AnaSayfa / elti fal anlamları / Falda elti görmek

Falda elti görmek

Falda elti görmek gerekse ruhsal olarak içine düştüğü hastalıkları atlatacağına, evinde ve işyerinde bereketin ve bolluğun hüküm süreceğine, işlerinin günden güne daha iyi bir olacağı bir döneme gireceğine, çocukluktan beri hayali kurulan ve her zaman çok istenen şeylere ulaşılacağına ve çok güzel ve hayırlı bir hayat sürüleceğine, çok sıkıntılı bir döneme gireceğine, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına inanılmaktadır.

Falda elti gördüyseniz

  • Resmi evraklarla ilgili konularda da dikkatli olmalısınız.
  • Zamanınızı, tecrübelerinizi veya bilginizi paylaşmak konusunda istekli olursanız reddedilmesi zor bir teklif söz konusu olabilir.

Falda büyük elti görüldüyse yaşanan para sıkıntılarının son bulacağına, torununun çocuğunu görecek kadar yaşayacağına ve hastalık yüzü görmeyeceğine, çok başarılı bir kariyere sahip olmaya yorumlanmaktadır.

Falda teyzenin eltisini görülmesi eğleneceğine ve daima afiyette kalacağına, medet umduğu kapıların yüzüne kapanacağına ve fal kapatanın güvendiklerinden yana hayırsızlık ve nankörlük göreceğine, yakın bir zaman içinde çok zor bir işin atlatılacağına, insanların hayır dualarının alınacağına, eski kırgınlıkların geçmişte kalacağına, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına inanılır.

Falda eltimin cinsel organını görüldüyse aile hayatında çok büyük üzüntüler olacağına, yapılacak çalışmalar ile maddi ve manevi olarak yardıma muhtaç insanlara yardımcı olunacağına, şansın yaver gideceğine, bir sebeple borcun gittikçe artacağına işaret etmektedir.

Falda eltinin doğurduğunu görmek sorunlarının bu sebeple daha da artacağına, mantık ile verdiği bir karar yüzünden büyük zarara uğrayıp kararından çok büyük pişmanlık duyacağına, çok büyük üzüntüler yaşanmasına sebep olacağına, üst mevkideki kişilerin takdirine sahip olunacağına, sevdiği bazı kişiler ile çok rahat edeceği ve büyük kazanç elde edeceği bir işe gireceğine, ekmeğini daha rahat şekilde kazanacağına inanılmaktadır.

Falda eltimin torununu görülmesi sıkıntıların ve dertlerin artacağına, iş seyahatine çıkacağına ve oradan büyük başarılarla döneceğine, iş yerinde istediği makama terfi edileceğine, yüklü miktarda bir para yardımı alınacağına, toplumda takdir edilecek ve adından güzel anılacak işler yapacağına yorumlanır.

Falda eltimin erkek çocuğu olduğunu görüldüğünde yaşanan son durumlardan ötürü çok zarar edileceğine, özellikle iş konusunda büyük paralar kazandıracak girişimlerde bulunulacağına, bir sebeple bazı kişilerden azar işitileceğine, eşler arasındaki tartışmaların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, fal kapatanın ağız tadının da yerinde olacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda eltinin yemek yaptığını görüldüğünde ortaya koyacağı çalışmalardan eline geçecek kazançlar sayesinde epey rahat edeceğine ve yoluna çıkan bütün engelleri teker teker aşacağına, çirkin sözler işitileceğine, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, kendisini hazır hissettiğinde de kararını yerine getireceğine, yaşayacağı sorunlar nedeni ile kurulu düzeninin ve huzurunun da berbat olacağına, kısa süre içinde evlat sahibi olacağına tabir olunur.

Falda eltinin delirdiğini görülmesi maddi ve manevi birçok şey kazanılacağına, onun zamanını çalacağına, bir elinin yağda bir elinin balda olacağı bir hayatı olacağına, çalışmalarının ve projelerinin de daha çok insana ulaşacağına, bütün iş anlaşmalarının çeşitli sorunlardan ötürü iptal edileceğine delalet etmektedir.

Falda eltinin yaşlandığını görüldüğünde huzurlu günlerin biteceğine, çok daha iyi işler yapmak için girişimde bulunacağına, iş hayatında yüksek kademelere çıkacağına alamettir.

Falda elti kayın görüldüyse maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine, çok sıkıntılı ve sorunlu zamanlar geçireceğine, büyük manevi zararlar yaşanacağına alamet ettiği söylenir.

Falda eltimin ikiz erkek çocuğu olduğunu görülmesi fırsatları önceden görüp kişinin geleceği için çok doğru yatırımlar yapacağına, büyük başarısızlıkların bu sayede ortadan kalkacağına, daha şık mekanlarda eğleneceğine, insanlardan takdir toplayacağına yorulmaktadır.

Falda küs olan eltiyi görüldüyse kaçan fırsatların tekrar ele geçirileceğine, büyük özgüven kazanacağına, sorunlarının hızlı bir şekilde ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda iki elti görülmesi sorunlarının ve sıkıntılarının kalmayacağına, işin kısa bir süre düzgün bir şekilde ilerlemesinin ardından bazı sorunlardan ötürü günden güne kötüye gideceğine ve bu yüzden çok yakın bir zaman içinde yeni bir işe girme konusunda bazı adımlar atılacağına, hayallerine en kısa süre içerisinde kavuşacağına, ileriki zamanlarda çok pişman olacağına, kötü halinden eser kalmayacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine alamet etmektedir.

Falda eltinin memesini görülmesi beraberinde olan insanlara da destek olup işlerini büyüteceğine, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine, hayırlı bir kişi ile bir birliktelik yaşanacağına inanılır.

Falda eltiyi yatakta görüldüyse gönül gözüyle olan biteni değerlendiren fal kapatanın kendisi için en doğru olanı yapacağına, keyfinin ve huzurunun kaçacağına böylece çektiği üzüntü ve sıkıntı nedeni ile hastalanıp yatağa düşeceğine, büyük bir risk alınarak girilen bir işte hayırlı bir şekilde sonuca varılacağına, rahatının ve huzurunun bozulacağına, anne baba duaları alınacağına, karşılaşılsa bile çok kısa bir sürede üstesinden gelineceğine inanılır.

Falda kayınvalide ve elti görüldüğünde sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, insanların birbirine kenetleneceğine, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, sevdiği kişiler tarafından uğratılacağı zararlar yüzünden çok büyük üzüntü duyacağına rivayet etmektedir.

Falda ölmüş elti görüldüğünde mutlu olmanın yollarını bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine ve yapılan işlerde büyük bir üne kavuşulacağına, zor ve karamsar günler geçireceğine ve ruhsal olarak yıpranacağına, başına uğursuz olayların geleceğine, sıkıntılar son bulacağına alamet ettiği söylenir.

Falda eltimin temizlik yaptığını görüldüyse düzeltmeye çalıştıkça daha da bozulacağına ancak ilerleyen zamanlarda daha iyi ve daha akıllıca hareket edeceğine, eline geçen kazancı çok hayırlı ve güzel bir şekilde değerlendireceğine ve sıkıntılarından kısa zamanda kurtulacağına, kısmetinin her zaman açık olacağına, edilen duaların ve yapılan yardımların Allah katında karşılığını bulacağına, önündeki engellerin ortadan kalkacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda elti ve kocasını görülmesi kişinin çevresinde zenginliği ile nam salacağına, her adımı takip edilen biri olup bu şekilde çok para ve mal kazanacağına ve bu durumu çok büyük ve çok yararlı bir avantaja çevireceğine, başarılı birçok çalışmaya ve projeye imza atılacağına, alınan bir iş teklifinden ötürü gurbete çıkılacağına, ağız tadının yaşanacak olaylara paralel olarak kaçacağına, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine işarettir.

Falda eski elti görüldüğünde büyük çabalarla geldiği mevkiden gönderileceğine, dertlerin ve üzüntülerin geride kalacağına, ağız tadının yerine geleceğine, kendisi ile gururlanacağına, üzüntü duyulmasına sebep olan durumların ortadan kalkacağına, hane içinde sağlığın da huzurun da yerinde olacağına rivayet etmektedir.

Falda eltimin boşandığını görmek hayırsız bir kişinin sebep olduğu sıkıntıya çözüm olacağına, akrabalardan birinin ısrarı ile kurulacak bir dostluk sayesinde yeni fırsat kapılarının açılacağına, projelerinin beklediği ilgiyi ve takdiri alacağına rivayet etmektedir.

Falda eltinin halı yıkadığını görüldüyse oynanan bir şans oyunu sayesinde zengin olunacağına, dişe diş savaşacağına, kardeşlerden biri ile bir yola gidileceğine, sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, elde bulunan maddi olanakların yavaş yavaş kaybedileceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda eltiyle kavga ettiğini görüldüyse kazandığı paralar sayesinde mal mülk sahibi olacağına, evli iseniz eşinizle arasında bazı tartışmalar geçebileceğine, uzun bir süre kişinin yolunda engeller olmadan yürüyeceğine tabir olunur.

Falda eltinin ablasını görüldüyse müjdeli bir haber alarak sevineceğine, yaptığı işlerde kişinin iyi niyetinin suiistimal edileceğine, işlerinin çok iyi gideceğine delalettir.

Falda kocanı eltiyle görmek aynı yolu tutup insanlara ve kendisine zarar vermeye devam edeceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına, zor bir dönem geçirileceğine alamet ettiği söylenir.

Falda eltinin sigara içtiğini görmek aradaki bağların daha da sağlamlaşacağına, bunun kendisine büyük bir rahatlık vereceğine, yaralarına da merhem olacağına inanılır.

Falda ölmüş olan eltiyi görmek beklenmedik olumsuz olaylarla karşılaşacağına, kırılacağına ve bazı kimseler nedeniyle hayal kırıklığına düşeceğine, büyük mutluluk duyulacağına, sıkıntısız ve güzel yaşayacağına, hayatının kolaylıklar ve güzellikler içinde geçeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda eltimin annesini görüldüyse el emeği ile kazanılan para sayesinde kişinin ihtiyaçlarını gidereceğine, büyük başarılar kazanarak çok iyi yerlere geleceğine, adını aklamayı başaracağına, işlerin yarattığı stresten ve gerginlikten kurtulmak için kısa süreli de olsa bir tatile çıkılacağına ve kurulan hayallerin gerçeğe dönüştürüleceğine, ardından uzun süreli maddi sıkıntıya girileceğine, hayat içindeki hedeflerini gerçekleştireceğine alamet ettiğine inanılır.

Falda eltinin oynadığını görüldüyse kendini her konuda geliştireceğine ve hayatında kendisi için dönüm noktası sayılacak kararlar alacağına, üst düzey çalışmalara imza atılacağına, girdiği tüm işlerden alnının akıyla çıkacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda kaynana elti görmek huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına, büyük bir zenginliğe sahip olunacağına, ancak sabırlı olunması ve doğru adımların atılması sayesinde bu sorunun tersine çevrileceğine, zarar etmesine ve karamsarlığa düşmesine neden olacağına, hayırlı olaylar ile karşılaşacağına, daha doğru karar verebilmesi için ona yardımcı olacağına alamettir.

Falda eltimin ikiz bebeği olduğunu görmek kendisini çok seven bir kişi ile dünyaevine gireceğine, makam ve rütbe edineceğine, kendisine ihtiyacı olduğunu söyleyen birine elinden gelen en iyi şekilde yardım edeceğine, şansının pek iyi gitmemesi sebebi ile büyük sıkıntılar çekeceğine, sevdiği kişiler ile çok büyük tartışmalar yaşayacağına tabir olunur.

Falda eltinin kardeşini görülmesi mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, zor günlerinde sevdiklerinin yanında olacağına ve her zaman destek göreceğine, ihtiyacı olan kazanca ulaşacağına inanılır.

Falda eltiyi güzel görmek sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, kazançlı kapıların açılacağına, yokluk ve borç nedir bilmeyeceğine, çok büyük mal ve mülke sahip olunacağına, yeni adımlar atacağına, yaşadığı yerin güzelleşeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda eltinin doğum yaptığını görüldüğünde uzun bir zamandan beri kötü giden işlerinin sabır ve azim göstermesi ile birlikte açılacağına ve çok büyük maddi ve manevi kazançlar elde edileceğine, maddi sorunların yavaş yavaş sona ereceğine ve yakın zamanda kişinin rahat bir nefes alacağına, kötüye giden bir işin verilecek parasal destek sayesinde düze çıkartılacağına rivayet etmektedir.

Falda eltinin bayıldığını görmek duygusal ilişkilerinde hislerinin karşılıksız kalmayacağına, eline haram para geçeceğine, aile bireyleri için bazı yardımlarda bulunulacağına, hem eğitim hayatında hem sosyal hayat içinde çok sevilen bir kişi olacağına delalet ettiğine inanılır.

Falda eltinin taşındığını görüldüğünde herkesin karşısında el pençe divan duracağına, mutlu ve huzurlu bir haneye sahip olunacağına, yüceltecek ve gururlandıracak sözler duyacağına, kendisini iyi hissedeceği ortamlara gireceğine, sevdiği kişiler ile çok daha fazla vakit geçirme şansı yakalayacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamettir.

Falda elti ve ailesini görülmesi üzüntülerin mutluluğa dönüşeceğine, yetenekleri üzerinde daha fazla uzmanlaşacağına, eskileri yâd edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda eltiyi ağlarken görmek sıkıntılarını ve kötü olayları hastalık derecesinde sorun etmeyeceği için çok daha rahat olacağına, kültürlü ve alim kimse haline geleceğine, birikimleri ile araba veya ev gibi bir yatırım yapacağına, ruh sağlığının bozulacağına, işlerini ve sorunlarını tek başına çözmek zorunda kalacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda eltimin evlendiğini görüldüyse ancak ettiği duaların kabul olması ile birlikte çok büyük ve uğradığı tüm zararı ortadan kaldıracak olan bir yardım alacağına, kendi kabuğuna çekileceğine, kişinin iş ve aşk hayatında karşılaşacağı olumlu gelişmelerin olacağına, her gün biraz daha sıkıntıya düşüleceğine, endişelerin ve korkuların geçeceğine, zararların sevilen kişilerden alınacak yardım ve destek ile telafi edileceğine rivayet eder.

Falda ağlayan elti görmek sıkıntı yaşadığı zamanlarda hep bir çıkış yolu bulacağına, yapılacak işlerden sonra yeni iş teklifleri alınacağına, mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına, daha düzenli ve güzel bir yaşama sahip olmak için adım atacağına alamet ettiği söylenir.

Falda ablamın eltisini görüldüyse içine düşeceği zorluklardan kendisini ancak yine onun kurtaracağına, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, pek çok hayır duası alacağı için işlerinin de daima yolunda gideceğine, zaman zaman karşısına çıkan bu mesele yüzünden bugünkü hayatına yeterince adapte olamayacağına, mutlu başlayan bir birlikteliğin tartışmalı bir şekilde biteceğine yorumlanmaktadır.

Falda eltiyi zayıflamış görülmesi çok büyük miktarda kazanç elde edileceğine, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, moral ve sermaye kaybedeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişileri mutlu etmek için hayırlı bazı atılımlar gerçekleştireceğine ve çok mutlu olacağına alamet ettiği söylenir.

Falda hamile elti görmek makbul olan yollardan ayrılmayacağına, kaldırabileceğinden ağır yükümlülüklerin altına gireceğine, hayırlı ve güzel şeylerin kısa süreli olarak rafa kalkacağına ve başına gelen kötü bit durum yüzünden sevdiği kişilerin de zarar göreceğine delalet ettiği söylenir.

Falda elti kaynana görüldüyse aile bireyleri ile uyumunun süreceğine, kazancın her geçen gün daha da çoğalacağına, işlerinin hafifleyeceğine ve hayatının kolaylaşacağına, sıkıntı yaratan kişilerin haneden ve aileden uzaklaştırılacağına, sağlıkla ilgili olarak herhangi sıkıntı çekilmeyeceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda elti kayınvalide görüldüyse birçok kişiyi etkileyecek bir proje gerçekleştirileceğine, birçok kişinin takdirinin kazanılacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine, iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, maddi olarak çok büyük imkânlara sahip olacağına, zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına yorumlanmaktadır.

Falda elti gelini görülmesi büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, zafer ve bol kazanç getireceğine, ruhsal olarak kötü olunan bir dönemin sona ereceğine, çok endişeli ve çok üzüntülü durumlardan kurtulmak ve iş hayatından feraha çıkmak için çok büyük çabalar göstereceğine ve iş için çok emek verip etrafındaki insanlardan yardım alacağına, kendine olan öz güvenini kaybedeceğine ve bir daha cesaret edip büyük adımlar atamayacağına tabir olunur.

Falda arkadaşının eltisini görüldüyse kendisini moral olarak daha iyi hissedeceğine, sağlığı ile ilgili sorun yaşayan bir akrabasının tedavisini üstleneceğine, zaferlerine kimsenin engel olamayacağına, uzunca bir zaman boyunca bu hastalık ile uğraşacağına, işlerinin çok hayırlı ve güzel bir şekilde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Falda küs elti görüldüğünde aşka ve sevgiye olan inancını kaybedeceğine, ancak daha sonra yaşanacak bazı hayırlı olaylar sayesinde durumların düzeleceğine, uzun zamandan beri çekilen bir rahatsızlığın kısa bir zaman sonra Allah’ın izni ile şifa bulacağına, kardeşler arasındaki buzların eriyeceğine işaret ettiği söylenir.

Falda eltiyi makyajlı görülmesi Allah katında makbul işlerle uğraşılacağına, önemli bir görevi başarıyla bitirdikten sonra terfi edeceğine, iş konusunda sıkıntı çekileceğine, yalnız kalmak isteyeceğine, mutluluğu ve huzuru tatmayı nasip edeceğine, çalışmadan da sabit bir gelire sahip olma şansın elde edeceğine rivayet etmektedir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir