AnaSayfa / el fal anlamları / Falda el örgüsü görmek

Falda el örgüsü görmek

Falda el örgüsü görmek yakın bir zaman içinde kendi işini kuracağına, kişinin de üzgün ve mutsuz olacağına, maddi olanaklarının artacağına, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına, hane içindeki tartışmaların bitirileceğine yorumlanmaktadır.

Falda el örgüsü gördüyseniz

  • Bazı konularda liderliği ele alarak fark yaratabilirsiniz.
  • Tüm iletişim konularında zorlanacaksınız.

Falda el örgüsü çorap görüldüğünde kafasını kurcalayan sorunların biteceğine bu sayede de iş ve tahsil hayatına daha kolay adapte olacağına, atılacak adım sayesinde çok büyük başarı kazanacağına, elinde bulunan imkânları kullanarak çok hayırlı projelere imza atacağına, eğer sorunlar varsa en kısa zamanda bu sorunların çözüm bulacağına işaret ettiğine inanılır.

Falda el örgüsü hırka görülmesi sevdiği kişilerden birisi için maddi bir yükün altına gireceğine, yaptığı yatırımlardan yana istediği sonuçlara ulaşacağına, ilim sahibi insanlardan öğreneceklerini kendi yaşamına da uygulamaya çalışacağına, insanlarla hoşça vakit geçirileceğine delalet ettiği söylenir.

Falda el örgüsü çanta görmek büyük ve güzel gelişmeler sayesinde işini büyüteceğine, fal kapatanın hayırlı kısmet ve fırsat elde edeceğine, ailesinin de koyacağı sermaye ile kendi iş yerini açacağına, sorunlarından ve içinde bulunduğu üzüntülü durumlardan kurtulacağına tabir olunur.

Falda el örgüsü battaniye görülmesi uzun yıllar boyunca fal sahibi ile bu kişi arasındaki sevgi bağının ve yanısıra saygının devam edeceğine, kazancının çok büyük bir bölümünü kaybedeceğine, kazancının çoğalacağına ve rızkının genişleyeceğine, fal sahibini üzmeyi planlarken tam tersine yüzünü güldüreceğine, aile hayatında da çok huzurlu ve mutlu olunacağına yorulur.

Falda el örgüsü patik görüldüğünde çıksa bile kendisini çok kötü hissedeceğine ve bütün imkânlarını kullanarak kendisinin durumla ve yaşanan olaylar ile herhangi bir bağlantısının olmadığını ispatlamaya çalışacağına, aile hayatında içinden çıkılmaz bir hal alan olaylar ile karşılaşacağına, bir sebeple çok zor ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine delalet ettiği söylenir.

Falda el örgüsü kazak görüldüyse çok hayırlı ve güzel sonuçlar elde edeceğine, hayallerin gerçekleşeceğine ve huzurlu ve mutlu bir aile hayatında kavuşulacağına, bunun kendisine ilaç gibi geleceğine ve büyük bir sürpriz olacağına inanılır.

Falda el örgüsü halı görüldüyse çok büyük ve kazançlı işlere girileceğine, fikirlerinin herkes tarafından kabul edileceğine, bazı başka desteklere kavuşacağına, millete ve aileye hayırlı bir evlat olunacağına, yapacağı kusur nedeni ile toplumdaki güzel yerini kaybedeceğine, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine işaret etmektedir.

Falda el örgüsü yelek görülmesi hayatın tadını çıkarmaya bakacağına, çok sıkıntılı durumlara düşüleceğine, güzel haberlerin alınacağına, uzak bir akrabanın vereceği destekle rengarenk insanlarla dolu bir projeye gireceğine inanılır.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir