AnaSayfa / gaga fal anlamları / Falda gaga görmek

Falda gaga görmek

Falda gaga görmek sonunda büyük bir servete sahip olunacağına, askerlik ya da iş yolculuğu yüzünden hasret çekeceğine, mesleki anlamda geriye düşüleceğine, çok üzüleceği ve kendisini sarsacak bazı olaylarla karşılaşacağına, sağlıkla ilgili büyük bir sorun yaşanacağına, sağlık sorunlarının tedavi edileceğine ve sevilen bir kişi ile yaşanan bir tartışmanın tatlıya bağlanacağına inanılır.

Falda gaga gördüyseniz

  • Kendinize güvenmeniz durumunda güzel bir gelecek sizi bekliyor.
  • Sırlarınızı ya da kendinizle ilgili özel bilgileri başkalarıyla paylaşmamalı ya da gizli planlara ya da gruplara dahil olmaktan kaçınmalısınız.

Falda ördek gagası görülmesi hayatında gördüğü olumsuzlukların üstüne giderek onları değiştirmek için çaba harcayacağına, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına, yakın bir zamanda çok daha kazanç getirecek ve etraftaki herkesin yararlanabileceği bir işe girileceğine, işlerinin açılacağı bir döneme gireceğine, kendisini çekemediği için etrafta olur olmaz laflar edeceğine, uzun zamandan beri meşgul olunmasına sebep olan durumların yakında çözüleceğine delalettir.

Falda leylek gagası görüldüyse geleceği için de kendisine cesaret vereceğine, elinde bulunan imkânları çok doğru ve bereketli bir şekilde kullanacağına, yüksek moralli olacağına rivayet eder.

Falda horoz gagası görüldüyse Allah’ın mubah kıldıklarına meyil edeceğine, kendisindeki bu değişimin çevresi tarafından sevinçle karşılanacağına, başarısının önündeki engellerin ve aksiliklerin kaybolacağına, hakkın lütuflarına sahip olunacağına rivayet eder.

Falda güvercin gagası görmek yıllardır yapılan bir mesleğin bırakılacağına, başarı üstüne başarı kazanacağı işlere gireceğine, ekmeğinin ve kazancının artacağına alamettir.

Falda tavuk gagası görüldüyse gönlünce ve istediğince bir hayat yaşayacağına, rahat bir hayat sürüleceğine ve yeni bir haneye sahip olunacağına, dertlerin ve sıkıntıların geride kalacağına işaret eder.

Falda papağan gagası görüldüğünde her gününün bir öncekinden daha güzel geçeceğine, işlerinde büyük zararlara uğrayacağına, kaybedilmiş bir eşyanın bulunacağına ve hasreti çekilen bir kişi ile biraraya gelineceğine rivayet eder.

Falda uzun gaga görmek borçlarının da kapanacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, saygın bir konuma gelerek etrafındaki insanlara yardım edeceğine ve çok sevilip sayılacağına yorulmaktadır.

Falda kartal gagası görüldüğünde hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca, bolluk içinde yaşamaya, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda karga gagası görüldüyse çocuklarının fazla olacağına, beklenmedik bir zararla karşılaşılacağına, verilen emeklerin boşa gitmekten son anda kurtulacağına delalet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.