AnaSayfa / el fal anlamları / Falda elinde süt görmek

Falda elinde süt görmek

Falda elinde süt görmek bir sebeple aile hayatını ve iş hayatını aksatacağına, kişinin artık rahat bir nefes alacak kadar iyi bir duruma geleceğine, üzüntülü bir döneme girileceğine ve verilen sözlerin çok istenmesine rağmen tutulamayacağına, büyük miktarlarda para kazanılacağına ve yeni bir şehirde ya da ülkede yeni bir işe girişileceğine, işyerine ve hanesine bolluk ve bereket geleceğine, sorunların kısa zamanda temizleneceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda elinde süt gördüyseniz

  • Sizden beklenenleri yerine getirmek adına duygularınızı bastırmanız gerekebilir.
  • Belli bir anlaşmanın esaslarında değişiklik yapılması gerekiyor.

Falda ölünün elinde süt görülmesi eline geçen paranın bereketinin de daim olacağına, yaşanan tüm sürtüşmelere rağmen bir türlü orta yolun bulunamayacağına, aşırı kalabalık ve samimiyetsiz insanların bir arada bulunduğu toplantılara katılarak can sıkıntısı yaşayacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda elinde süt bidonu görüldüğünde çok büyük kazançlar ve faydalar sağlayacağına, geçmişte yapılan hataların tekrarlanmayacağına ve ortaya çıkacak bir sağlık sorununun tedavisi için sıcak bir bölgeye seyahat edileceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, biraz zaman geçmesi gereken haber alamet eder.

Falda elinde süt taşıdığını görüldüğünde tartışmaların son bulacağına, özel hayatında köklü ve güzel değişiklikler meydana geleceğine, dini anlamda yapılan araştırmaların ve okumaların kişinin inancını sağlamlaştıracağına, geleneklere ve göreneklere değer verileceğine, özellikle mutsuz ilişkileri sonlandırmak için hamlelerde bulunacağına alamettir.

Falda annemin elinde süt görmek çok sağlıklı ve zinde bir insan olarak çok uzun bir ömür yaşayacağına, çok hayırlı ve başarılı gelişmeler yaşanacağına, eline geçecek olan fırsatların günden güne çoğalacağına delalettir.

Falda başkasının elinde süt görüldüyse iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, helal ekmek yeneceğine, yaptığı hataları kısa zaman içinde düzelteceğine, çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir