AnaSayfa / bira fal anlamları / Falda elinde bira şişesi görmek

Falda elinde bira şişesi görmek

Falda elinde bira şişesi görmek ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, maddi durumun orta halli seyir izleyeceğine, günahlarından tövbe etmeye, üzüntülerinin mutluluğa dönüşeceğine, eşiyle bazı konularda ters düşeceğine, daha güçlü hale geleceğine ve onlardan önde olacağına işaret eder.

Falda elinde bira şişesi gördüyseniz

  • Bazı kişiler neler elde ettiğinizin veya neler başardığınızın farkında olmasalar da, aslında çok fazla şey elde ettiniz.
  • Bazı konularda olumlu ilerleyip ilerlemediğiniz veya imkansız ya da saçma bazı konularda anlaşmaya varıp varmadığınız konusunda kafanızda soru işaretleriniz olabilir.

Falda başkasının elinde bira şişesi görmek inat edilmesi yüzünden çok önemli bir işin elden kaçırılacağına, maddi yükünün artacağına, olmayacak hayallere kapılacağına, kişinin becerilerinin farkına varılacağına böylece işinde terfi ettirileceğine, doğru hamleleri yapmak için zamanın geldiğine inanan fal kapatanın iş yatırımları yapacağına, yakın zamanda gerçekleşmesi  gereken bir çalışmanın bir türlü başlamayacağına rivayet eder.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir