AnaSayfa / kir fal anlamları / Falda eski kirli yorgan görmek

Falda eski kirli yorgan görmek

Falda eski kirli yorgan görmek kısa vadede büyük prestij sahibi olunacağına ve ele birçok fırsat geçirileceğine, alnına sürülen lekeden Allah’ın izni ve yardımı ile kurtulacağına, çok büyük bir hayranlık uyandıracağına, hayatını her geçen gün zorlaştıracağına, çok büyük çaba gösterilmesine rağmen bir türlü toparlanmayacağına, işlerinin bozulması nedeniyle gelirinin ve rızkının azalacağına alamet ettiği söylenir.

Falda eski kirli yorgan gördüyseniz

  • Bazı konulara şüpheci yaklaşmanın faydasını görebilirsiniz.
  • Başarılı olmak için gerekli yeteneğe fazlasıyla sahipsiniz.

Falda eski kirli ev görmek yüklü miktarda kazanç elde edeceğine, hayır işleri yapacağına, çektiği sıkıntıya rağmen bir an olsun yılmayacağına delalet etmektedir.

Falda eski kirli halı görülmesi hayalleri için savaştığı yolda bir an bile olsa umutsuzluğa ve karamsarlığa düşmeyeceğine, onları hayatından bir daha asla yüzlerini görmemek ve seslerinin duymamak üzere çıkartacağına, hırslarını kötü yollarla tatmin etmeye çalışan bir kişinin tam anlamıyla başa bela olacağına, sorunlu ve kötü zamanlar geçirileceğine rivayet eder.

Falda eski kirli banyo görülmesi yüklü siparişler alacağına, tüm sıkıntılarının ve sorunlarının bu sayede nihayete ereceğine ve Allah’ın izni ile gönlünün düştüğü ikiliği de atlatacağına, yakın bir arkadaşa iş imkanı sağlanacağına, karaciğerle ya da mide ile ilgili bir rahatsızlıkla uğraşılacağına, işindeki bereketin de çoğalacağına işaret ettiği söylenir.

Falda eski kirli yatak görmek sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, daha sonra ise işleri büyüterek kendi işinin patronu olacak fal kapatanın mutluluğu geç de olsa yakalayacağına, yaşam isteğinin ve enerjisinin de baki olacağına, varolan borçların yakında ödeneceğine rivayet etmektedir.

Falda eski kirli tuvalet görmek kazancının günden güne düşeceğine, zaten malı mülkü varsa daha da artacağına ve işlerinin iyiye gideceğine, kötü gidişe dur denileceğine delalet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.