunuz.

Falda gardiyanla konuştuğunu görülmesi böylece mesleğinde önemli aşamalar kaydedeceğine, kısa süre içinde engelleneceğine, hayatının kolay ve güzel geçeceğine, bir sebeple insanlar ile arasının açılacağına yorulur.

Falda eşinin gardiyan olduğunu görülmesi geleceğin kişiye çok büyük ve güzel sürprizler hazırlayacağına, anne babanın birbirine düşeceğine, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine, eşine ve çocuklarına gereken önemi bir süre gösteremediği için kişinin moralinin bozulacağına, nur topu gibi bir bebeğin geleceğine, yapılan talihsiz bir açıklama yüzünden eleştiri oklarının hedefi olunacağına delalet etmektedir.

Falda kadın gardiyan görüldüyse büyük bir kavgaya tutuşacağına, işlerin yoluna sokulacağına, hastalıkların yakınına uğramayacağına yorumlanır.

Falda bayan gardiyan görüldüğünde uzun bir ömrü süreceğinize ve dünyevi zevkleri yaşayıp bütün sıkıntı ve üzüntülerden kurtulacağına, elde bulunan fırsatların çok doğru ve kazanç getirecek şekilde kullanılacağına, hayattan yana her istediğini elde edeceğine, herkesin parmakla göstereceği kadar başarılı bir iş hayatına kavuşacağına, kendisini çok daha rahat bir dönemde bulacağına, onlar için çabalayacağına tabir olunur.

Falda erkek gardiyan görmek iş hayatından tanışılan bir kişi ile yeni bir ilişkiye başlanacağına, ekonomik durumun iyiye gitmesi ile düze çıkılacağına, anne ya da babanın büyük bir hastalıkla uğraşmak zorunda kalacağına ve endişeli bir bekleyişe girileceğine, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya delalet eder.

Falda kendisini gardiyan olarak görmek çok sevilen birisinden çok kötü bir haber alınacağına, dünya malı elde edeceğine, neşesini ve ağız tadını yitireceğine delalettir.

Falda cezaevi gardiyan görüldüğünde hayatına şans ve uğur getirecek işler yapacağına, üzüntülerin sevince döneceğine ve hem aile için hem sosyal çevre için güzel sürprizler yapılacağına, yeni işlere girip daha büyük kazançlara sahip olmak için kendi işini kuracağına ve bu sayede istediği herşeye kavuşup hemen ardından hayırlı bir kısmet ile dünyaevine gireceğine, bazı kişiler tarafından çok kötü durumlara düşürülmeye çalışılacağına, kısmetsizliğin ve şanssızlığın uzaklaşacağına, yardıma muhtaç herkese büyük yardımlarda bulunulacağına işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir