AnaSayfa / erkek fal anlamları / Falda erkek kolu görmek

Falda erkek kolu görmek

Falda erkek kolu görmek nişanlı veya sözlü kişilerin bu süreci fazlasıyla uzun tutmalarından dolayı ilişkilerinin eski canlılığını yitireceğine, hayırlı olarak başlayan işlerin çok sıkıntı yaratacak kadar kötü bir duruma döneceğine, yakında başlayacak aşk macerasına, her geçen gün daha profesyonel olacağına, sağlığından ve ağız tadından olacağına, kişinin zor beğenen biri olması yüzünden evlilik kararını geç alacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda erkek kolu gördüyseniz

  • Yakınlarınızı kırmadan önce iyi düşünün.
  • Aradığınız ilişkiler veya iş birlikleri açısından size uyum sağlayacak kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Falda erkek kolunda bilezik görüldüyse geçim sıkıntısından kurtulacağına, iyilik yaptığı insanlardan kötülük göreceğine, kötü insanlar ile arkadaşlık etmeyeceğine işaret eder.

Falda erkek kol düğmesi görmek büyük bir kazanca sahip olacağına, işlerde meydana gelen aksamalardan ötürü maddi olarak zarara uğranacağına, her zaman çok başarılı olacağına alamet eder.

Falda kıllı erkek kolu görüldüyse işsiz ve aşsız kalmayacağına, amaçlarını yerine getireceğine ve ettiği duaların karşılığını alarak hayatının yüzünü güldürecek ve kendisine hayır getirecek şekilde ilerlemeye başlayacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından en kısa süre içerisinde kurtulacağına, büyük sorunlar ile yaşamak zorunda kalacağına delalettir.

Falda erkeğin kolunda dövme görülmesi dileklerinin kabul olacağına, fesat ve kötü kimselerden olacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine, moralsiz ve tatsız günler geçireceğine, küçük işlere sermaye harcamayacağına, hayal kırıklıklarını ve gönül yaralarının yavaş yavaş unutacağına işarettir.

Falda erkek kol saat görüldüyse çok hayırlı gelişmeler ile karşılaşılacağına, yüksek mevkilerde bir işe terfi edileceğine, yaşamının ve işlerinin düzene gireceğine rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir