AnaSayfa / is fal anlamları / Falda eski işi görmek

Falda eski işi görmek

Falda eski işi görmek kendisini olumlu yönde telkin edeceğine, gönül gözüyle olan biteni değerlendiren fal kapatanın kendisi için en doğru olanı yapacağına, ortaya çıkan kötü durumlardan ötürü bazı olaylar yaşanacağına, rahat bir nefes alacağına ve çok daha hevesli bir şekilde çalışmaya devam edeceğine, yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına, kardeşler arasında bir tartışma yaşanacağına işaret ettiği söylenir.

Falda eski işi gördüyseniz

  • Bazı ufak sağlık problemleriniz olabilir.
  • Hızlı kararlar almak doğru olmayabilir.

Falda eski iş hanı görülmesi kendi işini kurarak yönetici koltuğuna oturacağına, kimseye minnet etmeden kendi alınteri ile büyük kazanç elde edeceğine, var olan borçların kısa bir zamanda ödeneceğine, ruhsal huzuruna kavuşmuş olan kişinin keyfini bozacak gelişmelere de kulak asmayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda eski iş makinesi görmek ticarette hileye ve fesada düşmeyeceğine, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına, yanlış kişilere denk geleceğine, tüm dileklerin tutacağına işaret ettiği söylenir.

Falda eski iş yerimi görüldüğünde sıfırdan başlanan işte herkesi şaşırtacak kadar iyi bir mevkiye gelineceğine, işlerini yoluna koyacağına, kişinin kalbini sızlatan sorunlardan uzaklaşacağına, büyük bir azimle çalışarak kendi işini kuracağına inanılır.

Falda eski iş arkadaşı görüldüğünde maddi ve manevi olarak çok sorun ve üzüntü yaşayacağına, elinde bulunan imkânların kısa süre içinde hayırlı bir şekilde kullanılacağına, işindeki verimliliğinin düşeceğine, hedeflerini ve amaçlarını yerine getireceğine, gönül hoşluğu yaşayacağına delalet eder.

Falda eski işine döndüğünü görmek zaman içinde kendisini daha iyi yerlerde bulacağına, iş yaptığı sektörde rakiplerinin olmayacağına, hiçkimsenin bu duruma müdahale edemeyeceğine ve araya girmeye çalışan aile büyüklerinin de kalbinin kırılacağına, olur olmadık şekillerde konuşmayacağına, sevilen kişiler ile uzun süreli bir kırgınlık yaşanacağına, çok büyük bir malvarlığına sahip olacağına alamet ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir