AnaSayfa / ev fal anlamları / Falda ev perdesi görmek

Falda ev perdesi görmek

Falda ev perdesi görmek kendisini ve kazandığı başarıları çekemeyen kişiler yüzünden çok sıkıntılı ve zor durumlara çekilmeye çalışılmasına rağmen büyük başarılar kazanacağına, kurulan büyük hayallerin yaşanan kötü ve can sıkıcı olaylar yüzünden suya düşeceğine, hayırsız kişilerle irtibat kurulacağına, sıhhat ve moral bulacağına, hayırlı insanlar ile tanışılacağına ve engel olan insanlara rağmen mutlu bir hayat sürüleceğine, herkes tarafından takip edilen ve kıymet gören bir kişi olunacağına yorumlanır.

Falda ev perdesi gördüyseniz

  • Ya kaybolmalı veya diğer planlarınızı zamanında ertelemenin yolunu aramalısınız.
  • Sizden fayda sağlamaya çalışan ya da yanlış imaj çizen kişiler söz konusu olabilir.

Falda eve perde takıldığını görülmesi hayırla yad etmeye, bunun kendisine sadece gurur vermeyeceğine, yapılacak bir hata yüzünden iş hayatında büyük bir prestij kaybı yaşanacağına, istediği her şeyi elde edebileceğine, sevdiği kişilerin uzun zamandan beri devam eden sorunlarının çözümü için yakın bir zaman içinde destek olacağına, çok daha farklı bir yaşam sürüleceğine yorumlanır.

Falda evin perdesini yırtık görüldüyse çok daha iyi bir konuma geleceğine, mutluluğun her zaman hayata renk katacağına, aile bireyleri arasında yaşanan büyük tartışma ve sorunların herhangi bir zarar bırakmadan ortadan kalkacağına ve ilerleyen zamanlarda daha güzel günler görüleceğine, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve çevresindeki insanların tüm dertlerine koşacağına delalet eder.

Falda evin perdesini kirli görülmesi yanlış yollardan döneceğine, çok üzüldüğü ve sıkıntıya düştüğü durumların son bulacağına, daha önce düştüğü yanlışlara yeniden düşmeyeceğine, kaçırılan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, kişinin aile ve iş ortamında yeniden huzurun egemen olacağına işaret etmektedir.

Falda evin perdenin değiştiğini görülmesi kişinin şansının ve kısmetinin açılacağına, kazandığı paraların işine ve hanesine büyük miktarda bolluk ve bereket getireceğine, ilgili kişilere ulaşmak için bağlantı kurulacağına ve böylece uzun zamandan beri devam eden sıkıntıların sona erdirileceğine, iyilikseverliği ile herkes tarafından çok sevileceğine, dertlerinden kısa bir zaman içinde arınacağına, çözmek için başkalarından yardım isteneceğine yorulur.

Falda başkasının evinde perde görülmesi girilecek olan işte büyük bir başarı kazanılacağına, güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, dertlerinin günden güne artacağına alamet etmektedir.

Falda evinin perdesinin yandığını görüldüğünde iyi niyetli kişilerle bir araya gelerek onlarla işbirliği yapacağına, hedefine ulaşmak için sebat edeceğine, çok büyük çalışmalar gerçekleştirip çok büyük ve helal kazançlar elde edeceğine, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda evin perdesinin uçtuğunu görüldüyse hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, sevdiği bir kişi ile birlikte girdiği bir işte zarar edeceğine, hayatı boyunca hep başarılı olacağına işaret eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.