AnaSayfa / fermuar fal anlamları / Falda fermuar görmek

Falda fermuar görmek

Falda fermuar görmek üzüntülerinden ve endişelerinden yakın bir zaman içinde kurtulacağına ve zarar edeceği bir duruma düşeceği bir sırada kendisini ihtar edecek bir kişi sayesinde durumunu düzelteceğine, kötülerin ve düşmanların yenilgiye uğratılacağına ve çıkarılan dedikoduların ve söylenen yalanların sonunun getirileceğine, yıllardan beri biriktirdiği parayla edindiği tecrübeyle girdiği işi deyim yerindeyse zirveye çıkaracağına, rahatsızlık yaratan bir durumun düzeltileceğine, işlerin yaşanacak talihsiz bir durumdan ötürü kesileceğine, eğer bu şekilde devam edilir ve ortaya konmuş olan planlar aynı şekilde uygulanırsa çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına yorulmaktadır.

Falda fermuar gördüyseniz

  • Profesyonel hayatınızı, maddi durumunuzu veya özel ilişkinizi ilgilendiren ani bir karışıklık ortaya çıkarsa kusursuz mantık yürütmeniz lazım gelecek.
  • Maddi konularda harcamalarınıza dikkat etmelisiniz.

Falda beyaz fermuar görülmesi helal olan rızka ve makbul olan mallara kavuşacağına, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, hayırlı bir kısmet ile mutlu bir evlilik yapacağına, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, deyim yerindeyse boğulacaksan büyük denizde boğulacaksın mantığından hareket edeceğine ve Allah’ın izni ve yardımıyla amacına ulaşarak istediğini alacağına işaret etmektedir.

Falda fermuarlı elbise görüldüyse malının ve parasının da artacağına, herkes tarafından konuşulan biri olunacağına, kötü ve tatsız olaylar yaşayacağına, fal kapatanın bu kişi hakkında adli süreç başlatacağına ve uğradığı tüm zararı bu kişiden geri isteyeceğine, maddi ve manevi olarak çok zor günler geçireceğine, onlarla doyasıya ve uzun vakit geçirme mutluluğuna ve şansına nail olacağına inanılır.

Falda altın fermuar görmek sıkıntı getiren bir durumu düzelteceğine, uzun zaman önce askıya alınmış olan bir projenin başarılı bir şekilde nihayete erdirileceğine ve mutlu olunacağına, ahlaklı bir şekilde yetişmesini sağlayıp ileride evladının büyük bir insan olmasını sağlayacağına alamet eder.

Falda fermuar açmak görüldüyse malından ve parasından ziyan edeceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın zaman içinde ortadan kalkacağına, yakın bir zaman içinde çok sorun yaratan bir konuyu çözüme kavuşturacağına ve sevdiği bazı kişileri yeni gireceği işe birlikte girme konusunda ikna edeceğine, sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına alamet etmektedir.

Falda fermuarlı bot görülmesi nifak sokanların cezalandırılacağına, işlerinde yaşanan sorunların üstesinden geleceğine, yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine, bir sebeple yataklara düşeceğine, kurulan bir ortaklıktan ötürü büyük zararlara girileceğine ve uzun zaman önce yapılmış olan bir hata yüzünden maddi ve manevi olarak çok yıpranacağına alamet ettiği söylenir.

Falda fermuarı bozuk bavul görmek sorunlarının ve üzüntülerinin artacağına, düşünülen bazı projelerin hayır getirecek şekilde ilerleyeceğine, iş konusunda büyük atılımlar yapılacağına, kazançlı bir ortaklığın bozulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda kapalı fermuar görmek canını sıkacak ve epey üzüntü verecek bir durumla karşı karşıya kalınacağına ve saklı kalması gereken birçok şeyin özellikle sırların ortaya döküleceğine, maddi ve manevi açıdan düze çıkılması sayesinde kazanılan özgüven sayesinde yeni projelere adım atılacağına, işlerinde kara geçeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda fermuarı bozuk pantolon görüldüyse kendisine sorun yaratan iş yükünü hafifleteceğine, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine, üzüntü ve endişelerinin son bulacağına, elindeki imkanların artacağına, parasının ve malının da artacağına, arkadaşlarla aranın bozulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda bozuk fermuar görüldüğünde sorunlarından ve sıkıntılarından kısa bir zaman içinde kurtulacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, başarıya giden yollarındaki engellerin ortadan kalkacağına, telaşlı günler yaşansa da kişinin keyfinin yerinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda elbise fermuarı görmek dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, ev alımı ile ilgili olarak gireceği bir işte kendisini kandırmaya çalışan bir kişi ile tartışmaya gireceğine, yaşamının da eskisi gibi kolaylıklarla geçmeyeceğine, işlerinin çok kazançlı ve hızlı bir şekilde ilerleyeceğine işarettir.

Falda çanta fermuarı görüldüğünde bir sağlık sorunuyla uğraşmak zorunda kalınacağına, şanssızlıkla boğuşacağı bir iş hayatına sahip olacağına, ekmeğinin kesilmeyeceğine geçiminin de kolay olacağına, kötü günlerinde veya sıkıntılarında gözünü kapatıp bu insanlara rahatlıkla güvenerek hareket edeceğine yorulmaktadır.

Falda yeşil fermuar görüldüyse çok sağlıklı ve zinde bir insan olarak çok uzun bir ömür yaşayacağına, sıkıntılarının son bulacağına ve her adımda daha başarılı bir kişi olup çok hızlı bir şekilde yükselişe geçeceğine, yakın bir zamanda büyük bir ferahlık yaşayacağına ve çok güzel günler göreceğine, büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine, sorunlarını bu sayede çözeceğine, işlerin her geçen gün daha çok kişiye ulaşacağına işarettir.

Falda fermuar ucu görülmesi tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına ve her zaman akıl yoluyla hareket edeceğine, ters giden işlerin yoluna sokulacağına, yönetici konumuna yükselerek başka kişilere hükmedeceğine, daha lüks bir hayat yaşayacağına, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, evindeki aşının çok daha çeşitleneceğine delalettir.

Falda kırmızı fermuar görmek kısa süre içinde işlerinde çok büyük bir ferahlık yaşayacağına ve sevdiklerinin destek vermesi ile birlikte uzun zamandan beri yapmayı çok istediği bir işe gireceğine, cebine giren paranın gittikçe azalacağına, kafasının rahat edeceğine, kişinin başına gelecek olan bir musibetten kurtulup rahatlayacağına tabir olunur.

Falda fermuarlı çanta görülmesi zararlı alışkanlıkları olan bir akrabasını ailesinden uzaklaştıracağına, şansının kendisinden yana gideceğine, kardeşler arasında büyük bağın daha da sağlamlaşacağına, kazandığı moral sayesinde işlerinin çok iyi bir hal alacağına, fal kapatanın bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine işarettir.

Falda fermuarı bozuk elbise görüldüğünde manevi olarak haz alacağı kadar zafer kazanacağına, girilen işlerde bir türlü tutunulamayacağına, büyük atılımlar yapmak için bir kişi ile büyük bir ortaklık kuracağına ve bu ortaklıkla birlikte çok büyük ve başarılı bir kişi olunacağına ve çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edileceğine, kısmetli kapıların açılacağına inanılır.

Falda siyah fermuar görülmesi kendini kötü hissetmesine neden olan kuruntularından ve şüphelerinden kurtulamayacağına, gerçek ve kalıcı dostluklar edineceğine, eşiyle arasında istediği gibi yakınlaşmaların olmayacağına, kurulan yeni yaşamda isteklere kısa zamanda erişileceğine, çok büyük bir baskı altına gireceğine ve sonunda tüm toplum ile bağlarını kopartıp kendisini ruhsal bir hastalığın kucağına, aksine her şeyi daha da güç hale getireceğine rivayet eder.

Falda açık fermuar görüldüğünde güzel bir hayat süreceğine, bereket ve zenginlik olacağına, daha çok dünya malı edineceğine, çalışma hayatıyla ilgili çok büyük bir sorumluluk almak zorunda kalınacağına alamet etmektedir.

Falda uzun fermuar görüldüğünde evli kimselerin eşlerinin iş başarılarından dolayı göğüslerinin kabaracağına, verilen emeklerin kısa süre içinde getiri sağlamak yerine zarar vereceğine, ödeyemediği borçlarını ödeyeceğine ve uzun zamandan beri gerçekleştirmek istediği ancak bir türlü gerçekleştiremediği hayallerine kavuşacağına yorumlanır.

Falda fermuarı bozuk çanta görüldüyse zor geçecek bir eğitim dönemi geçirileceğine ve beklenen sonuca ulaşılamayacağına, yapılan işlerin çok büyük bereket ve bolluk getireceğine, sevdiği kişilerle hayal ettiği bir işi gerçekleştireceğine, hem mal ve para kaybedeceğine hem de yüzünü yere eğdirecek işlere bulaşacağına, haciz veya icra gibi durumların söz konusu olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda ayakkabı fermuarı görmek ferahlığa çıkacağına ve çözümsüz kalmış problemlerin çözümleneceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük problemler ile boğuşmak zorunda kalacağına, gerçek hayatta da sevgili olunan kişi ile birlikte güzel hayaller kurulacağına inanılmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir