AnaSayfa / fener fal anlamları / Falda fener görmek

Falda fener görmek

Falda fener görmek böylece aynı hataları yapmayacağına, edeceği duaların ve yapacağı hayırların da boşa çıkacağına, ancak falı kapatan kişinin bu dedikoduyu ortadan kaldıracağına, sorunlarından ve sıkıntılarından ötürü çok zor zamanlar geçireceğine, yeni fırsatlar elde edeceğine, yokluk ve fakirlik nedir hiç bilmeyeceğine işaret etmektedir.

Falda fener gördüyseniz

  • Bazı kişiler belli şekillerde davranmanız için size baskı uygulayabilirler.
  • Bazı konuları tek tek ele almalısınız.

Falda fener balığı görülmesi kendisini kötü bir duruma düşürebilecek bir kişiyi hanesinden uzaklaştıracağına, işlerinin istediği yönde ilerleyeceğine, yaptığı ve yapacağı işler ile çok güzel yerlere gelip büyük paralar kazanacağına, yapılan yardımların ardından bol hayır duası alınacağına delalet eder.

Falda mavi fener görüldüyse sahip olduğu zenginliğin de artacağına, var olan ilişkinizle ilgili kaygılarınızın yüzeye çıkmasına, sıkıntı getiren kişilerin hayata gireceğine, lakin bu kötü sözü ne için söylendiğine dair hiçbir şey bilmeyeceğine delalet ettiği söylenir.

Falda fener lambası görülmesi rahat bir hayata kavuşacağına, çıkış kapısı bulunamadığı için ruhsal bir bunalım geçirileceğine, yüklü miktarda kazanç ede edeceğine, çok zor zamanlar geçirdikten sonra maddi ve manevi olarak düze çıkacağına, yanlış hareketleri nedeni ile giderek yalnız kalacağına delalettir.

Falda süs feneri görüldüğünde insanlar tarafından sevilip sayılmaya ve sağlıklı ve mutlu bir hayat geçirileceğine, uzun zamandan beri kurulan hayallerin teker teker biteceğine, başarının adım adım yaklaşacağına, yaşadığı yerden uzak kalacağına ve özlem çekeceğine, istenen bir konuda uzmanlaşılacağına delalettir.

Falda fener ışığı görüldüyse büyük atılımlarda bulunacağına, sorunlarını halletmeyi başaracağına, uzun yıllardan beri hayali kurulan ve bir türlü alınamayan eve sahip olunacağına ve çok mutlu ve rahat bir hayat sürüleceğine, daha sonra utanıp yüzünün kızaracağına, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda kandil feneri görüldüyse çok şanslı olacağı ve arka arkaya güzel gelişmeler yaşayacağı günler geçireceğine, birçok engelin kolaylıkla aşılacağına, yakın bir zamanda kalbine göre birisini bulacağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, hayırlı kişilerle bir araya geleceğine inanılmaktadır.

Falda yanan fener görülmesi Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine, ferahlık ve aydınlık dolu günlere ulaşılacağına, iş hayatının bir daha düzelmemek üzere bozulacağına, hayatının adeta cennete döneceğine, kırıldığı bir kişi ile arasını düzeltmek için çok büyük bir çaba göstereceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda eski fener görüldüyse yüklü miktarda kazanç elde edeceğine ve sıkıntı yaratan durumlardan kısa bir zaman içinde kurtulup büyük bir ferahlık yaşayacağına, kendisini sorunlar yüzünden çok kötü hissedeceğine, çok büyük ve geri dönüşü olmayan zararlar edeceğine, nazardan korunarak daha huzurlu hissedileceğine, hayırlı bir kişi olarak sevdiklerini koruyacağına alamet ettiği söylenir.

Falda karanlıkta fener görüldüyse işlerinin istediği gibi gerçekleştirebileceğine, çok büyük ve hayırlı işlerde çok büyük sevaplar kazanacağına, keyifli hale geleceğine, işiyle nam salacağına, yaralayacağına ve küstüreceğine, kısa süre içinde yüksek bir mevkiye terfi edeceğine ve çok sevineceği bir olayla karşılaşacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda kırmızı fener görmek parasal ve ruhsal olarak çok rahat olunacak bir döneme girileceğine, kardeşlerden biri ile ilgili bir sorunun çözümü için önayak olunacağına ve aşkla ve mutlulukla dolu bir ömür geçirileceğine, başarılarının artacağına böylece hayatının çok daha güzel ve keyifli bir hale geleceğine, iş hayatı içerisinde insanlara vefa gösterileceğine rivayet etmektedir.

Falda yeşil fener görüldüyse ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine, karşısına aradığı özelliklerde birinin çıkacağına, zorluklardan ve zahmetten kurtulacağına, iflasın eşiğine geleceğine, yaptığı her işle adından söz ettireceğine delalet eder.

Falda dilek feneri görüldüyse ticaret hayatıyla ilgili yapılan planların hayır getireceğine, dünya malı edineceğine ve daha rahat bir yaşama kavuşacağına, gelecekte yüzünün güleceğine, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına işarettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir