AnaSayfa / bıçak fal anlamları / Falda elde bıçak görmek

Falda elde bıçak görmek

Falda elde bıçak görmek insanlar arasında konuşulur ve yayılır olacağına, sorun yaşasalar da her sıkıntının hane içinde kalacağına, iş hayatında bazı zorluklar yaşanılacağına, hem çocuklarının ve ailesinin kendisine destek olacağına, girdiği işte çok üst mevkilere terfi edileceğine, makbul olandan vazgeçmeyeceğine yorulur.

Falda elde bıçak gördüyseniz

  • Evinizi veya ailenizi ilgilendiren konular netleşmeye başlıyor.
  • Zamanlama sorunlarını kaldırın.

Falda oğlunun elinde bıçak görüldüyse ağır bir hastalık ile uğraşıldığını duyacağına, tazeleneceğine ve şifa bulacağına, kişinin kesin olarak ve tamamıyla kurtuluşa ereceğine, çalışmaların ve projelerin yeni iş kapıları açacağına yorulur.

Falda sevdiğinin elinde bıçak görüldüğünde kazancın büyük bir kısmının Allah yolunda kullanılacağına, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına, bazı sırların açığa çıkacağına yorulur.

Falda ölünün elinde bıçak görüldüyse bazı sorunlar karşısında çözüm yolu bulana kadar deyim yerindeyse akla karayı seçeceğine, hayırlı gelişmeler yaşayacağına, mutlu ve huzurlu günlere kavuşulacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine işaret etmektedir.

Falda elini bıçak kestiğini görülmesi konforlu bir şekilde ömür geçireceğine, sahip olduklarını bir bir kaybedeceğine, kişinin sıkıntılarından arınacağına, ne yapacağına karar veremeyeceğine, içine düştüğü zor durumu kendi imkânları ile düzeltmeye çalışacağına tabir olunur.

Falda başkasının elinde bıçak görülmesi yeni kazanç kapıları bulacağına ve sayısız fırsat elde edeceğine, üstün başarılar alacağına, variyetinin her geçen gün artacağına alamettir.

Falda elinde bıçak olduğunu görüldüğünde çok sıkıntılı ve zor günler geçirileceğine, aile bireyleri arasında uzun süreli küslüklerin başgöstereceğine, işle ilgili önemli bir teklif alınacağına, hak olmayana da hiçbir zaman göz dikmeyeceğine yorulmaktadır.

Falda eline bıçak battığını görülmesi akıllı adımlar atacağına, hayatının bundan sonraki kısmını yaşayacağı sıkıntılardan sonra çok farklı şekilde yöneteceğine ve planlayacağına, yapılan işte büyük başarı sağlanacağına, eski sosyal hayatın dışında kalınacağına, emeklerinin karşılığını almaya başlayacağına, yeni yollara girileceğine delalettir.

Falda kocanın elinde bıçak görüldüğünde yaşadıklarının kötü etkilerinden kurtulacağına, böylece parasal olarak iyi bir duruma gelineceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı çalışmalar gerçekleştireceğine alamet ettiği söylenir.

Falda arkadaşın elinde bıçak görüldüyse sıkıntıya ve zahmete düşeceğine, projeleri ortaya çıkarmakta güçlüklerle karşılaşacağına, sıkıntılı ve sorunlu bir işe girdiği sırada durumunu düzeltmek için birisinden çok büyük miktarda bir borç alacağına, çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, ancak daha sonra durumun düzeltilmesi sayesinde aradaki sıkıntıların çözüm bulacağına ve yanlış kişilerle kurulmuş bir ortaklığın tek taraflı olarak feshedileceğine rivayet eder.

Falda kardeşimin elinde bıçak görmek ailesinin rızkını sağlayamaz hale geleceğine, sırta kambur olan bir kişinin hayattan uzaklaştırılacağına, büyük önlemler almasına ve çok geniş çaplı yatırımlar yapmasına rağmen karşılık olarak çok küçük bir kazanç elde edeceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda delinin elinde bıçak görüldüğünde herhangi bir sağlık sorunu çekmeyeceğine, sevdiği kişiler ile çok güzel ve mutlu günler geçireceğine, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, eline geçen fırsatları bu amaç doğrultusunda kullanacağına, hırsla ve büyük bir inançla ilerleyeceğine alamet etmektedir.

Falda kızının elinde bıçak görmek çevresindeki kişilere de iş veya para anlamında destek vereceğine, alınacak müjdeli haberler sayesinde aile hayatında çok büyük gelişmeler yaşanacağına, zahmete ve çileye düşeceğine, sosyal ilişkilerinin de bu süreçte daha fazla yıpranacağına, kısa bir süre önce tanışılan bir kişi ile yaşanacak bir gönül ilişkisinin evlilikle sonlanacağına alamet eder.

Falda annenin elinde bıçak görülmesi canını dişine takarak kazandıklarını kaybedeceğine, belli bir standardın altına düşmeden hayatını sürdüreceğine, aile bireylerini üzecek ve eldeki imkanların heba olmasına yol açacak bir kişi ile muhatap olacağına ve bu durumun rakipleri çok sevindireceğine, zevkli ve güzel hale geleceğine işaret ettiğine inanılır.

Falda erkeğin elinde bıçak görüldüğünde keyfinin ve yaşam isteğinin geri geleceğine, maddi ve manevi olarak sorunlarla boğuşulacağına, sorunların kısa zaman içinde sona ereceğine inanılmaktadır.

Falda babanın elinde bıçak görüldüyse hayırlı evlat sahibi olacağına ve eşinden fayda göreceğine, uzun yıllardan beri sakladığı ve en yakınındaki kişilere bile anlatmadığı sırlarının açığa çıkacağına, eline geçen bütün fırsatları çok iyi değerlendireceğine ve böylece uzun zamandan beri hayal ettiği her şeye çok büyük çaba sarfetmeden kavuşacağına işaret ettiği söylenir.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir