AnaSayfa / ense fal anlamları / Falda ense görmek

Falda ense görmek

Falda ense görmek büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine, işlerinde aksama olacağına, insanlarla muhabbetinin koyulaşacağına, ele geçen fırsatların kaçırılmasına sebep olan şeylerin ne olduğunun bulunacağına, aydınlık bir geleceğe adım atılacağına, devam eden ilişkinin giderek daha da yıpratıcı olacağına delalettir.

Falda ense gördüyseniz

  • Pohpohlanmaya, övülmeye çok hevesli olmanız yüzünden çevrenizde bir anda kötü niyetli, kurnaz sizden birşeyler koparmak isteyen kimselerin birikmesine sebeb olabilir.
  • Pek çok konu transforme oluyor.

Falda ensede örümcek görülmesi hakkını kimseye yedirtmeyeceği gibi kimsenin de deyim yerindeyse bir iğnesine dahi tenezzül etmeyeceğine, aralarındaki bağlılığın ve sevginin daha da artacağına, farklı deneyimler elde edip kazancın artırılacağına inanılır.

Falda kalın ense görmek çok büyük ve güzel bir ilişkinin başlayacağına, işinde de büyük başarılara imza atacağına, eşler arasında yaşanan tartışmaların kısa süre sonra sevgi ile son bulacağına, fal kapatanın çok haraketli ve heyecanlı günler geçireceğine yorulmaktadır.

Falda ensenin kesildiğini görüldüğünde yeni ve büyük başarı getirecek bir işe gireceğine, büyük bir kalpkırıklığı yaşanacağına, söz dinlemeyen bir akraba tarafından sorunlu bir işin ortasına çekileceğine, sadakat ve vefa duygusunun çok daha güçleneceğine, sevilen bir kişinin söyleyeceği gurur kırıcı bir söz yüzünden büyük bir üzüntü yaşanacağına alamet eder.

Falda enseyi kıllı görülmesi uğranılan zararların telafi edileceğine, kazancın ve mutluluğun yerinde olacağına, bir sebeple işlerin kötüye gideceğine, maddi olarak zor bir döneme girileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda ensede sivilce görüldüğünde yaptığı bir çalışma sonucunda işlerinin düzeleceğine, eşler arasında büyük bir bağ kurulacağına, her anlamda güçleneceğine, sohbetinin bozulacağına ve en sevdikleri ile nerdeyse yolları ayırma noktasına geleceğine yorulmaktadır.

Falda ensede saç görülmesi alacağı bazı haberler ile sorunlarından hızlı bir şekilde kurtulacağına, başarılar elde edileceğine, kısa zamanda büyük bir tartışma içinde kalınacağına, iş konusunda çok büyük atılımlar yapacağına, hayatının iplerini eline alacağına, şansının ve kısmetinin de hep kendisinden yana gideceğine alamettir.

Falda erkek ensesi görülmesi çok hayırlı ve güzel gelişmelerin yaşanacağına ve bu sayede daha farklı bir şekilde hareket edileceğine, çalışkanlık ve disiplinle birlikte iman gücüyle de hareket eden fal kapatanın asla dara düşmeyeceğine, elinde bulunan imkânlar sayesinde çok rahat edeceği bir döneme gireceğine, sosyal hayatında çok sevdiği ve değer verdiği biri ile arasının bozulacağına delalettir.

Falda ensede yılan görüldüğünde epey zamandan beri hayalini kurduğu bir şeye kavuşacağına, hayatı boyunca kısmetinin açık olacağına, iş hayatını çok düzgün bir şekilde ilerleteceğine alamet etmektedir.

Falda ensede yara görülmesi tüyü bitmemiş yetimin hakkını yiyeceğine ya da kolay ama doğru olmayan yollardan kesesini dolduracağına, uzak bir yerden gelecek iş teklifinin kabul edileceğine, iş hayatı ile ilgili doğru ve hayırlı kararların alınacağına yorumlanmaktadır.

Falda ensede fare görüldüğünde düşüncesiz adımlar attığı ve fevri davrandığı sürece de kötü olaylar yaşayacağına, onlarla iyi geçim halinde olacağına, herkesin ilgisinin çekileceğine, hayallerin gerçekleşmeyeceğine ve bu yüzden fakirlik yaşanacağına, başarılı ve kazançlı çalışmalara vesile olacak bazı işlere gireceğine tabir olunur.

Falda ensede uzun saç görüldüğünde ancak daha büyük çalışmalar yapmak için fal sahibinden yardım isteyeceğine, çeşitli dedikoduların ortasında kalınacağına, ticaret ehli kimse olacağına, gerek malından gerekse parasından vermekten bir an olsun tereddüt etmeyeceğine bu sayede sadece bir insana yardım etmekle kalmayacağına delalet etmektedir.

Falda ensede delik görülmesi hayatı boyunca atlatamayacağı kadar büyük ve ciddi sorunlar yaşamayacağına, huzurunu ve ağız tadını yitireceğine, sıkıntılarının zamanla geçeceğine, kazandığı paralar ile çeşitli yatırımlar gerçekleştireceğine inanılır.

Falda kıllı ense görüldüğünde yüzünü güldüreceğine ve tüm dertlerini unutturacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına, para kazanma konusunda hep rahat olunacağına, işlerinin yaver gideceğine ve kazancının çoğalacağına işarettir.

Falda ensede şişlik görmek sevdiği kişiler ile birlikte bir seyahate çıkacağına, keyfin ve geçimin kalmayacağına, uzun zamandan beri birlikte olunan kişi ile artık evlilik yoluna girileceğine, hanesine bereketin ve bolluğun geleceğine, dinlenilmemesi ve beslenmenin geri plana atılması yüzünden hasta olunacağına, uğradığı zararın telafi edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına işaret etmektedir.

Falda ensede et beni görüldüyse sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, büyük bir kazanca sahip olacağına, mutluluğun günden güne daha da artacağına inanılmaktadır.

Falda ensede bit görüldüğünde hayırsız bir kişinin haneden uzaklaştırılacağına, işle ilgili yapılan görüşmelerin sonuçsuz kalacağı, kısa sürede çalışmalarının çok kazanç getireceğine, kazandığı bu başarılar sayesinde hayallerini gerçekleştireceğine ve hayatının toparlanacağına, tüm sorunlarına rağmen çalışmayı sonlandıracağına yorumlanır.

Falda enseden öpüldüğünü görülmesi yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, kendisini çok büyük sorunlar ile boğuşurken bulacağına, hiçbir üzüntü verici olayın kalmayacağına, şansının açılacağına ve özellikle de kısmetinden yana yüzünün güleceğine alamet etmektedir.

Falda ensede dövme görüldüğünde sağlığının ve keyfinin bir ömür süreceğine, zararların kısa zaman içinde telafi edileceğine, çocuklarından ve tüm sevdiklerinden uzak kalacağına, hayat boyu çok sevileceğine, kişinin geçiminin zorlaşacağına alamet ettiği söylenir.

Falda aynada ensesini görüldüğünde iç dünyasının zenginleşeceğine, toplumun geniş kitlelerinde takdir edilen işler yapılacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, akrabaların araya girmesi ile etraftaki insanlarla yaşanabilecek tartışmaların başlamadan bitirileceğine, sıkıntılarını bir köşeye bırakarak daha doğru bir kişi olmak için çaba göstereceğine, büyük bir azimle girilen işte yüksek hedeflerin kısa zamanda gerçekleştirileceğine delalettir.

Falda ensede akrep görmek hayırlı ve başarılı işlere gireceğine ve çok daha büyük bir çaba göstererek kariyer planında basamakları hızlı bir şekilde tırmanacağına, iş konusunda yeni bir sayfa açılacağına, yepyeni bir çalışma ortaya koyacağına alamet ettiği söylenir.

Falda ensede göz görmek atılacak adımlarla çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, uzun bir zamandan beri emek verilen bir işte usta olunacağına, uzun yıllardan beri hayal ettiği ve çok büyük arzu duyduğu şeylere kısa zaman içinde kavuşacağına, sorunlardan dolayı tırnaklarını yemeye başlayacağına işaret eder.

Falda ensede yazı görülmesi iyi zamanlar geçireceğine, çirkin bir iş yapmaya, ancak bu kötülüğü yakınlarının desteği sayesinde kolaylıkla atlatacağına işaret eder.

Falda enseyi kalın görüldüyse hayallerinin de yarım kalacağına, hayatının daha kolay ve güzel hale geleceğine, çok büyük bir mutluluğa erileceğine ve iş hayatında uzun zamandan beri yaşanan sıkıntıların ardından işlerin açılacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından yakında kurtulacağına, gönlünün ferahlarken bedeninin de şifaya kavuşacağına, hayal edilen her şeye kısa süre içinde kavuşulacağına delalettir.

Falda ensede böcek görüldüyse kırılan kalplerin tamir edileceğine ve kardeşlerin birbirine daha çok bağlanacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine, gerek kısa vadede gerek uzun vadede çok yol katedileceğine, hayaline kavuşacağına ve muradına ereceğine yorumlanmaktadır.

Falda ensede kedi görülmesi geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, karanlıkların aydınlanacağına ve yapılacak olan bir iş sayesinde maddi olarak rahat bir hayat sürüleceğine, parasal olarak iyi bir mevkiye kavuşulacağına yorumlanmaktadır.

Falda ensede yarasa görmek gelirinin daimi olacağına, iş konusunda kısmetin açılacağına ve üzüntü duyulan bir durumdan ötürü yaşanan tartışmaların biteceğine, dost ya da akrabalardan birisinin vereceği destek sayesinde de işlerin daha iyi bir hale getirileceğine yorulmaktadır.

Falda ensede solucan görüldüğünde mallarını ve makamını garantileyeceğine, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, iş hayatında bu kişileri yanına almak için elinden gelen herşeyi yapacağına, elindeki parayı doğru yatırımlarla büyüteceğine delalet ettiği söylenir.

Falda enseden vurulduğunu görüldüyse aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, her daim bereketli işler yapacağına, işlerin çok iyi bir hale geleceğine, çok büyük bir üzüntü duyacağına ve çok daha kötü durumlara düşebileceğine yorumlanmaktadır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.