AnaSayfa / ev fal anlamları / Falda eski ev görmek

Falda eski ev görmek

Falda eski ev görmek sadık ve zor durumlarda yanında olacak gerçek bir arkadaşa, üzücü haberler alacağına, kendisine daha uygun bir hayat kuracağına, elinden geliyorsa ona borç vereceğine, bir süre kendini herkesten izole etmesine neden olacağına, bir şeyden zarar görmeye alamet ettiği söylenir.

Falda eski ev gördüyseniz

  • Panik size yanlış adımlar attırabileceği gibi küçük kazalarada neden olabilir.
  • Aklınızdakinin çok dışında, belli yaklaşımlarınızı tamamen değiştirmenize neden olabilecek bir çözüm veya seçenek yüzünü gösterebilir.

Falda eşyalı eski ev görüldüyse talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine, gönül ilişkisi yaşanan bir kişi ile alınacak karar doğrultusunda yolların ayrılacağına, bilincin artacağına ve zihinsel açıdan çok berrak bir dönem geçirileceğine, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, her zaman bu desteği ve birlik koruyacağına, fal kapatanın şansının açılacağına inanılmaktadır.

Falda küçük eski ev görüldüğünde maddi sıkışıklık içinde kalacağına, haram ile helali ayıran bir bakış açısıyla hareket edileceğine ve asla yanlış yollara sapmadan yaşanacağına, ev içinde yaşayacağı bazı sorunlar nedeni ile zor günler geçireceğine, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına, hayatının akışının bambaşka bir yöne doğru ilerleyeceğine, ortaya koyacağı başarılar sayesinde kazancının sürekli artacağına yorumlanır.

Falda ormanda eski ev görmek duygularını ve düşüncelerini çok daha rahat ifade edeceğine, neşesinin ve keyfinin yerinde kalacağına, ancak bu durumdan ötürü çok sıkıntı çekeceğine, kişinin geleceğinin parlak ve aydınlık olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda akrabanın eski evini görülmesi maddi kaybın ruhsal olarak sıkıntıların önünü açacağına, bir üniversitede hoca olunacağına, elindekileri kaybedeceğine bu nedenle büyük bir özgüven ve cesaret kaybına uğrayacağına, yeni kararları sayesinde yüzünün güleceğine, tartışmalarla ve aksiliklerle uğraşılan bir dönem geçirileceğine, dertlerin bitip huzura erileceğine inanılır.

Falda kızını eski evde görüldüğünde yaşayacağı her güzellik için Allah’a şükran borçlu olacağına, çok güzel işlere girerek kariyerinde yeni yeni sayfalar açacağına, çok hayırlı kişiler ile tanışıp çok ses getiren biri olacağına, sıkıntılı bir dönemi aştıktan sonra çok iyi ve güzel günler yaşanacağına işaret eder.

Falda müstakil eski ev görüldüyse çok güzel ve hayırlı bir şekilde sorunun ortadan kaldırılması ile iş yerinde büyük bir ferahlık ve mutluluk yaşanacağına ve çok güzel ve huzurlu günlerin görüleceğine, gerçek olmayan ithamlarla başkalarına saldırıda bulunacağına, manevi hayatını da ön planda tutarak dikkatleri çekeceğine, aile hayatında üzücü ve can sıkıcı şeyler yaşayacağına, güzel ve hayırlı değişiklikler yaşayacağına rivayet eder.

Falda havuzlu eski ev görmek tecrübesi olmayan yollara gireceğine, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına, sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, iş yerinde çok zarar edileceğine ve maddi ve manevi büyük travmalar yaşanacağına, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine, içine fesat düşeceğine işaret etmektedir.

Falda tarihi eski ev görüldüğünde böylelikle ticaret hayatına ilk adımı atacağına, bir sebeple yeni bir yola başvurulacağına, yaşanan küskünlüklerin ve kırgınlıkların son bulacağına, bir sebeple epey üzüntü yaşayacağına işaret eder.

Falda yıkık eski ev görmek çok sevineceği ve büyük bir mutluluk yaşayacağı bir döneme girdiğine ve bu sayede hayatını çok iyi bir şekilde devam ettireceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına, huzurdan ve zenginlikten yana daha çok nasipleneceğine, hayal ettiği ve çok istediği herşeye kavuşacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edeceğine ve uzun bir zamandan beri beklediği bir haberi yakında alacağına, aile içinde her şeyin yolunda olacağına yorumlanır.

Falda kerpiç eski ev görülmesi kötü yönde hareket edeceğine, saklı kalmış yeteneklerini keşfedeceğine, rahatsızlık veren ve aile bireylerini birbirine düşüren bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, düşündüğü bir projeyi gerçekleştirmek konusunda büyük bir azim gösterdiği halde yardım eden kişiler tarafından yarı yolda bırakılacağına, günden güne hanedeki bolluk ve bereketin biteceğine tabir olunur.

Falda dedenin eski evini görüldüğünde iş hayatında disiplinli ve ahlaklı çalışması ve ortaya koyacağı projeler sayesinde çok hızlı ilerleyip yüksek mevkilere terfi edileceğine ve kazancının katbekat artacağına, hayatının da istediği gibi yürüyeceğine, iş hayatının çok sorunlu bir hal alacağına yorulmaktadır.

Falda köyde eski ev görülmesi hedeflerinin ve hayallerinin de gerçekleşeceğine, uzun zamandan beri hazırlıklarını yaptığı bir işe girdikten sonra çeşitli sorunlar ile karşılaşacağına, tüm dertlerinden kurtulup etrafındaki insanların da kurtulmasına yardım edeceğine, özel hayatında mutluluğu yakalamasına, tahmin etmediği bir yerden büyük bir zarar edeceğine delalettir.

Falda bahçeli eski ev görmek yaşadığı yokluğun biteceğine, çevresindeki bazı kişilerin adını lekelemeye çalışacaklarına ve yine bu kişilerin kendisi hakkında onur ve gurur kırıcı laflar edeceğine, sıkıntılı ve sorunlu bir döneme girileceğine, esenliğe ve gönül hoşluğuna ereceğine yorumlanmaktadır.

Falda kapısı eski ev görmek kısa süre içinde kabul edildi haberi geleceğine, yapılan projelerin çok bereketsiz olacağına, bol bol hayır duası alınacağına, aile saadetinin artacağına, mülkünün peşine düşecek düşmanları olacağına, kazandığı parayı kendisine bir yuva kurmak için harcayacağına rivayet eder.

Falda içi eski ev görüldüyse sevdiği kişi ile dünyaevine gireceğine, önemli yerlere geleceğine, istediği makama geleceğine, aydınlık günlerin karanlığa dönüşeceğine inanılmaktadır.

Falda karanlık eski ev görüldüğünde kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, bir sebeple aile hayatında huzursuz dönemler yaşanacağına ve sosyal hayat içinde çok sevilen arkadaşlardan ihanet görüleceğine, gerek aile hayatında gerekse de iş hayatında bazı üzüntüler yaşayacağına, aile bağlarının günden güne daha da kuvvetleneceğine ve mutlu olunacağına, Allah’ın kendisinden yana olacağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda toprak eski ev görüldüyse anlayışlı bir kısmet çıkacağına, el atılan işlerde büyük adımlar atılacağına, hayat içinde çok güzel olaylar ile karşılaşılacağına tabir olunur.

Falda güzel eski ev görüldüğünde yaşayacaklarının psikolojik olarak etkilenmesine ve kırılmasına neden olacağına, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine mal mülk sahibi olunacağına, sıkıntısı ve derdi olan herkese destek olacağına, aile bireylerinden kaynaklanan sıkıntıların kısa zaman içinde çözüme kavuşacağına yorumlanmaktadır.

Falda büyük eski ev görüldüğünde zenginliğin kapılarının açılacağına, aklındaki hayalleri bu kişilerin vereceği destekle gerçeğe dönüştüreceğine, hak yolunu bulacağına, beklenmedik bir anda gelecek bir miras haberi ile çok mutlu olunacağına işaret etmektedir.

Falda babanın eski evini görüldüğünde yaşamsal ihtiyaçları dışında lüks bir hayata da sahip olacağına, yeni işlere gireceğine, mutlu olacağı mesajlar geleceğine ve hayatında dönüm noktası olabilecek güzel gelişmeler olacağına tabir olunur.

Falda boş eski ev görüldüğünde kazanılacak paranın yardıma muhtaç kişiler için kullanılacağına, maddi olarak çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, bulacağı pratik çözümler ile sorunlarını ortadan kaldıracağına, Allah’ın yolundan gideceğine, müjdeli haberle geleceğine ve sürpriz güzellikler olacağına, kalabalıktan uzak olacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda pembe eski ev görmek belki özel hayatında sıkıntılar yaşayacağına, bunun için çok uğraşacağına fakat yine de bir yol kat edemeyeceğine, haneye giren küçük bir miktar para sayesinde derin bir nefes alınacağına ve devamının da geleceğine alamet etmektedir.

Falda eski evde kaldığını görüldüğünde attığı her adımın kendisine hayır getireceğine, her arzunun kişiyi mutlu edecek şekilde gerçek olacağına, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, tüm maddi ve manevi sorunların ereceğine ve aile hayatında çok güzel günler yaşanacağına, saygın ve ünlü biri olacağına rivayet eder.

Falda geniş eski ev görüldüyse çok rahat ve başarılı bir iş hayatına sahip olacağına, kendisine yük olan maddi yükümlülüklerin azalacağına, yeni mekânlara gireceğine, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve maddi sıkıntılarının son bulacağına, içine düştüğü kötü durumdan ötürü kendisini suçlayacağına delalettir.

Falda manzaralı eski ev görülmesi yaşadığı sıkıntılardan ve sorunlardan yakın bir zamanda kurtulacağına, işinden anladığı için öncelikli olarak tercih edileceğine, sevdiği kişilerden birinin çok istediği bir şeyi gerçeğe çevireceğine tabir olunur.

Falda eski evin onarıldığını görüldüğünde aralarındaki iletişimin bozulacağına, bir sebeple sıkıntıya düşen fal kapatanın sevdiği kişilerin aralarında konuşarak verecekleri bir destek sayesinde işlerini yoluna sokacağına, eline geçen fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendirmesi sayesinde kendisini çok iyi bir yerde bulacağına ve bu sayede çalışmalarını daha çok kişiye ulaştırabileceğine işaret eder.

Falda tahta eski ev görülmesi kısmetinin de açılacağına, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına, birçok iş fırsatı yakalanacağına, işinin gücünün rast gitmesi sayesinde kazancının çoğalacağına, yapılan çalışmalar karşılığında büyük bir maddi kazanca sahip olunacağına, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine alamet ettiği söylenir.

Falda teyzemin eski evini görüldüğünde işlerinin yarım kalacağına, rahat yüzü göreceğine, sevdiği insanlar tarafından her zaman el üstünde tutulup akranlara kişilik olarak örnek gösterileceğine, elini taşın altına koyduğu işlerde çok büyük ihanetler göreceğine, hayırlı bir birlikteliğin adımlarının atılacağına işarettir.

Falda uzaktan eski ev görüldüyse gelecek günlerde yeni gelir kapılarınızın açılacağına, çok uzun yıllar boyunca mutlu ve huzurlu bir hayat sürüleceğine, gün geçtikçe hayat içerisinde çok daha zor durumlar ile karşılaşacağına ve eline geçen bir miktar para ile de çok zor bir şekilde geçinebileceğine, uzun zamandan beri çok sorun yaşadığı bir konuda hayırlı bir sonuca varacağına, kolay ve rahat bir yaşama sahip olmak için de sayısız olanaklarla karşılaşacağına tabir olunur.

Falda arkadaşını eski evde görüldüğünde bazı meselelere aşırı şüpheci yaklaşacağına, alınacak yardım ve destek sayesinde çözüme kavuşulacağına, zevke sefaya ve eğlenceye dalacağına, Allah katında yükseleceğine, üzerindeki baskıdan kurtulmak için harekete geçileceğine, kaderinin yüzüne güleceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda amcanın eski evini görülmesi üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, onunla yaşamını birleştireceğine, sorunlarının ardının arkasının kesilmeyeceğine alamettir.

Falda anneannemin eski evini görüldüğünde hayatına kendisine güç ve moral verecek bir kişi gireceğine, düzenlenen bir eğlenceye katılıp çok eğlenileceğine, aile hayatında çok mutlu ve güzel şeyler ile karşılaşacağına, sağlığının ve mutluluğunun da yerine geleceğine, çok resmi görevlerde bulunacağına işaret ettiği söylenir.

Falda beyaz eski ev görülmesi aile içindeki huzurun ve iyi geçiminin de bozulacağına, güzel başlayan ve kazanç getiren bir çalışmanın kötü bir şekilde biteceğine, ancak çok kötü bir duruma düşeceğine rivayet eder.

Falda anneyi eski evde görülmesi yapılan çalışmaların çok daha fazla kar sağlayacağına, hem işinde başarılı olacağına, rahatsız edici ve kötü durumlar yaşayacağına, isteklerine ve hayallerine kavuşacağına delalet eder.

Falda eski evine döndüğünü görüldüyse insanlar arasındaki saygınlığını kaybedeceğine ve işlerinin gün geçtikçe daha kötü bir hal alacağına, yapılan bu hamleden ötürü iş ve aile hayatındaki kişilerden ağır eleştiriler geleceğine, tutumlu ve elisıkı eş sayesinde para kazanmaya ve tasarruf yapmaya başlanılacağına, o kişiden fiziksel olarak etkileneceğine fakat ilerleyen zamanlarda kendisi ile bir duygu alışverişi içine giremeyeceği ve tabir yerindeyse gelenin gideni aratacağına, esenlik ve gönül ferahlığı yaşayacağına yorumlanmaktadır.

Falda eski ev tuttuğunu görülmesi düşmana karşı fikir ve güç birliği yapacağına, birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, girdiği bütün işlerde çok büyük kazanç elde edeceğine, hem istediği her şeyi gerçeğe çevireceğine, rızkın daim ve hayırlı olacağına, hayır getirecek bir konuda çalışacağına alamet eder.

Falda duvarları eski ev görmek her işinin ağız tadıyla ve kolaylıkla hallolacağına, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına, olumlu gelişmelerin yaşamın her alanına yansıyacağına, insanları sevindirerek de kendisine sunulanın sadakasını vereceğine, insanların içinde güzel bir mevkiye sahip olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda ahşap eski ev görüldüğünde huzursuz ve tedirgin eden her türlü duygusundan kurtulacağına, toplumda sözü geçen ve ağırlığı olan kimse haline geleceğine, mesleğinde aranan yetenekli kimse olacağına, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, kısa süre içinde çok üzüleceği bir olay yaşayacağına alamettir.

Falda babaannemin eski evini görüldüğünde bolluk ve bereket dolu günler görüleceğine ve çok mutlu ve huzurlu olacağına, eşle üzerinde uzun uzun konuşulan bir konudan ötürü ters düşüleceğine, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına, ailesinin bu konuda kendisine destek vermeyeceğine ancak yine de doğru bildiğini yapacağına, sıkıntılı ve çok büyük maddi zararlara uğrayacağı bir döneme gireceğine, maddi olarak uğradığı zararı telafi edeceğine rivayet eder.

Falda kişinin eski evini görülmesi ancak kişinin sorumluluklarının bir anda ve çok fazla artması yüzünden zor durumda kalacağına, bundan sonra hep başarılı işler yapacağına, gururlu bir hayat süreceğine ve prensiplerinden taviz vermeden kendi bildiği gibi düzgün bir şekilde yaşayacağına, gelecekte de fikirlerinin toplumsal olaylarda etkili olacağına rivayet eder.

Falda komşunun eski evini görülmesi uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına, zarar edilen işlerin kara geçirileceğine, iyi bir aile reisi ve baba olacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir hal alacağına, bir insanın yaşayabileceği en güzel ve en kutsal duyguları yaşama şansına sahip olacağına işarettir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.