AnaSayfa / ekşi fal anlamları / Falda ekşi görmek

Falda ekşi görmek

Falda ekşi görmek aksi takdirde çok üzüleceğine, bir sebeple çok büyük sıkıntılar çekeceği ve çok zor günler geçireceği bir döneme gireceğine, ancak yakın bir zamanda karşısına çıkacak olan fırsatları değerlendirerek çok büyük başarılar kazanacağına, çalışmalarının kazanacağı başarı ile işadamlarının dikkatini çekeceğine, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve falı kapatan kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, sevdiği kişilerden alacağı desteğin de herhangi bir fayda sağlamayacağına işaret ettiği söylenir.

Falda ekşi gördüyseniz

  • Farklı alanlarda fırsatlar ya da şanslar söz konusu olabilir, çok iyi değerlendirin.
  • Topluluklar içinde konuşmanız veya bazı konularda kendinizi ya da düşüncelerinizi savunmanız gerekiyorsa, öncelikle kendi kendinize hayran olmanız da fayda var.

Falda ekşi hamur görülmesi eskisinden daha büyük ve daha karlı işlere gireceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine, kişinin sıkıntılarından arınacağına, elinin bolluğa kavuşacağına ve yüzünün güleceğine, içinizde bir yerlerde bazı şeylerin bittiğine, iyiliğe ve güzelliğe ulaşacağına delalet ettiği söylenir.

Falda nar ekşisi görmek aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına, aile kurma konusunda bazı kararlar alınacağına, anne baba dualarının alınacağına, rahat bir döneme gireceğine rivayet etmektedir.

Falda ekşi meyve görüldüğünde yeni yetişen insanlara örnek olarak gösterileceğine ve her yaptığı işte bir yenilik yaratacağına, eline geçen fırsatları bir türlü doğru ve hayırlı bir şekilde değerlendiremeyeceğine, zor bir durumdan sevdiği kişilerin vereceği yüklü miktarda bir yardım sayesinde sorunlarını çözeceğine, uzun bir müddet sıkıntı yaşanacağına, malını ve parasını kaybedeceğine ve bununla kalmayarak hayal kırıklığı yaşayarak mutsuz olacağına, ancak o zaman rahat bir nefes alacağına delalet etmektedir.

Falda ekşi lahana görüldüyse aile hayatı içinde çok güzel gelişmeler yaşanacağına, zor zamanların kolay bir şekilde atlatılacağına, düzenli ve disiplinli bir hayat süreceğine, sorumluluklarından da asla kaçmayacağına, hayırlı bir kısmet ile dünyaevine girileceğine, fakir ise açılacak şansı ve artacak geliri ile beraber daha refah içinde bir hayata kavuşacağına delalettir.

Falda ekşi ayran görüldüğünde patlama noktasına geleceğine, hırsını ve öfkesini yenmeyi becereceğine, yaşamın yeni tatlarını keşfedeceğine, ancak eldeki bazı şeyleri kaybettikten ya da onlardan kısa bir süre ayrı kaldıktan sonra kıymetinin anlaşılacağına, iş hayatının daha kolay ve güzel olacağına rivayet etmektedir.

Falda ekşili ekmek görüldüğünde gireceği işlerde alacağı başarılar sayesinde çok büyük işadamlarının dikkatini çekeceğine, emeklerin karşılığında hak edilen noktaya gelineceğine, atılan her adımda daha zor günlere yüründüğüne ve bu şekilde devam eden sorunların yakında fal kapatanın atacağı akıllıca ve doğru adımlar sayesinde normale döneceğine delalet ettiği söylenir.

Falda ekşi limon görüldüğünde çok bereketli ve bolluk içinde bir hayat sürüleceğine, kendi patronu olacağına, herkesin dikkatinin çekileceğine, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, evlatlarının hayırlı olacağına, artık güzel ve kolay bir hayata kavuşacağına inanılmaktadır.

Falda ekşi şeftali görüldüğünde verilen destek sayesinde iş dünyasında saygın bir konuma gelineceğine, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, verimi ve başarıyı yakalayacağına, kötü duygularını yeneceğine alamet etmektedir.

Falda yeşil ekşi üzüm görüldüğünde atılan bütün adımların zarar ettirecek bazı kişiler tarafından adım adım takip edileceğine, bununla kalmayarak iflas edeceğine, insanlar arasında barışın sağlanacağına, ele geçen eğitim fırsatlarının değerlendirileceğine ve kararlaştırılan noktaya ulaşmak için birçok kişi ile işbirliği yapılacağına, sevilen kişilerle tartışmalar yaşanacağına alamettir.

Falda ekşi çorba görmek daha fazla mal ve gelir sahibi olacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların yakında biteceğine, bol kazanç getirecek bir işe girileceğine işaret etmektedir.

Falda ekşi kulak görmek güzel sözler işiteceğine, uzun zamandan beri çıkmak istediği ancak yaşadığı sorunlardan ötürü bir türlü çıkamadığı tatile artık çıkacağına ve kafa ve beden olarak dinlenmiş olarak işinin başına geçeceğine, işinde yerinin sağlamlaşmasına ve patronun gönlünü kazanmasına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına tabir olunur.

Falda ekşi dut görmek dertlerin azalmasına vesile olacak olayların meydana geleceğine, sıkıntı içinde olduğu durumlardan kısa bir süre içinde kurtulacağına, aralarında yaşanabilecek sorunları çok kısa zamanda ortadan kaldıracağına, huzur ve mutluluk verici şeyler yaşayacağına alamettir.

Falda erik ekşisi görüldüyse manevi olarak tüm mukaddes değerlere sahip çıkarak hareket edeceğine, hayırlı bir kısmetle dünyaevine girileceğine ve bazı tatsızlıklar yaşanacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına alamet ettiği söylenir.

Falda ekşi su görmek onun sayesinde kolaylık elde edeceğine, yeni bir hayat kurma yolunda bazı adımlar atılacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına, borçlarını ödeyeceğine ve mal mülk sahibi olacağına, aile bireyleri ya da bazı akrabalar ile kurulan ortaklık ve yapılan işbirliği sayesinde çok büyük kazançlar elde edileceğine, yaşadığı bunalımdan kurtulacağına alamet ettiğine inanılır.

Falda ekşi salata görüldüyse maddi ve manevi olarak rahata kavuşacağına, kişinin hiçbir üzüntü ve sıkıntı yaşamayacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine delalet ettiğine inanılır.

Falda yeşil ekşi elma yediğini görülmesi duyduğu üzüntülerin ve endişelerin sona ereceğine, kısa bir toparlanma aşamasından sonra tekrar kazanç elde edebilecek aşamaya geleceğine, geçmişte yapılan hatalardan kaynaklanan problemlerin sona ereceğine, çalışkan ve dürüst evlatlar yetiştirileceğine delalet eder.

Falda ekşi peynir görüldüğünde çok hayırlı ve büyük kazançlar sağlayacak adımlar atılacağına, destek istediği kişilerden destek alamayacağına, büyük sorunlarla boğuşulacağına, çaresiz ve çözümsüz kalacağına tabir olunur.

Falda ekşi ot görüldüğünde büyük kazanç elde edileceğine, fal kapatanın gözyaşı dökeceğine, dertlerin ortadan kalkacağına, sıkıntıların ve dertlerin biteceğine, gelirini de büyük oranda arttıracağına, ancak herhangi bir sorun yaşamadan bu durumdan kurtulacağına delalet eder.

Falda ekşi bir şey yediğini görülmesi yeni işlere ve projelere gireceğine ve çok başarılı olacağına, eşler arasında günden güne daha büyük kavgalar yaşanacağına, sorun yaratan kişilerle araya bir sınır çizileceğine, ancak falı kapatan kişinin kendisine el atması sayesinde toparlanacağına, başarısının ve kazancının önündeki engellerin kalkacağına, kazançtan yana kısmetinin çoğalacağına işaret etmektedir.

Falda ekşi salça görmek iş hayatında terfi alınacağına, uğradığı haksızlığın özürle düzeltileceğine, yeni bir arkadaşlık kurulacağına, aileye büyük bir ev alınacağına, karşısına çıkan engelleri bir bir aşmayı başaracağına rivayet etmektedir.

Falda ekşi portakal görüldüyse aile hayatında çok üzücü olaylar ile karşılaşacağına, çalışmalarının ve projelerinin yakın bir zaman içinde büyük kazanç elde edeceğine, onlara karşı fark atarak öncelik ve ayrıcalık sahibi olacağına, ancak herkese yardım eden bir kişi olunması sayesinde bu kötülüğün zarar vermeden bertaraf edileceğine, problemlerinin de çözümlerine ulaşacağına, zamanının boşa gideceğine yorulur.

Falda ekşili turşu görülmesi kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, yükseleceğine ve işlerinin açılacağına, çektiği sıkıntıların daha da artacağına, kendisinin de bu duruma kırılacağına ve üzüleceğine, yol göstereceğine ve ekmek sahibi yapacağına, çok büyük ferahlık yaşayacağına delalettir.

Falda ekşi yoğurt görmek attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, hayli sağlam başarılara imza atacağına, karşısına çok büyük fırsatlar çıkacağına, sorunların daha rahat bir şekilde çözülerek başarıya ulaşılacağına, müjdeli haberle geleceğine yorulmaktadır.

Falda ekşi yediğini görmek güzelliğin kısacası yaşamın tadını çıkaracağına, kişinin hayırsız işlere ve kötü kişilere denk geleceğine, hayırlı haberler duyacağına, alacağı borçları vaktinde ödeyemediği için arkadaş çevresiyle de arasının bozulacağına, güzel ve yaşanılır hale geleceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına tabir olunur.

Paylaş, Muradın Olsun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir