AnaSayfa / emniyet fal anlamları / Falda emniyet görmek

Falda emniyet görmek

Falda emniyet görmek menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine, bilakis hiçbir eksiğinin kalmayacağına, evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, zor durumda kalınacağına, bir sebeple kendisini bir türlü toparlayamayacağına, hayırlı olacak ve mutluluk getirecek izdivaca işaret ettiğine inanılır.

Falda emniyet gördüyseniz

  • Bir yandan harekete geçme arzusuyla yanıp tutuşurken, başarısızlığa uğrama korkusu sizi frenliyor.
  • Farkında olun ya da olmayın gerçekten dinlenmeye ihtiyacınız var.

Falda emniyet binası görüldüğünde içinde kalan hayallerini gerçekleştirme fırsatı bulacağına, çok daha sosyal bir kişi olup daha büyük bir arkadaş çevresi edineceğine, çok büyük ve üst düzey bir mevkiye terfi edileceğine, sorunları omuzundan atarak hafifleyeceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakında biteceğine, geçim sıkıntısına düşeceğine ve bir türlü bir yerde tutunamayacağına tabir olunur.

Falda emniyet iğnesi görülmesi çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına, rahat bir hayata adım atacağına, kesilen kişinin çözülmeyen sorunları varsa eğer kısa bir zamanda çözüme kavuşacağına inanılır.

Falda araba emniyet kemeri görülmesi maddi anlamda zarar edeceğine, aksi takdirde zor zamanlar geçireceğine ve kötü bir durumla karşı karşıya kalacağına, alınmış olan borçların ödeneceğine ve anne baba hayır duaları alınacağına, yapılan hataların çok zarar getireceğine, yapılan çalışmalarda kazanılan paranın fakir fukara için de harcanacağına, çalışmaların günden güne daha popüler olacağına işaret ettiği söylenir.

Falda emniyette olduğunu görmek çok büyük atılımlar için yapılacak çalışmalarda önce kendisinden başlayacağına, yaşanan üzücü olayların hayırlı duruma döneceğine, sorunların tamamının olmasa da bir kısmının bu sayede bitirileceğine, hayırlı bir iş için sevilen bir kişiden yardım istenmesine rağmen amaca ulaşılamayacağına, geçim derdinin sona ereceğine işarettir.

Falda polis emniyeti görülmesi uzun uğraşlar sonucunda maddi olarak büyük sıkıntı çektiği bir dönemden kısa süre içinde kurtulup zenginliğe kavuşacağına, insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, maddi zarar edeceğine, zor zamanlar geçireceğine, bir sebeple çok büyük sorunlar ile karşılaşacağına delalettir.

Falda emniyet müdürlüğü görmek isabetli girişimlerde bulunup kendi işinin başına geçeceğine, hayırlı günlerin geleceğine, yüzlerin her daim güleceği bir döneme girileceğine, üzüntüsünü ve mutsuzluklarını unutacağına, kişinin güzel günlerinin geride kalacağına, işveren pozisyonuna geleceğine yorulur.

Falda emniyet mensubu görüldüyse bazı konularda konuşulacağına, sürpriz gelişmeler yaşayacağına, yaşadığı olayların kötü gideceğine, hoşgörülü ve anlayışlı olacağına, bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.