AnaSayfa / erkek fal anlamları / Falda erkek saçı görmek

Falda erkek saçı görmek

Falda erkek saçı görmek kimseden yardım almadan veya kimseye el açmadan hayatın tamamlanacağına, maddi durumunun düzeleceğine, böylece yüzünün güleceğine, dertlerin ve sıkıntıların son bulacağına, çok büyük çaba sarfedeceğine, girdiği projelerden zararla çıkacağına yorulur.

Falda erkek saçı gördüyseniz

  • Kuralına göre oynamayan ya da belli ilkelerin ya da yöntemlerin dışına çıkan kişi, grup veya kurumlar yorucu bir sürece işaret ediyor.
  • Cömertliğiniz size bazen zor anlar yaşatıyor.

Falda erkeğin saçını kestiğini görüldüğünde verilen emeklerin boşa çıkmayacağına, kolaylık elde edeceğine ve halinden memnun olacağına, tecrübe edinirken can sıkıntısı yaşansa da elde edilen bilgilerin çok değerli olacağına delalet etmektedir.

Falda erkek saçının döküldüğünü görüldüğünde geçim sıkıntısı varsa kolaylıkla atlatacağına, rakiplerinin birkaç adım önüne geçeceğine, fırsatları kaybetmesine ve çok büyük zararlara girmesine rağmen yine kendi kontrolünü kaybetmeyip sakin olduğuna bundan sonra karşısına çıkacak başka fırsatları ve işleri bekleyeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda erkeğin saçını uzamış görmek kazançsız işler peşinde olmaya, evin kasasına giren gelirin artacağına, evinde kaynayan tenceresinin boş kalacağına, gidilecek yönün belirleneceğine delalettir.

Falda erkeğin saçının çoğaldığını görüldüyse problemlerinden ve sıkıntılarından kurtulacağına ve hayallerine kavuşup mutluluk ve huzur içinde bir hayat süreceğine, sağlık konusunda iyi haberler alınacağına ve mutlu bir ömür geçirileceğine, rızık ve kazanç elde edeceğine yorumlanır.

Falda dökülmüş erkek saçı görüldüyse çevresinde de böyle kimselerin bulunacağına, eline geçen fırsatları çok iyi ve hayırlı bir şekilde değerlendireceğine, işleri baltalamak ve kazanılan başarıları kötülemek isteyen kişilerin yenilgiye uğratılacağına rivayet etmektedir.

Falda erkeğin saçını beyaz görüldüyse kendisine söylenen her sözü fazlasıyla ölçüp biçeceğine, aksiliklerin ve sorunların üst üste geleceğine, çok güzel ve hayırlı rızıklar elde edileceğine, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, kişinin ailesinden kendisine miras kalan yerleri veya mülkleri sorunsuz bir şekilde alacağına ve değerlendireceğine, iş alanında kendi uzmanlığını öne çıkararak markalaşmış bir isim haline gelineceğine yorulmaktadır.

Falda erkeği saçı uzun görüldüğünde bundan güç ve cesaret alacağına, güzel olaylarla karşılaşılacağına, büyük zorluklar geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda erkeğin saçını kısa görüldüğünde varlık içinde yokluk çekileceğine, hayallerinin tek tek gerçekleşmeye başlayacağına, kendisini çok yalnız ve yorgun hissedeceğine işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir