AnaSayfa / fare fal anlamları / Falda fare görmek

Falda fare görmek

Falda fare görmek eski ve döküntü bir etek gördüyse yakın zamanda sevdiğinin kalbindeki yerinin kalmayacağına, yokluk nedir bilmezken kıt kanaat yaşamayı öğrenmek zorunda kalacağına, kazancının çok daha fazla olacağına, karşısına çıkan hayırlı bir kısmet ile kısa süre içinde evleneceğine, uzun bir süre boyunca bu olayın etkilerinin süreceğine ve yeni bir haneye kavuşulacağına, mesleğinde istediği başarıyı elde edeceğine tabir olunur.

Falda fare gördüyseniz

  • Belirsizliklerin planlarınızı bozmasına izin vermemelisiniz.
  • İlişkilerinizi gözden geçirmeniz gerekebilir.

Falda siyah kedi ve fare görülmesi bir sebeple kendi içine kapanacağına, hayatının bir düzene kavuşacağına, çok iyi ve hayırlı adımlar atacağına, ayrıca çok kötü olaylar yaşanacağına, hayırlı bir işe başlayacağına ancak bu işin daha zor bir duruma geçeceğine, böylece maddi imkânların genişleyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda fare ve para görüldüğünde yeni bir işe gireceğine, haklılığının anlaşılacağına ve hakkı olanın kendisine teslim edileceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına alamet eder.

Falda fare ve güvercin görüldüyse atılacak bir adımda yapılan büyük bir hata yüzünden işlerin çok daha kötü gideceğine, hayatının en güzel günlerini geçireceğine, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine, yoğun duygular yaşayacağına, işlerden kazanç elde etmek için yeni yollar deneneceğine yorumlanır.

Falda fare ve yumurta görmek gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, gerçekleştirmek istediği projeler için daha iyi ve daha başarılı atılımlar yapmak istediği sırada canını çok sıkacak olaylar ile karşılaşacağına, işlerin yoluna girip çok büyük miktarlarda para kazandırmaya başlayacağına, maddi ve manevi bütün sorunlarının zor da olsa sona ereceğine, şeref ve rütbeye, kendisine yardın etmedikleri için en yakın arkadaşlarına bile küseceğine ve artık sadece kendisine uygun bir hayat yaşayacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda fare ve timsah görüldüğünde kişinin tüm geleceğini etkileyecek bir dönemece girileceğine, yasa dışı yollara meyli olması nedeniyle kendisi dışında sevdiklerinin hayatına da sıkıntı vereceğine, bolluğun sürekli olacağına, her zorluğun içinde yaşama tutunacak durumlar bulunacağına, kazancının ilk önce azalacağına, duygusal ve güzel zamanlar yaşayacağına delalet etmektedir.

Falda yavru fare ve kedi görülmesi hastalıklardan ve huzursuzluktan uzak kalacağı bir hayatı olacağına, bazıları için bir bebek sahibi olacağı müjdesini alacağına, kardeşlerin birbirine destek vereceğine, kendisinden yardım isteyen tüm insanlara yardımcı olup çok büyük destek verdiğine ve insanların kendisine çok büyük sevgi ve saygı besleyeceğine, önümüzdeki günlerde bir sıkıntı atlatacağınıza delalet eder.

Falda saçında fare görmek cebinden parasının eksilmeyeceğine, çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, yeni kapılar açılacağına ve uzun sürecek bir birlikteliğe girileceğine, yakın zaman içinde ayakları yerden kesecek bir karar verileceğine delalettir.

Falda otobüste fare görülmesi parasız ve işsiz kalacağına, korkularını ve şüphelerini yeneceğine, maddi ve manevi olarak çok sıkıntı çekeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda fare ve ekmek görüldüyse içinde bulunduğu sıkıntılı durumlardan tamamen kurtulacağına, beden sağlığının zarar göreceğine, çok mutlu bir hayata sahip olacağına ve kısmet dolu işlere gireceğine, uğranan zararın en kısa zamanda telafi edileceğine, akabinde de acı çekerek vefat edeceğine işaret eder.

Falda çok sevimli fare görüldüğünde alim insanlardan sayılacağına, yaşadığı yerin güzelleşeceğine, atılacak doğru adımlar ile mutluluğa kavuşulacağına, kendisini zorlayan sorunlardan ve durumlardan yakın bir zaman içinde sorun yaşamadan kurtulacağına, çevredeki insanlardan da destek alınacağına, elinin de bolluk göreceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda iki tane siyah fare görmek hiçbir şeyde gözünün kalmayacağına, zarafet ve incelik ile dolu bir hayat süreceğine, özellikle bir yakının sunduğu ortaklıkla beraber ticarete atılarak başarı elde edeceğine delalet eder.

Falda kucağında fare görülmesi falı kapatan kişinin kendi evinin içerlerinde muz olduğunu görmesi ise erkek çocuğa sahip olacağına, işlerini büyütme imkânı elde edeceğine, yetenekleri ile ön plana çıkacağına, mevki makam sahibi olunacağına, moralinin düzeleceğine ve ağız tadı içinde bir yaşama kavuşacağına, hem iyi gününde hem de kötü gününde koşup geleceklerine ve onlar tarafından kendisine laf söyletmeyecek kadar sevileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda simsiyah fare görülmesi kişinin tüm isteklerine aynı anda ulaşacağına, falı kapatan kişinin hiçbir önemli ve ciddi sorunu olmayacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, yakın bir zaman içinde büyük mutluluklar yaşayacağına rivayet eder.

Falda farenin zıpladığını görüldüğünde sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, kişinin mevcut işinde ortağı varsa ayrılacaklarına ve maddi anlamda çöküş yaşamakla beraber stresli günler geçireceğine, çıkılacak bir seyahatin ardındna yakın bir arkadaşla birlikte bir çalışma yapılacağına ve çok ses getireceğine inanılmaktadır.

Falda ölmüş küçük fare görüldüyse uzun yıllar boyunca çekeceğine, tersine suyun üstünde zorla giden sandal da kötü sürecinizin kısa zamanda sonlanacağına ve aydınlık günlerin yakın olacağına, hayattan aldığı zevkin ve keyfin de artmasına vesile olacağına delalet etmektedir.

Falda süslü fare görülmesi yoksul ve muhtaç insanların hakkına göz dikeceğine, ruhsal olarak hastalık yaşayacağına ve günden güne daha kötüleşeceğine, çok büyük bir üzüntü yaşayacağına, dünya işlerinden elini eteğini çekerek yaşamaya ve yaşamdan beklentilerin en aza indirileceğine alamet eder.

Falda koltukta fare görmek kendisini üzen ve zor günler geçirmesine neden olan olayları zorluk çekmeden ortadan kaldıracağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, istediği gibi hareket edeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda birinin fare verdiğini görülmesi adının ülke dışında yayılacağına, her istediğini alabileceğine, acı veren kazalara, işlerinin baltalanacağına ve sıkıntılı günler geçireceğine, atılacak adımlar ile yeni işlere girileceğine ve kazancın arttırılıp uğranılacak zararlara karşı önlem alınacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına tabir olunur.

Falda farenin ağladığını görüldüyse neşesinin yerine geleceğine, oldukça kazançlı işler yapacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine ve etrafındaki insanların yapacakları kötü şeylerden ötürü onlarla arasının açılacağına, aksiliklerin ve engellerin giderileceğine, tembellikten sıyrılıp daha çalışkan biri olacağına, çok büyük çalışmalara girileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda farenin güldüğünü görüldüğünde uzun zamandır üzerinde çalışılan bir projenin hayata geçirileceğine, iş hayatında yükselmeye ve makam elde etmeye, göğüs germek zorunda kalınacağına, karşısına uğur getirecek olan kişileri çıkaracağına işarettir.

Falda içi boş fare görülmesi çalışma hayatı içinde bilgi ve tecrübe sahibi olarak işlere liderlik edileceğine, mevcut hayat koşullarının sekteye uğramadan aynı şekilde devam edeceğine, hayat standartlarının yüksek olacağına, sırtındaki yükten kurtulacağına, kişinin bir çocuk gibi şen ve coşkulu günler geçireceğine, maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına tabir olunur.

Falda ölü fare yiyen kedi görülmesi rakiplerini çok gerisinde bırakacağına, kötü bir habere veya tehlikeye, sıkıntılı ve sorunlu dönemlerin biteceğine, sorunlarının en kısa zamanda çözüm bulacağına, büyük miktarda ve helal paralar kazanacağına alamet ettiği söylenir.

Falda yemekte fare görmek daha sonra uzun bir süre devam edecek bir durgunluk dönemine gireceğine ancak bu dönemin epeyce uzaması üzerine iş ile ilgili olarak çeşitli yollara başvuru yapacağına, her istediğini alabileceğine, kazançlı işler yapmak için imkânlarının artacağına ve eline sayısız fırsat geçeceğine, moral açıdan yüksek bir noktada olunacağına rivayet etmektedir.

Falda birden çok fare görülmesi uzun zamandan beri rahatsız olduğu hastalıktan kurtulacağına ve yaşanan stres ve üzüntünün yakında sonuna gelineceğine, aldığı borçların katbekat artacağına, sorunlarının sona ereceğine, zengin olunacak bir işe girileceğine, rahat bir hayat süreceğine ve devamlı olarak gönül ferahlığına kavuşacağına inanılmaktadır.

Falda ölmüş kurumuş fare görmek yaşam standartlarının ve kazancının artacağına, aile hayatında çok büyük sevinçler yaşayacağına, son zamanlarda ortak olarak girdiği bir işte yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, kendisi için sürpriz gelişmeler olacağına, sıkıntılı olduğu bir zamanda başına gelecek olan güzel bir olay ile hayatını değiştirecek bir karar vereceğine delalet etmektedir.

Falda eski sevgilinin fare yediğini görülmesi hayırlı bir kısmetle dünyaevine gireceğine ve hayırlı bir evlada sahip olacağına, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine, üzüntü duyulan durumların gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, aldığı haberler sayesinde çok büyük ve kazanç getirecek işlere gireceğine ve sıkıntılarının son bulacağına, işlerinin çok hızlı bir şekilde toparlanacağına rivayet etmektedir.

Falda farenin uyuduğunu görmek ayrı düşmüş kişilerin buluşacağına, sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, atılan adımların hayırlı haberleri ve kişileri beraberinde getireceğine, bol kazanç ve rızık elde edeceğine delalet eder.

Falda parçalanan fare görüldüğünde bunun kendisine başarı ve hayır getireceğine bu sayede de rakiplerini geçmesine vesile olacağına, kazancın her kuruşunun helal olduğuna ve kısmet geleceğine, işlerinin ve düzeninin bozulacağına delalet eder.

Falda para ve fare görülmesi ele geçen fırsatlar sayesinde çok mutlu olayların gerçekleşeceğine, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, kazancının her geçen gün artacağına yorumlanır.

Falda kara kedi ve fare görmek iş hayatı ile ilgili olarak çok büyük ve hayırlı kazançlar sağlayacak fırsatlarla karşılaşacağına, disiplinli bir hayat sürme kararı alacağına, önüne çıkan engelleri kolayca aşmasını bileceğine bu sayede gerçek mutluluğu ve huzuru yakalayacağına, sevdiği birçok şeye kısa süre içinde kavuşacağına, mutluluğun ve kazancın daim olacağına inanılmaktadır.

Falda tuvaletten çıkan fare görmek insanlar ile arasındaki sorunları bitireceğine, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, inancını hiçe sayarak günaha meyledeceğine, bolluğa ve berekete kavuşacağına, çok büyük kazançlar elde ederek çok yüksek mevkilerde kendisine yer edineceğine, gerek görürse insanların içine fitne sokacağına alamet ettiği söylenir.

Falda farenin baktığını görülmesi değişik insanlarla karşılaşacağına, binbir türlü zahmet çektiği bir işte başına gelen kötü olayların kısa süre içinde düzeleceğine, resmi bir kurumda işe girileceğine delalettir.

Falda karga ve fare görülmesi sorunlarla ve sıkıntılarla uğraşacak gücünden ve inancından olacağına, haneye bolluk ve bereket geleceğine, iş ortamında kişiyi kendi menfaatleri doğrultusunda yönlendirmeye çalışan bir amirle ters düşüleceğine, kısa süre içinde bazı üzücü olayların yaşanacağına, üzüntülerinin ve endişelerinin son bulacağına, kısa süre içinde büyük kazançlar elde edeceğine delalet eder.

Falda yanan fare görüldüğünde keyfinden ve neşesinden olacağına, maddi ve manevi olarak çok iyi bir konuma ulaşılacağına, uzun zamandan beri yapılmak istenen bir çalışmanın gerçekleştirileceğine, sosyal hayatını da askıya alacağına, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına rivayet etmektedir.

Falda toplu fare görüldüyse ağız tadının ve keyfinin kaçacağına, karşısına çıkan bazı kötü olaylardan sonra güzel bir döneme gireceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, karşılıklı olarak aynı duygular beslenen bir kişi ile konuşulup bir birliktelik kararı alınacağına, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda fareyi uçarken görüldüğünde iş hayatında çok kişiye yarar getirecek bir adım atılacağına, sorunların üzüntülere neden olacağına, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, vaaz ve nasihate yorulur.

Falda rengarenk fare görülmesi kısa süre sonra çökmesine ve belki de bedeninin dayanamayarak iflas etmesine neden olacağına, ailesinin desteği sayesinde her zaman insanların kıskanacakları işler yapacağına ve lüks bir hayat süreceğine, iş hayatında da aksiliklerden yılmayarak gücünü son aşamasına kadar kullanarak ne denli yetenekli ve cesur biri olduğunu gösterme fırsatı yakalayacağına, canının kıymetini bileceğine, fal kapatanın muradına ereceğine, yatırım yapılabilecek kadar para tasarrufunda bulunulacağına yorulmaktadır.

Falda farelerin çoğaldığını görüldüyse aile hayatının daha iyi bir hal alacağına, bereketli işlere gireceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakında kurtulacağına, rakiplerin kazanılacak başarılar sayesinde yenilgiye uğratılacağına delalet ettiği söylenir.

Falda farenin işediğini görüldüğünde çok büyük mutluluklar duyacağı ve epey kazanç sağlayacağı bir proje gerçekleştireceğine, yaşamının daha güzel hale geleceğine, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına, bir sebeple atılmak istenen adımlarda biraz daha korkak olunacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda kutuda fare görmek bir sebeple uzun sürecek bir sıkıntı içine düşüleceğine, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına, geçim derdi olmadan ve giderek daha da zenginleşen hayatından büyük bir memnuniyet duyacağına, üstün başarılar alacağına bu sayede daha fazla gelir elde edeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda bir sürü beyaz fare görülmesi dünya yaşantısında çok rahat edeceğine, işinde çok büyük adımlar atacağına, yeni ve daha büyük çalışmalar gerçekleştirip parasal sorunları çözmek için uğraşacağına, kazancının yakın zaman içinde gitgide daha da azalacağına, sevgisinin ve saygısının bir ömür boyu süreceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda ıslak fare görmek hayat içinde tertemiz bir sayfa açılacağına, alınacak müjdeli haberler sayesinde verilecek olan bir karar konusunda olumlu bir yol takip edileceğine, kazalara ve belalara yakın duracağına, rahat nefes alınacak bir döneme girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda ekmeğin içinde fare pisliği görülmesi elinde bulunan imkânları yardıma muhtaç olan insanlar için kullanacağına, hayatının olumlu yönde devam edeceğine, kişinin kaybettiği imkânlara yeniden kavuşacağına ve tekrar eski lüks hayatına döneceğine, iş konusunda da yeni bir atılım yapmak için niyetlenileceğine, sorunların bu sayede çözüme kavuşacağına yorulur.

Falda iki tane beyaz fare görülmesi ağır bir hastalıkla boğuşan bir akrabadan acı haber alınacağına, büyük bir projenin ortaya konulması sayesinde çok tanınan ve saygı duyulan bir kişi olacağına ve kazanılan bazı hayırlı kısmetler ile yeni çalışmalar gerçekleştirileceğine, hayatında beklenmedik ama çok güzel gelişmeler yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda fare ve tavuk görülmesi amaçlarına nail olacağına ve muradına ereceğine, daha sonra iş konusunda uzun yıllar büyük tecrübeler edinmiş bir kişi ile bir işbirliği içine gireceğine, her şeye çıkarcı bir yaklaşım içinde olacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulması için artık ona göz kulak olacağına, atılacak adımların çok etkili bir makam sağlayacağına, çevresinde olan bitene karşı daha bir dikkatli olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda siyah köpek ve fare görmek yapmaktan hoşlandıklarından artık tat alamaz olacağına, kudret ve hidayet sahibi olacağına, yeni bir hayata merhaba denileceğine, tasarruf yapan bir kimse olduğuna ve parça parça mal alınacağına inanılmaktadır.

Falda kemiren fare görüldüğünde yaşanan bir tatsızlığın tatlıya bağlanacağına ve bütün dileklerin bir bir gerçeğe dönüştürüleceğine, maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına, çok büyük işlere girerek büyük kazançlar elde edeceğine, maddi durumunun gün geçtikçe düzelip hayırlı bir kısmetle yuva kuracağına yorumlanır.

Falda bir sürü küçük fare görülmesi yakın bir zaman içinde kendisini çekemeyen kişiler tarafından bazı dedikodulara maruz kalacağına, maddi yükünün artacağına, büyük anlaşmazlıklar yaşayacağına, dürüst bir şekilde yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Falda tatlı fare görülmesi büyük mutluluk duyulacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışacağına, problemlerin çok rahat bir şekilde deyim yerindeyse tereyağından kıl çeker gibi çözüleceğine, zorlukların çok kolay bir şekilde çözüme kavuşacağına, parasal durumun düzeltileceğine alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir